UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Ja zapewne będę na miejscujaa jak nawet nie, to pojadę samochodem.
Jeszcze jedno. Proponuję trzymać się ograniczeń. Ograniczenie powyżej o 30 to zabranie prawka na miesiąc (tzn nalepiaja nalepke na dokument). Na autostradzie to jeszcze kieszeń tak boleć nie będzie, ale jak przekroczyłem o 23 na 30, to już bolało... No i mandat przyszedł do Polski ;)

To mamy problem @Matszo92 :lol:
Na autostradach w Niemczech niestety coraz wiecej ograniczeń wiec bedzie trzeba sie pilnować. Nie jest już tak rózowo jak kiedyś
A tak w ogóle to wiecej jak 170 nie planujemy jechać :mamed:
 
No szczególnie na robotach, tam trzeba uważać na fotoradary. No i jeden na pewno stoi pod którymś z mostów, a tam ograniczenie do 120 :D
Znajomy przekroczył o 20 na autostradzie i dostał tylko 30 €
 
Panowie, jak będziecie w Hamburgu to nie zapomnijcie zahaczyć o St. Pauli i Reeperbahn :mamed:
Tam jest taka uliczka, zamknięta z obu stron bramami, na której z obu stron jest ciąg lokalów z witrynami, za którymi stoją i prezentują się kurwy we wszystkich kolorach, stylach i rozmiarach. Tylko nie idźcie tam we wczesnych godzinach. Ja byłem...
Większość witryn była pusta ze względu na godzinę. Pierwszą prostytutką którą zobaczyliśmy był 200 kilogramowy wieloryb ubrany w lateks. Trauma została do dzisiaj.
 
Panowie, jak będziecie w Hamburgu to nie zapomnijcie zahaczyć o St. Pauli i Reeperbahn :mamed:
Tam jest taka uliczka, zamknięta z obu stron bramami, na której z obu stron jest ciąg lokalów z witrynami, za którymi stoją i prezentują się kurwy we wszystkich kolorach, stylach i rozmiarach. Tylko nie idźcie tam we wczesnych godzinach. Ja byłem...
Większość witryn była pusta ze względu na godzinę. Pierwszą prostytutką którą zobaczyliśmy był 200 kilogramowy wieloryb ubrany w lateks. Trauma została do dzisiaj.

@michi972 szykuj hajs. JEDZIEMY :mamed:
 
Jeszcze jedno. Proponuję trzymać się ograniczeń. Ograniczenie powyżej o 30 to zabranie prawka na miesiąc (tzn nalepiaja nalepke na dokument). Na autostradzie to jeszcze kieszeń tak boleć nie będzie, ale jak przekroczyłem o 23 na 30, to już bolało... No i mandat przyszedł do Polski ;)

Ostatnio byłem kilka razy u Niemiaszków. nie w Hamburgu, ale też w tamtych okolicach.
A to dlatego Niemiaszki w miare przestrzegają tych różnych ograniczeń :)
Czyli co, jest ograniczenie na autostradzie 120 - ja jadę 155 i po prawku mam??

Przeca bym se ów nalepkę odkleił od razu! :joer:
 
Ostatnio byłem kilka razy u Niemiaszków. nie w Hamburgu, ale też w tamtych okolicach.
A to dlatego Niemiaszki w miare przestrzegają tych różnych ograniczeń :)
Czyli co, jest ograniczenie na autostradzie 120 - ja jadę 155 i po prawku mam??

Przeca bym se ów nalepkę odkleił od razu! :joer:
Po meczarniach ponoć da radę, ale nie wiem, czy po miesiacu, jabyś chaciał mieć odlepioną legalnie i móc jeździć po Niemczech, to czy nie musiałbyś gdzieś się udać, a oni wtedy odznaczają, że wszystko jest ok. Jak zrobisz to sam i kiedyś Cię dupną to myślę,że byłyby niezłe jaja, bo nie jesteś wpisany, że Ci to odlepili sami. Tak sobie myślę, ale czy tak jest to nie wiem. Kumpela ostatnio się zorientowala, że ma taką sytuację. Parę lat temu jak tu nie mieszkała to jej odebrali i sobie to odlepiła, teraz tu mieszka i nie wie, czy jak ją złapią, to czy nie dostanie jakiejś kary.
Jeżdżą spokojnie, bo jak tam zbierze się ok. 5 pkt to też zabierają prawko i wysyłają na psychotesty.
NA St. Pauli oczywiście afer :) A przed galą mogę pogadać z Polkamik, które prowadzą bar i zrobić tak jak w Krk
 
Po meczarniach ponoć da radę, ale nie wiem, czy po miesiacu, jabyś chaciał mieć odlepioną legalnie i móc jeździć po Niemczech, to czy nie musiałbyś gdzieś się udać, a oni wtedy odznaczają, że wszystko jest ok. Jak zrobisz to sam i kiedyś Cię dupną to myślę,że byłyby niezłe jaja, bo nie jesteś wpisany, że Ci to odlepili sami. Tak sobie myślę, ale czy tak jest to nie wiem. Kumpela ostatnio się zorientowala, że ma taką sytuację. Parę lat temu jak tu nie mieszkała to jej odebrali i sobie to odlepiła, teraz tu mieszka i nie wie, czy jak ją złapią, to czy nie dostanie jakiejś kary.
Jeżdżą spokojnie, bo jak tam zbierze się ok. 5 pkt to też zabierają prawko i wysyłają na psychotesty.

To czym to kleją?
Biurowym? :werdum:

Ps. Dzięki za dobre rady.
 
Ciekawe czy te kuhwy z niemieckiego eventimu znowu zablokują druk w domu...

Dlatego trzeba kupić grupowo. Koszt przesyłki dzielony na kilka osób nie bedzie juz taki drastyczny. Orientuje się ktoś ile jedna osoba moze kupić biletów naraz?
 
Czytam tak o narkotych, więc sorry @VoRaNeK z ćpunami nie jade :fly:









A tak poważniej to jakby wyjazd był z łodzi to poważnie to przemyślę, poczekam tylko do ogłoszenia pierwszych nazwisk i przed startem sprzedaży biletów się określe :)
 
Pany, pany ,przecież część może jechać z Łodzi i zgarnąć drugą część z Poznania, to ta sama autostrada Poznań po drodze a i do głównego dobry dojazd z autosrady.
 
Pany, pany ,przecież część może jechać z Łodzi i zgarnąć drugą część z Poznania, to ta sama autostrada Poznań po drodze a i do głównego dobry dojazd z autosrady.

Dokładnie to samo pisałem kilka stron wcześniej.
Północna, wschodnia i południowa Polska dojeżdża do Łodzi a osoby z zachodniej czesci Polski zamieszkujące w rozsądnych odległościach od autostrady mogą zostać zabrane po drodze. Wszystko do uzgodnienia
 
Już nie pamiętam kiedyo ostatnio siedziałem tyle na cohones. Dzisiejszy czas równa się z miesięcznym czasem a ilość postów jest równa ilości w tym roku, albo przekroczyłem już :D
 
Back
Top