UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Dobra panowie, żebyście nie musieli mnie szukać mnie po Fejsbukach i było łatwiej -> grupa jest ustawiona jako "zamknięta" (każdy widzi członków, posty widzą tylko członkowie). Link do grupy:
https://www.facebook.com/groups/242134606145882/?fref=ts

Jeżeli jesteś pewny na 95% lub więcej, że jedziesz do Hamburga, wysyłasz prośbę o dołączenie do grupy, wtedy ja albo Voranek odzywamy się celem weryfikacji (nick z Cohones) i akceptujemy. Zapraszam więc wszystkich chętnych do dołączania!

W grupie bliżej wyjazdu będą omawiane szczegóły, cały plan wyjazdu oraz inne sprawy komunikacyjne.

13221234_978205172216669_4021799316830158713_o.jpg
 
Termin koliduje mi bardzo, do wprowadzenia biletów do sprzedaży się określę. Ewentualnie odkupię bilet jak ktoś wypadnie i pojadę rzutem na taśmę....
 
Kto na 100% kupuje bilety 27 maja? Jak wyżej zostało napisane pasowałoby aby ktoś kupił dla kilku osób aby obniżyć ewentualny koszt przesyłki biletów do Polski jesli znowu nie bedzie mozliwosci wydrukowania

Ja 27 maja bede w Trójmiescie i troche ciezko bedzie mi to ogarnąć
 
Kto na 100% kupuje bilety 27 maja? Jak wyżej zostało napisane pasowałoby aby ktoś kupił dla kilku osób aby obniżyć ewentualny koszt przesyłki biletów do Polski jesli znowu nie bedzie mozliwosci wydrukowania

Ja 27 maja bede w Trójmiescie i troche ciezko bedzie mi to ogarnąć
Nie lepiej wersje elektroniczna kipic? W Sztokholmie mialem bilety na telefonie i z niego mi skanowali przed wejsciem.
 
No niestety u mnie lipa. Wygląda na to, że jeśli wpadnę to kupując bilet na ostatnią chwilę i kombinując jakiś dojazd.
 
Bilety najtansze beda w okolicach 200 zl. Proponuje by juz teraz komus kto ogarnie grupowe kupno wyslac taka kase, by nie musial wykladac ze swoich i zbierac potem hajsu. Najwyzej ogarniajacy zwroci roznice
 
Bilety najtansze beda w okolicach 200 zl. Proponuje by juz teraz komus kto ogarnie grupowe kupno wyslac taka kase, by nie musial wykladac ze swoich i zbierac potem hajsu. Najwyzej ogarniajacy zwroci roznice

+1

Załatwi ktoś? Jak już wyżej pisałem, 27 maja bede w Gdańsku i cieżko byłoby mi to ogarnąć. Kasa bedzie na koncie przed zakupem
 
+1

Załatwi ktoś? Jak już wyżej pisałem, 27 maja bede w Gdańsku i cieżko byłoby mi to ogarnąć. Kasa bedzie na koncie przed zakupem

Ja odpadam z racji pracy. A hajsu wysylanie wczesniej ma same plusy:
Koszta sie rozkladaja w czasie. Teraz na bilet, potem mieszkanie, potem busa. Portfel lzej odczuje a zalatwiajacy beda spokojniejsi
 
Dobra czas na konkrety, o ile wyjazd z łodzi to się piszę i moge kupic bilety. . . 27.05 ok. 13 bd przy zyciu i moge wowczas zamawiac.
 
Chyba, że ktoś zamowi w przedsprzedaży dzień wcześniej, albo 27 bd od rana wyczekiwal aż sprzedaż ruszy :D
 
Chyba, że ktoś zamowi w przedsprzedaży dzień wcześniej, albo 27 bd od rana wyczekiwal aż sprzedaż ruszy :D

No i zajebiście
W sprawie zakupu biletów pisz na fb to podasz mi dane do przelewu
https://www.facebook.com/voranek.mma
@halibut

[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@Vic3k[/COLOR]
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@Madman[/COLOR]
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@Spamteam[/COLOR]
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@Efekt1906[/COLOR]
@Wojtek123
@Kakadu90
@Achort
@MuraS
@Suchar
@Dooży&Grooby
@Spike
@midern
@mat01
@Matszo92

????????


Plan hali
fghfgh.jpg



Chciałbym O6,O7,O14,O15 ale zapewnie te nie beda najtansze. Zobaczymy w ogole jakie beda roznice cenowe pomiedzy poszczegolnymi sektorami.
 
Nie zdziwiłbym się jak w sprawie kupienia biletów po uprzednim przelaniu kasy na konto zadeklarował się DawidPatek ;D
 
To weźmiemy chyba te po 4 dyszki co? Patrząc na poprzednie frekwencję to i tak powinni nam potem przemienić na droższe :P
 
Sprawdziłem sobie z ciekawości koszty wysyłki biletów na jakąś małą gale mma co bd w tej samej hali na eventim.de. . . kurier ~35 ojro O.o, ale oni dają też możliwość wydrukowania biletu za 2,5 €
 
Sprawdziłem sobie z ciekawości koszty wysyłki biletów na jakąś małą gale mma co bd w tej samej hali na eventim.de. . . kurier ~35 ojro O.o, ale oni dają też możliwość wydrukowania biletu za 2,5 €
po co wam kurier na Polske, zamowcie na adres batmana wszystkie bilety i odbierzecie przed gala
 
Back
Top