UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

po co wam kurier na Polske, zamowcie na adres batmana wszystkie bilety i odbierzecie przed gala
Po cichu sobie o tym myślałem, dlatego poprosiłem @zoom żeby się do mnie odezwał przed zamówieniem. Nic nie mówiłem, ponieważ nie wiem, czy ilość nie jest ograniczona na dany adres, a sam nie wiem ile będę zamawiać. Cały czas czekam za informacją od ludzi, Ci z kolei czekają na rozpiskę, albo inne rzeczy ;) Drugi powód jest taki, że nie lubię mieć nie swoich rzeczy (tym bardziej takich drogich :D ), ale jestem w stanie zrobić wyjątek, więc mam nadzieję, że @zoom się odezwie przed kupnem i się z nim dogadam. :)
 
Właśnie na forum brzmię mniej dojrzale niż gdziekolwiek indziej
BWJRx2a.jpg
 
Michi na przyszłość nie poruszaj tego tematu bo dajesz tylko pretekst do beki

Sam bym przyśmiał ale mi się nie chce...
:mamed:
 
Podśmiechujki podśmiechujkami, ale starzy myślą chyba że jesteście pojebami albo kimś innym tego rodzaju (co jest absurdem szczerze)
 
Ps1.Sry, ale łatwo się irytuje
Ps2.Sry, ale na internetach trochę bania się ryhe
Ps3.Sry, ale na usprawiedliwienie okładałem się z ludźmi po twarzach
Więcej nie chce mi się pisać
 
Tak patrzę na te bilety i nieźle przetrzepane, ale nie udostępnili do sprzedaży tych górnych trybun w ogóle.
 
Panowie, wypadało by już rezerwować ten hostel . @zoom ile Ci osób wpłaciło (mnie tez policz wpłacałem wczoraj :) )
Trzeba wpłacić 50% kasy do 10 dni po rezerwacji. Zwykły przelew lub Paypal.
 
WBIJAC PANY. MY TU
42E


Na razie lecicie sobie Pany w chuja i nie okazujecie zadnego zainteresowania ale wierze, ze to sie zmieni. Obyście tylko nie przegrali z czasem

fgsdfsd.jpg
 
Dla zainteresowanych, istnieje możliwość wyboru wydruku biletu w domu, koszt 2,5€ za całe zamówienie, także nie trzeba kombinować z dostawą.
 
Back
Top