UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Może się jednak wybiorę. Gustafsson warty pieniędzy, bilety po 42 euro, więc jest bardzo ok, do granicy z Niemcami 800 metrów, więc trip samochodem jak znalazł.
 
Wcześniej się wahałem i liczyłem że dodadzą jakiś fajny pojedynek, ale jak nic się nie zmieni to nie jadę.
Na Janka mógłbym jechać, jakby walczył z Shogunem, a tak widziałem na żywo jego 5 walk a Gus mnie raczej nie jara.
 
Ile się was w ogóle zebrało?
Ja tak jak pisałem wcześniej ewentualnie na ostatnią chwilę będę coś łapał jak się okaże, że dam rade jechać albo za kogoś wskoczę jak wypadnie :cool:
 
Ja , @VoRaNeK , @Spamteam mamy już bilety i bd jechać z łodzi busem, deklaruje się też @midern ale chyba nie ma jeszcze biletu. Na miejscu jest @Batman . Od siebie bd jechał @kaczka41 i może @Solaris o innych forumowiczach na ten moment nic mi nie wiadomo.

Jest jeszcze Michał Cichy z mma.pl z kolegą
W busie mamy 6 osob na razie

+ mam 4 osoby chetne malo związane z forum, które wyrażają chec wyjazdu z Poznania

KTO NIE POJEDZIE, BEDZIE POZNIEJ ZALOWAŁ, TO MOGE ZAGWARANTOWAC
KTO BYL Z ZAGRZEGIU TEN WIE
 
Na grupie było 18 osób, część się wykruszyła. Ja jadę na pewno, tyle że na 99% bez biletu. Łódź najbardziej mi pasuje.

Zaryzykuję stwierdzenie, że dla mnie karta UFC Hamburg > UFC Zagrzeb. Znam chyba większą ilość zawodników, do tego Janek z Alexem.
 
Gdzie najbliżej was bilety?Około kafla to łącznie z wyżywieniem, potencjonalnym alko itp.?
Robotę podłapałem, to będę miał
 
W takim razie zbieramy 9 osób na jednego busa i tyle. Nie bede juz nikogo zachecał. Jesli blizej wyjazdu znajdą się chetni to
Około kafla to łącznie z wyżywieniem, potencjonalnym alko itp.?

Myslę, że mniej.

My w O6, rz. 5, msc 4, 11-13 + kaczka w 8 rzędzie
 
W takim razie zbieramy 9 osób na jednego busa i tyle. Nie bede juz nikogo zachecał. Jesli blizej wyjazdu znajdą się chetni to


Myslę, że mniej.

My w O6, rz. 5, msc 4, 11-13 + kaczka w 8 rzędzie
Na chacie będę wieczorem, jaka forma biletu najszybsza/najlepsza?
 
027917_HAM_AlexJan_POL.jpg


UFC nawet maile po polsku przysyła
 
Ja tak nie miałem, ale moja karta nie ma 3Dsecurity, zadzwoń do banku, żeby Ci to puścili :D
 
Back
Top