UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Jakbym dał znać pod koniec lipca/początek sierpnia, to załapałbym się na "wspólne" bilety?
 
Znalazłem takie oto ogłoszenie dzisiaj:
"Sprzedam dwa bilety na UFC Fight Night w Hamburgu Sobota 3.9.2016
Reihe 13 miejsca 18,17
80e"
Czyli dwa za 40 euro. Jakby ktoś niech pisze :)
 
#takasytuacja
Bilet zamówiony z dostawą do Polski na eventim.de kosztuje 35€. Napisałem do nich jakiś czas temu @ czy mogliby mi podesłać fakturę za bilety bo na swoim koncie nie mogę jej pobrać nigdzie. Odpisali, że nie mają takiej możliwości i wysłali mi pocztą tradycyjną za free xD
 
Przecież wiem i tak nam kupowałem, chodzi o to, że za bilet papierowy tyle kasy trzeba wyłożyć a mi fakturę za darmo wysłali. . .

Btw, 1.5 msc do gali trzeba chyba powoli coś za spaniem się ogladac. Mamy w ogóle komplet do busa? @VoRaNeK
 
Przecież wiem i tak nam kupowałem, chodzi o to, że za bilet papierowy tyle kasy trzeba wyłożyć a mi fakturę za darmo wysłali. . .

Btw, 1.5 msc do gali trzeba chyba powoli coś za spaniem się ogladac. Mamy w ogóle komplet do busa? @VoRaNeK

Mamy 8 albo 9 osób.
 
A oni wszyscy z nami bd chcieli nocleg ogarniac? Wydaje mi się że najlepszy bd ten hostel od @Batman i pokoje z łazienkami. Patrzyłem jakiś czas temu to liczba pokoi wolnych na ten termin też się tam kurczy.
 
odpadam definitywnie
nie dam rady tego spiac z wakacyjnym wyjazdym, ktory chcialbym miec w tym roku
 
Ja na 100% wypadam jeśli to choć kogoś, ale pewnie #nikogo :confused:
 
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@VoRaNeK[/COLOR]
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@zoom[/COLOR]
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@Spamteam[/COLOR]
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@midern[/COLOR]
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@michi972[/COLOR]
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@Hightower[/COLOR]
Michał Cichy + znajomy

Do pełnego busa potrzeba jeszcze jednej osoby.
Chciałbym aby osoby, które jadą okresliły się co do noclegu. Wiem, że nie wszyscy beda razem nocować

Michał Cichy ze znajomym beda nocować u kolegi, który mieszka w Hamburgu wiec juz automatycznie odpadają
 
Last edited:
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@VoRaNeK[/COLOR]
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@zoom[/COLOR]
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@Spamteam[/COLOR]
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@midern[/COLOR]
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@michi972[/COLOR]
[COLOR=rgb(90, 90, 90)]@Hightower[/COLOR]
Michał Cichy + znajomy

Do pełnego busa potrzeba jeszcze jednej osoby.
Chciałbym aby osoby, które jadą okresliły się co do noclegu. Wiem, że nie wszyscy beda razem nocować

Michał Cichy ze znajomym beda nocować u kolegi, który mieszka w Hamburgu wiec juz automatycznie odadają
Ja nocleg zdam się na was
 
O której busem do Hamburga zajedziecie?
Ja będę tak 13/14 i fajnie łyknąć co nie co przed galą, bo po, od razu wracam
 
Mam takie pytanie techniczne, w zagrzebiu na gale jechaliscie furą/ami czy z buta szliscie?
 
Back
Top