UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

2 sprawy:
fe892cea4b0a73f1d1e90c51d79d2eeb.jpeg


Wychodzi, że trzeba doliczyć +7 ojro na łeb, a jak ktoś ma +27lat to dodatkowo jeszcze 9.

Chciałem zrobić tą rezerwację, ale coś mi się wykrzacza po wbiciu danych karty do rezerwacji, a próbowałem na 2 kompach i necie domowym i z telefonu :/
Nie wiem czy to coś ze stroną czy może z moją karta (nigdy nie miałem takich problemów :confused:)
Jakby ktoś z was mógłby spróbować zarezerwować to byłoby git.

Btw. @midern @Batman pisał na fb, że jacyś jego znajomi czy ktoś tam mają 2 bilety na zbyciu może to aktualne? Ew. moze on na miejscu byłby w stanie jakiś bilecik tam od szwabów ogarnąć czy coś :D
 
A kiedy i gdzie pisał? Bo ja niestety też przespałem temat i teraz po 50 razy dziennie odświeżam stronę eventimu czy przypadkiem nie pojawią się jakieś pojedyncze sztuki z tych w miarę tanich. W zeszłym tygodniu coś tam się pojawiło, ale postanowiłem jeszcze zaryzykować czy nie zwolnią się 2 miejsca obok siebie albo bardzo blisko. Póki co nie trafiłem :P
 
No już jakiś czas temu na grupie wyjazdowej do hamburga i w tym temacie też chyba, musiał bys pare stron do tylu przejrzec.
 
Został miesiąc, wiele wskazuje na to, że jednak dałbym radę pojechać pytanie tylko czy uda się zdobyć bilety? Tak do 100E mógłbym dać.
 
Btw. przed wyjazdem, który jest planowany o 23 coś kminimy?Bo mój pociąg z najmniejszą ilością przesiadek jest gdzieś 4-5 godzin przed
 
Jakąś szame się pewnie zrobi przed. Ja jeszcze nie wiem o której bd, zobacze czy pojde w czw do roboty i odrazu potem w pociag i do łodzi, czy wezmę sobie wolne, wyśpię się i z chaty bd ruszał na dworzec.
 
Panowie. Tutaj metro kursuje w soboty po nocach, więc nie musicie się przemieszczać busem. Zobaczę później adres hotelu i zaraz zobaczę jak tam wygląda z dojazdem. Chyba, że ktoś ma czas może tutaj, albo do mnie napisać adres tego hotelu.
 
Siemanko,przeglądam bilety na tym niemieckim eventimie z którego nic nie rozumiem.Czy ktoś wie czy tańsze niż 100 euro już poszły ? Czy dopiero ruszą do sprzedaży ?
 
Btw. przed wyjazdem, który jest planowany o 23 coś kminimy?Bo mój pociąg z najmniejszą ilością przesiadek jest gdzieś 4-5 godzin przed

Wyjedziemy o 23 i w Hamburgu bedziemy o 7 rano... Najlepiej jakby wyjazd był 2-3 w nocy ale zdaje sobie sprawe, ze wszyscy przyjada duzo wczensiej w tym ja, okolo 19

Trzeba sie zorientowac o której moga nas juz przyjac w hotelu

Dla mnie nalepszym rozwiazaniem bylaby kimka w busie z 2h przed wyjazdem aby nastepnego dnia nie paść na ryj ze zmeczenia. W Zagrzebiu po nocnej jezdzie nic nie spałem i padniety byłem. Wazenie mnie troche rozruszało :wink:
 
Został miesiąc, wiele wskazuje na to, że jednak dałbym radę pojechać pytanie tylko czy uda się zdobyć bilety? Tak do 100E mógłbym dać.
jak byś szukał towarzysza na trybune i do busa ewentualnie mogę się pisać, kwestia ogarnięcia rozsądnych biletów na galę :wink:
 
Wyjedziemy o 23 i w Hamburgu bedziemy o 7 rano... Najlepiej jakby wyjazd był 2-3 w nocy ale zdaje sobie sprawe, ze wszyscy przyjada duzo wczensiej w tym ja, okolo 19

Trzeba sie zorientowac o której moga nas juz przyjac w hotelu

Dla mnie nalepszym rozwiazaniem bylaby kimka w busie z 2h przed wyjazdem aby nastepnego dnia nie paść na ryj ze zmeczenia. W Zagrzebiu po nocnej jezdzie nic nie spałem i padniety byłem. Wazenie mnie troche rozruszało :wink:
O kurna, to do Hamburga 8 godzin tylko?Wow, to ładnie
 
Najlepiej jakby wyjazd był 2-3 w nocy ale zdaje sobie sprawe, ze wszyscy przyjada duzo wczensiej w tym ja, okolo 19
Pozwiedzamy piękne miasto łódź xD

Trzeba sie zorientowac o której moga nas juz przyjac w hotelu

Wg. Bookinga od 13 dopiero.


Btw. Próbowałem rano klepnac jeszcze raz ten hotel, ale lipa. Nie wiem co jest, a nie mam teraz czasu do banku dzwonic, może u nich coś nie trybi.

Ktoś z was może próbował ogarnąć?
 
Ma ktoś bilety na sprzedaż, koło polskiej grupy? Dla mnie to teraz największy i w sumie jedyny problem.
 
Chciałem się upewnić - jestem przewidziany w grupie na 6-osobowy nocleg? Jakby co, to ja się z wyjazdu nie wycofuję i jadę nawet gdyby nie udało mi się zdobyć biletu.
 
Chciałem się upewnić - jestem przewidziany w grupie na 6-osobowy nocleg? Jakby co, to ja się z wyjazdu nie wycofuję i jadę nawet gdyby nie udało mi się zdobyć biletu.

Jesteś. W pokoju nadal jedno wolne miejsce 5/6
 
Hotel zarezerwowany. 315 euro za całość

Jeśli ktoś życzyłby sobie potwierdzenie rezerwacji do fb wyśle. Kase chciałbym otrzymać max do 2 września. Na razie nie wysyłajcie, moze uda się, ze bedzie nas szescioro to koszty spadną
 
Do przejazdu zapomniałem doliczyć opłaty autostradowe, które wyniosą nas około 10zł na głowe (odcinek A2)
+
Niestety od niedawna trzeba płacić za przejazd niemieckimi autostradami. 10 dniowa winieta do koszt 10 euro @kaczka41 @Batman prawda to?
 
Back
Top