UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

I co, wyjazd zmieniony na wwę jakaś godzina planowana?Też 23?

Wyjazd z Wawy. Godzine się jeszcze ustali. Na pewno nie przed 23

A co powiedzielibyście abyśmy wstapili do Berlina? Jesli wyjedziemy o 23-0 bedziemy za szybko w Hamburgu i bedziemy musieli czekac na pokój. Berlin jest po drodze

Jeśli bylibysmy w godzinach wczesno porannych to ruchu nie powinno jeszcze być w stolicy Niemiec
 
Wyjazd z Wawy. Godzine się jeszcze ustali. Na pewno nie przed 23

A co powiedzielibyście abyśmy wstapili do Berlina? Jesli wyjedziemy o 23-0 bedziemy za szybko w Hamburgu i bedziemy musieli czekac na pokój. Berlin jest po drodze

Jeśli bylibysmy w godzinach wczesno porannych to ruchu nie powinno jeszcze być w stolicy Niemiec
Już według waszego uznania
 
@VoRaNeK
Masz coś konkretnego na oku w Berlinie? Nie wiem czy sprawdzaliście ale obok hostelu mamy Lidla, czipsy i piwo jak przystało na Cohones :)

Jeśli bedziemy w Berlinie o 4-5 to mozemy jedynie przejechać przez puste miasto i zobaczyć je od wewnątrz. Zattrzymać sie przy bramie, strzelić fotke i dalej w droge

Chodzi o to, że mamy dużo czasu wiec nie ma sensu pedzic na łeb na szyje do Hamburga jak do pokoju wpuszczą nas 12-13
 
Last edited:
Zattrzymać sie przy bramie, strzelić fotke i dalej w droge
Jak brama bd tak oświetlona:
berlin-brandenberg-lights.jpg


To ja pierdole te foto :lol:

Nie wiem czy sprawdzaliście ale obok hostelu mamy Lidla, czipsy i piwo jak przystało na Cohones :)
Nie sprawdzałem, ale dobra wiadomość.
 
Sory, że dopiero teraz odpisuje. Tak jak pisał Kaczka za nic nie trzeba płacić. Do Berlina, żeby wjechać trzeba mieć zieloną naklejkę, inaczej jak dupną to pewnie mandat :)
 
Czyli ustalone, Voranek kupuje naklejkę (oczywiście za swoje) i możemy jechać. :lol:

Problem w tym, że nie kupi tego na stacji paliw a w stacji kontroli pojazdów. Koszt to tylko 5E jednak o tej porze, o której dojedziemy do Berlina to wszystko bedzie pozamykane. Kurde...
 
Naklejkę kupicie na pewno w jakimś serwisie w Polsce, bo oni jeszcze muszą to wbić w komputer. Ja płaciłem chyba 85 zł w PolAuto. Takie coś jednak konsultowałbym z osobą, od której bierzecie busa. Być może ma już taką naklejkę. Nie każdy samochód zieloną naklejkę może dostać, to zależy od rocznika i silnika. Myślę, że te samochody są nowe, więc nie będzie problemu z zieloną. Plus jest taki, że na zagranicznych blachach mogą wjechać samochody z żółtą plakietką.
 
Aha, zapomniałbym po co tu wszedłem...

Mam BILETY na sprzedaż!!! Tzn wiem kto chce sprzedać ;)

3 bilety po 55 Euro, możliwe że będzie jeszcze czwarty

SEKTOR U8 rząd 21 miejsca 1-4
 
Aha, zapomniałbym po co tu wszedłem...

Mam BILETY na sprzedaż!!! Tzn wiem kto chce sprzedać ;)

3 bilety po 55 Euro, możliwe że będzie jeszcze czwarty

SEKTOR U8 rząd 21 miejsca 1-4

Biorę jeden bilet! Miejsce w busie jak jest to też. Nocleg jak nie będzie chętnych to też, a jak nie to coś sobie ogarnę.
 
Last edited:
Back
Top