UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

odezwe sie na dniach, bo musze to jeszcze przemyslec
55 ojro za bilet, za transport ile @VoRaNeK ? Powrot w niedziele? trzeba by ze 100 ojro miec, no i nocleg ew @Batman ile?
Weź nie pierdol, tylko napisz ;) Jakbyś miał płacić za nocleg, to nie byłoby sensu, żebyś nocował u mnie.
 
Z jakiego miejsca wyjazd i najbliżej której stacji kolejowej to?Btw. przed wyjazdem się ustawiacie na browary itp. i w ogóle zaopatrujecie się w alko w Polsce?
 
Zależy pewnie skąd bus będzie do wzięcia. . . logistycznie najlepiej dla cb na ten moment z centralnego wszedzie dojechać.
 
Jeśli dobrze widziałem to planowany wyjazd Warszawa w czwartek 01.09? Jeśli tak, to na Centralnym będę 21:30 albo 22:30 - zależy jak wyjdę z pracy. Plus oczywiście dojście/dojazd na miejsce zbiórki.
 
u mnie rozsadek finansowy zwyciezyl i jednak wole te pieniadze dolozyc do urlopu, takze udanego wyjazdu mordy
 
u mnie rozsadek finansowy zwyciezyl i jednak wole te pieniadze dolozyc do urlopu, takze udanego wyjazdu mordy

I tak nie ma już miejsca :mamed: Miałeś dać znać w tamtym tygodniu wiec uznałem, że brak odpowiedzi rowna sie z rezygnacją.


PANY CO MYSLICIE?

http://olx.pl/oferta/wynajem-busa-b...t-traffic-w-wa-CID619-IDhcKVL.html#c119a0c28d

Brak wzmianki o kaucji. Sprobuje to ogarnąć
Takim samym jechałem do Zagrzebia wiec dla mnie jeszcze lepiej

Wziałbym tez opcje z podstawieniem i odbiorem w wybrane przez nas miejsce. 60/9= 7zł
 
Oferta wyżej nieaktualna. Babeczka życzy sobie za dużo kasiory za 1600-1700 km, które przejedziemy. Musze znaleźć cos bez limitu z kaucją 1000 bo sporo jest za 1500
 
@kaczka41
Sobota 15:30 gdzieś nieopodal hali na piwero?
Ja planuję ostawić auto gdzies blisko hali (nie sprawdzałęm jak wygląda parking przy hali jeszcze) . Do Hamburga mam z chaty ok 4 godziny. Wyjade sobie pewnie ok 9. Czyi będę ok 13...(@HubiSSJ3 ) . Poszukam parkingu, pewnie jakaś szamka i się będziemy zdzwaniać jakby co.
Yo
 
  • Parking Lots
    For Hamburg Freezers and HSV Handball games parking costs EUR 5 per car, for all other events parking costs EUR 7. GREY (GRAU) and RED (ROT) parking lots are located very close to the arena. The BLUE (BLAU) parking lot is reserved for VIP and for wheel chair parking spaces. During double events, for example when there is an event at the Barclaycard Arena as well as the neighboring soccer stadium, you can also use the WEISS, GELB, GRÜN und BRAUN (White, Yellow, Green and Brown) parking lots. During football matches the entrance Volkspark via Stadionstrasse is confined.
  • GPS System:
    The postal address for the Barclaycard Arena is: Sylvesterallee 10, 22525 Hamburg. However, you can only reach this address when there are no events going on at the arena. During events the Sylvesterallee is completely blocked off and can only be used by our shuttle busses. For this reason, please enter the address: Hellgrundweg 50 (for parking lots GRAU, ROT and VIP-Parkplatz BLAU) and Schnackenburgallee 112 (or the junction "August-Kirch-Straße") for parking lots WEISS and GELB.
BCA_Parking_en-588f6707c3.jpg


Parking RED, całkiem sporawy:
red.jpg
 
Back
Top