UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Sory ale nie mam czasu tego czytać, proszę rezerwować mi miejsce i dawać numer konta gdzie mam wpłacać kasę. :lol:
 
Bilet waw-łdz 25,90zł kupowane teraz, z tego co patrzyłem to niby 30% zniżki jest obecnie za wczesniejszy zakup, więc w sumie można niedługo rezerwować, żeby nie przepłacać później (chya, że @halibut nam zniżkę ogarnie :lol:). Pociągi jeżdżą częściej niż co godzinę więc kwestią jedynie ustalenie godziny odjazdu z w-wy.
 
Dobra, znalazłem bilety na polskiego busa za 8-10zł, też jedzie na Łódz Kaliską. Przyjazd 21:15 lub 01:15
 
Panowie jeśli ktoś nie ma biletów a ma punkty na rewards to za 9tys jest para biletow na gale. @midern
Kurde. Mam konto, ale aż 9k chyba nie mam nigdzie, bo porzuciłem zabawę w to. Sprawdzę jak będę na kompie, dzięki za cynk, ale wątpię.

Ogólnie to myślałem, żeby cisnąc bez biletu. Pod hala pewno ludzie będą sprzedawać. Ale teraz pytanie, czy będą robić jak na ksw ze kupują taniej i sprzedają je innym drożej, czy jak na ufc w Krakowie, że tanie bilety sprzedawali.
 
I tak będziemy jechać obok Łodzi więc nie będzie problemu żeby Cię zgarnąć. A z tego co napisał Voranek wychodzi że prawie wszyscy mają bliżej do Wawy.
 
Kurde. Mam konto, ale aż 9k chyba nie mam nigdzie, bo porzuciłem zabawę w to. Sprawdzę jak będę na kompie, dzięki za cynk, ale wątpię.

Ogólnie to myślałem, żeby cisnąc bez biletu. Pod hala pewno ludzie będą sprzedawać. Ale teraz pytanie, czy będą robić jak na ksw ze kupują taniej i sprzedają je innym drożej, czy jak na ufc w Krakowie, że tanie bilety sprzedawali.

W Zagrzebiu było kilku takich.
Koczowanie pod halą trzeba byłoby zacząć już przed ważeniem i szukać okazji na kupno

I tak będziemy jechać obok Łodzi więc nie będzie problemu żeby Cię zgarnąć. A z tego co napisał Voranek wychodzi że prawie wszyscy mają bliżej do Wawy.

Nie ma problemu @Hightower
Dla mnie też lepiej byłoby ruszać z Wawy. Lepsze połączenia i mam sie gdzie zatrzymać w razie wcześniejszego przyjazdu
 
@VoRaNeK sprawdzales ew wynajem busa w Warszawie? Koszty itd? Ja niestety się w tym w ogóle nie orientuje.

Ja coś tam wiem . W Wawie bedzie latwiej bo wiekszy wybór
Ceny wynajmu sa podobne. Kaucja i tak jest wszedzie

Plusem byłby odbiór i oddanie busa bo jesteście na miejscu
 
Może lepiej będzie jeśli ja też dojadę do Warszawy (daleko ani drogo nie jest) i nie będziecie musieli specjalnie zjeżdżać z autostrady.
 
O której możemy zbić piątkę przed galą?

Tak jak przed KSW 35? :mamed:
Będziemy w kontakcie. W sobote chciałbym coś pozwiedzać/pochodzic po miescie wiec ustawimy sie gdzies w centrum lub przed samą galą w okolicach hali. To chyba najlepszy pomysł. Łatwo bedzie się znaleźć
 
Tak jak przed KSW 35? :mamed:
Będziemy w kontakcie. W sobote chciałbym coś pozwiedzać/pochodzic po miescie wiec ustawimy sie gdzies w centrum lub przed samą galą w okolicach hali. To chyba najlepszy pomysł. Łatwo bedzie się znaleźć
A co tam u Gestepowcow chcesz zwiedzać? ;)
Zresztą, jakoś się zgadamy. Yo
 
A co tam u Gestepowcow chcesz zwiedzać? ;)
Zresztą, jakoś się zgadamy. Yo

Proste, idziemy z @michi972 na Reeperbahn i Herbertstrasse :werdum:
Poza tym to tyle :lol:

Ogólnie to centrum i port


Odnośnie podróżowania komunikacją miejską

  • Jadąc grupą 2-5 osobową, najbardziej opłaca się kupić Gruppenkarte. Kosztuje 11,20 EUR. Trzeba jednak pamiętać, że bilet ten jest ważny od godziny 9:00 do 6:00 w dni powszednie, a w weekendy całą dobę, od 9:00 do 9:00
 
Ja to bd chciał coś miejscowego spróbować napewo, a tak na drogę czy do kolacji to niewiem. Zawsze można w wawie przed wyjazdem ogarnac.
 
Back
Top