UFC Undisputed 3

Zawsze miałem problemy z Submission, lecz od niedawna gram na tych paskach staminy, wcześniej ich nie miałem (wina telewizora).



Stójka moja wiadomo dobra, bo ja strikerem jestem, lecz to co pokazałem, to nie wsystko w stójce, walczę dużo lepiej, mniej chaotycznie.



Jak bym poćwiczył jeszcze troche z Submission i parterem to bym Cię zjadł ;D
 
Ja tam korpus obijam przed subem... :-). Ale i tak rzadko mi wychodzi ^_^. Na online zawsze w 30 skund odklepuję, podbiega do mnie, klincz i latająca balacha... Dobra technika kręcenia jest mi obca, w stójce tylko mi nieźle idzie.
 
Pytam, bo gralem jedynie we dwoch, nie przez neta, nie mam do kosoli podlaczonego. Nigdy jeszcze nie poddano mnie odkad zaczailem jak się gra...nie liczac gry z kompem, bo tam to nie zawsze sie uda wyjsc, chocby czlowiek napier**lal te kolka na galce 4 na sekunde.
 
Ja jak gram na kompa to nigdy nawet mnie obalic nie moga a co dopiero poddac ;p



Ale online nie potrafię sie wybronic z latającego suba ;d
 
GSP na expercie Cie nie potrafi obalic?To ja nie wiem co Wy robicie...:>jak czlowiek zaskoczy w odpowiednim czasie, ale ma fightera z dobrym takedown defence to okej, ale od tak "Nie obalą mnie" ogolne,niezaleznie kim sie gra;)?
 
Ja na początku wbiegam z wiatrakiem co przeważnie kończy się oszołomieniem chwytam za brzuch obalam i do końca rundy kończę walke.



Jak mnie komp chce przewrócic to kontruje i od razu obalam 90% nie skutecznie po to żeby zaraz sklinczowac po swojemu.Oczywiście zdaża się ,że jak nie trafię z sierpu to mnie komp przewraca na pare sekund.



Ja kiedyś grałem całymi dniami w Fife 09 i rozjechałem wszystkich z którymi grałem ;p
 
Ja już dawno nie grałem w UFC, teraz szkole się cały czas w Fifę 11, oczekując na nową odsłonę, żeby zbić wszystkich.







Musiałbym posparować z moim sparingpartnerem, 126 lvl (top3) w Polsce. ;)







sethcab, on by cię niestety zjadł, ale koleś naprawdę wymiata ;D



A co do submission, nie dziwię się że przez to przegrywam, 80% loss moich, to poddanie ;]
 
Mój sparingpartner ma 126 lvl, i ciśnie strasznie, dużo się uczysz, bo z nim rozmawiam i się uczę, lecz dawno nie gralismy, wprawa wyszła ;]
 
Jak on walczy poddaniami?Ja przegrałem z jednym kolesiem z top 10 co grał GSP i strasznie mi muliło to skończyłem po gradem ciosów w parterze ;p
 
Jak, no jak, normalnie ;)







Ja tego nie ogarniam za bardzo, za duzo staminy zjade, zrobi switch submission itp. ;D







Naucze się tego i zjem jeszcze sethcaba w stójce ;D
 
Tar dużo mówisz mało robisz. Kupuj golda i pokaż klase, chociaż na 48h tak jak ja.







Co do UFC 3



 
Kurde, po prostu się doczekać nie mogę, a apetyt rośnie w miarę jedzenia :) ( trailerów )
 
A co poradzić, jak z obecnej generacji konsol (zwłaszcza z X'a) niewiele więcej da się wyciągnąć? :)



Zresztą mi taka oprawa jak najbardziej wystarczy, zwłaszcza jeśli nowe możliwości będą dopracowane. Oj, ta gra może mi zabrać więcej czasu nawet od Wiedźmina 2 :P
 
O, sethcab też loser na 100 % :D . Coraz więcej szanowanego społeczeństwa dołącza do loserów . Nie długo pora na mnie :-)


Co do tego Combat Trailera, to mi się bardzo podoba, nie mam na co narzekać .
 
@sethcab - Nie najważniejsza ale jednak. Na konsolach gram odkąd pamiętam i poprostu trochę kłuje mnie w oczy nowy produkt wydany w starym opakowaniu. Takie już zboczenie zawodowe :p
 
@Tar-Ellendil Bardzo zabawne :D Załóżmy, że nawet tak jest. Ale nowe animacje mogli by dograć, poprawić sztywność która z 10 bije aż nadto oraz wyelyminować jeszcze parę minusików.



Pomijając to wszystko to i tak pewnie kupie na premierę tą grę ;)







@stfu - może codziło mu o konsolę następnej generacji ;)
 
Tar-Ellendil co masz na myśli pisząc "nowe oprogramowanie"?


Chyba nowego windowsa, a tak naprawde to kolega chcial zablysnac ale mu nie wyszlo :D



Co do grafiki to i tak za bardzo sie na to nie patrzy, w ferworze walki, a jak chcemy zachwycac sie dobra grafika to mozna sobie kupic Battlefield'a 3, czy COD'a ;) Wazne, zeby gra byla bardziej dynamiczna i dawala wiecej radochy.
 
Tutaj obecna i następna generacja nie ma nic do rzeczy ;)



THQ miało 2 lata na zrobienie nowej wersji UFC, a będzie odgrzany kotlet z dziwnym system submission bez animacji.



Gra pewnie i tak będzie dobra, kupię ją jak większość graczy UFC 2010/09.



Zobaczcie na Rockstar, Gta 4 wyszło dośc dawno, GTA 5 jest planowane na pierwszy kwartał 2012 roku, gra będzie pewnie przednia, będzie zmiatać inne gry jak nas Rockstar do tego przyzwyczaił ;]



Mogliby spokojnie dodać nowe animacje, a przedewszystkim nowy GamePlay ;]
 
Back
Top