UFC Undisputed 3

Na auto wyciśniesz max 92, jeśli trenujesz w dobrej kolejności skille biorąc pod uwagę swój background. Tak na przyszłość.
 
Dzisiaj grałem online, miałem walkę w HW, walczyłem Valasquezem, koleś wziął jakiegoś murzyna (wyleciało mi imie i nazwisko z głowy). Rzucał mną jak workiem ziemniaków, jednak jestem słaby.. Myslałem, że coś jednak umiem:-)
 
@Bardock



Dobrze wiedzieć. Czyli jednak nie będe musiał się męczyć (kiedy robiłem cały czas manual po pewnym czasie było to męczące). Zamierzam zrobić według tego poradnika - http://www.mma-caf.com/phpbb/viewtopic.php?f=129&t=10225 - czy styl jest ważny przy takim nabijaniu według treningów które podał?
 
Przeszedłem w 2 dni kariere Overeemem :-). 48-0, poziom easy żeby szło szybciej. Overwall 92 ale jakbym zedytował i użył wszystkich pkt. to by było ok 94. bo miałem np. Cardio 98 a Footwork 69. Mniej więcej 30% treningów Manual, reszta auto. Niestety raz zapomniałem zrobic treningów i przeszedłem od razu do walki :-). Osiągniecia:

2x Fighter of the Year
1x Fight of the Year
2x Fight of the Night
1x Knockout of the Night
3x Pride GP Champion
Około 20 obron tytułu UFC
89% KO/TKO, 11% SUB
9-0 WFA,10-0 Pride. 29-0 UFC

Teraz jak już mam ciężkiego z dobrym overwallem zaczynam uzupełniać dywizje: Barnett, Werdum, Bigfoot, Miocic, Cormier (usune go z LHW), może jeszcze Lavar Johnson i paru innych
 
Na izi bym się nigdy nie skusił w karierze, 95% ciosów wchodzi jak nóż w masło, a parter to tylko formalność. Grałem raz na tym poziomie friendly match i nawet bida parterowa poddawała kogo chciała. ;d Lepsze statsy uczciwym sposobem można wyrobić na wyższych poziomach, więc nie sprostałeś zadaniu. :-)
 
UFC to pozycja obowiązkowa każdego gracza z tego forum, więc nikt Ci nie sprzeda :-)
 
W jaki sposób bronicie obaleń? Bo u mnie TDD dość kuleje. Stosuje prawą gałkę w przeciwną stronę od rywala. Czy może należy wciskać coś jeszcze?
 
Trzymanie prawego analoga w przeciwną stronę od rywala działa jedynie wtedy, gdy będziesz ją już trzymał zanim rywal złapie twoje nogi, więc wymaga sporej wprawy. Jeżeli już złapie twoje nogi, to musisz kręcić analogiem według wskazówki zegara lub odwrotnie (obojętnie), ale nie zmieniaj kierunku obracania podczas obrony. Ja obaleń broniłem w ten sposób, że jak spodziewałem się obalenia, to dawałem analog w przeciwną stornę od mojego przeciwnika, a jeżeli ten mimo to dorwał nóg, to kręciłem według wskazówek zegara. Możesz jeszcze użyć kombinacji: cofnięcie się (normalnie lewym analogiem) + kopnięcie (w zależności od konsoli X lub O / A lub B), ale trzeba to wykonać gdy przeciwnik już szykuje się do obalenia, ale jeszcze nie dorwał naszych nóg (tak jak w przypadku trzymania prawego analoga w przeciwną stronę przeciwnika) nasz zawodnik wystawi wtedy kolano, na które przeciwnik się nabije podczas próby obalenia. Oczywiście jeżeli zrobimy to w odpowiednim czasie.
Mam nadzieję, że zrozumiesz bo tak trochę chyba namieszałem :-)
 
Tak rozumiem, nic nie namieszałeś po prostu ciężko opisać w sumie ruchy do tej gry:). Ja gdy już przeciwnik dorwał nogę, cały czas pracowałem prawym analogiem w tył więc zastosuję się do tej rady z kręceniem wg wskazówek zegara w tym momencie. Dzięki za info, a opcję z kolanem znałem i jest bardzo skuteczna ale naprawdę trzeba się dobrze wbić w tempo.
 
Back
Top