UFC Undisputed 3

Ech, ciężko będzie Ci to wytłumaczyć bez materiału wideo. Uwierz, że pchasz się na Jana. ;) Jesteś w gardzie i czekasz chwilę z podniesieniem pozycji (nigdy od razu!), sprawdzasz czy rywal opuścił nogi i naciskasz LB + lewa gała do góry + prawą gałą kręcisz kółko. Odklejasz się i wtedy z podnisonej pozycji możesz albo uderzać, albo łatwiej przejść do pół gardy lub bocznej, jeśli wyuczyłeś się przejścia. Działa w większości przypadków. Może nie zadziałać zbyt często, jeśli grasz ogórem ze słabym skillem w top offense.
 
Uwierz ze nie pcham sie bo po kilku sweepach najczesciej kleje sie do rywala do momentu az sedzia podniesie walke. Kilka razy wyszlo przejscie do polgardy odrazu po obronie gdy rywal chcial wrocic do stojki.
 
Okej, skoro wiesz ode mnie lepiej, to spotkajmy się na online'owym meczu. ;-)



Widzę, że w ogóle nie łapiesz mechaniki tej gry. Wiesz w ogóle jak się kontroluje rywala na glebie? Prawa gała w kierunku, w którym nacierasz. Znasz zasadę do 3 razy sztuka w w tej grze? Trzy akcje tą kontrolą zablokujesz, za czwartą nie przejdzie, dlatego należy zwracać uwagę na każdy ruch w parterze. Nie ma możliwości, byś grał dobrze, a ciągle Ci coś nie wychodzi. Więcej technicznych aspektów, a nie napierdzielania w pada.
 
hah niestety nie uda sie. Z tego co wyczytalem masz xboxa ja ps3 :). Pewnie nie wiem lepiej skoro nie umiem poruszac sie w parterze
 
Na jakim poziomie grasz i ile czasu? Jeśli na wyższym niż advanced i krótko, to może jeszcze będą z Cb ludzie. :P
 
zagralem kilka karier na tym srodkowy nie pamietam nazwy ale bylo zdecydowanie za latwo i teraz od czasu do czasu jak mam ochote gram na najtrudniejszym jak w stojce daje rade tak po za lezeniem w jedenj pozycji na przeciwniku w parterze jest zero. W pojedynczych walkach z komputerem najlepszymi z danej wagi wygrywam z najslabszymi.
 
W parterze na najwyższym poziomie faktycznie nie jest tak prosto, ale spróbuj wziąć grapplera, bądź co lepsze stworzyć takiego w karierze i przykładać do tego aspektu największą wagę. Na początku byłem mega wkurwiony, że nic mi nie idzie, ale po zagraniu po raz setny w tryb kariery odkryłem chyba wszystkie niuanse i schematy w tej grze. Tłucz ten parter aż zaskoczy, chyba tyle mogę poradzić skoro mówisz, że nie lecisz na Jana. :P
 
Najwyzszy poziom szybko wybil mi machanie galka na chama i odrazu przechodzenie pozycji czy ciagle proby tego samego teraz czekam na dobry moment itp itd. Jak juz gram to staram sie wiecej czasu w parterze ale po 2, 3 walkach juz zdenerwowany wylaczam konsole i twierdze ze pierdola ta gre bo to zadna przyjemnosc :). Jednak po jakims czasie znowu odpalam. Bede cwiczyl do upadlego
 
Warto mimo wszystko, już coś wiesz, więc jest ok. Gorzej jak totalny Janusz w gorącej wodzie kąpany się dorwie do tej gry i chce być od razu niszczycielski na parterach jak Maia czy Werdum. :-)
 
Ile mniej więcej zajmuje kareriera zawodnika ktorego chciałby doprowadzić do około 80? Np. Weidmana chciałbym zrobić ale zeby w pojedynczej walce później nie odstawał tak umiejetnosciami od innych.
 
Sory za post pod postem ale mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli skończę kariere i mój zawodnik będzie miał np. 40 lat to czy da się ten wiek później jakoś obniżyć?
 
Mam kilka pytań, z góry uprzedzam, że jestem kompletnym n00bem, ps3 mam od paru dni i UFC również i pytania mogą być oczywiste/żenujące, więc proszę o wyrozumiałość:



1. Tryb online (PS3) jest zablokowany. W książeczce na końcu mam do wpisania kod składający się z trzech rzędów znaków po myślnikach, niestety kiedy próbuję go wbić playstation store w opcji kod dostępu czy coś w ten deseń to wyskakuje mi, że klucz niepoprawny lub nieaktywny. Gra nowa, kupiona w folii. Co robić? Nie pogram bez tego online?







2. Ilość zawodników mnie trochę zawiodła i brak tu kluczowych fajterów np. Weidmana. Jest jakaś opcja, żeby aktualizować grę o nowych zawodników, albo czy są inne myki na to, żeby powiększyć nieco park zawodniczy?







Z góry dzięki za odp.
 
Wpisz bez znaków ten kod.



Są płatne DLC do pobrania z fighterami, swojego można stworzyć i są strony, które co do szczegółu podają, jak to uczynić, np. MMA-caf. Jest tam bardzo dobry Weidman.
 
Grę kupiłes nową? Kod może już ktoś wykorzystał przed Tobą.



Ilośc zawodników Cię zawiodła? Fajterów jest multum. A brak Weidmana? Zauważ, że gra już nie jest pierwszej młodości więc w momencie wydania Chris nie był na tym poziomie na którym jest teraz.



Społeczność tworzy całkiem udane podobizny zawodników których mozna ściągnąć z neta. Lecz do tego potrzebna jest otwarta opcja online. Jedyny minus tych sciągniętych gości jest taki, że staty mają na najnizszym poziomie i trzeba przejść nimi karierę by umiejętości poszły w górę bo w momencie tworzenia pampra umiejętności ustawisz tylko do jakiegoś punktu.
 
To jest max 5 minut roboty, stworzyłem tak ze 40 graczy popijając piwko i jedyne, co straciłem, to nie czas a chudy brzuch. :D
 
Grę kupiłem nową w folii... klucz nie działa, a wpisuję bez znaków i uwzględniając duże litery... ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? Jeśli nie to komu powinienem zgłosić to? Sprzedawcy zwrócić towar, czy mail do producenta?
 
W Playstation Store (naciksasz kwadrat w głównym menu gry) lub normalnie z głównego menu playa wyszukujesz.
 
A nie chodzi może o to, że THQ padło i nic nie działa? Nie mam tej gry, więc tylko strzelam xD
 
wczoraj znowu podłączylem konsole do neta i play station store mam pustke jak wchodze z gry, wiec wyglada na to, ze teoria Gambita jest prawdziwa :-)
 
To sobie kupiłem, ehh... a jest możliwość pozyskania/stworzenia/pobrania schematów na nowych zawodników bez tej opcji w PS store?
 
Teoria Gambita jak najbardziej jest prawdziwa, zresztą była o tym mowa na poprzedniej stronie tematu :)
 
Jesli chcesz sobie robic cafy do walki, nie tylko do kariery to polecam robić tak: załóżmy że chcesz stworzyć Overeema, Werduma i Bigfota w ciężkiej to robisz tylko jednego z nich. Dlaczego? Ja przeszedłem sobie kariere Cormierem w półciężkiej (nie całą, odeszłem na emeryture po 32 walkach bo więcej mi się nie chciało) overwall 84 potem zrobiłem według tego :


Załóżmy, że już skończyliśmy naszego CAF'a i jest już na emeryturce sportowej (retired).

Wchodzimy w create a fighter i wczytujemy naszego CAF'a z kariery (powinien być w retired fighters, czy coś podobnego). Musi on być już na EMERYTURZE.
Jak już go wczytaliśmy, to zmieniamy mu cokolwiek, najlepiej fighting out of, czy jakąś z tych rzeczy.
Zapisujemy go.
Teraz już musimy go szukać w all CAFs (czy coś podobnego, w każdym razie to na samej górze).
Wczytujemy go ponownie. Teraz już nic nie zmieniamy!
i zapisujemy za pomocą NEW SAVE!
Teraz wracamy i wczytujemy tego z nowego save'u.
Powinniśmy teraz móc zmieniać w nim wszystko, tak jak w CAF'ie stworzonym przez create a fighter. Możemy zmieniać mu wygląd, skille, atrybuty, dodać techniki (dość sporo).
Pamiętajcie żeby nie zmieniać kategori wagowej bo zresetują nam się atrybuty, skille zostaną, ale atrybutów będziecie mieć z około 60 w każdym.
(undisputed.pl)

Overwall po zmianie skilli mu się zmienił na 87 (bo w karierze miałem troche nie równe). Potem weszłem w juz zeedytowanego Cormiera i zapisałem go jako new save. Miałem wtedy dwa Cormiery z 87. Wziąłem jednego, wyedytowałem mu wszystko według formułki na King Mo (nie wolno zmienić wagi!), zmieniłem pod niego skille i takim o to sposobem mam Cormiera i Lawala po 87 (gdy bym chciał mogliby mieć mniej). Jeśli chciałbym np. Teixeire to robie tak jak przedtem - new save u Cormiera i sobie robie według formułek na Glovera. I takim o to sposobem wystarczy sobie zrobić po jednym dobrym cafie w każdej kategorii wagowej i potem możemy tworzyć do woli.



---

Ma ktoś formułke na Charlesa Olivieire i Rorego McDonalda?
 
Mimo wszystko 87 to mało po 32 walkach i tricku z upgradem. Dobijając do 48, czyli wszystkich możliwych walkach w karierze, nabiłem kilku fajterom skilla 94.
 
@Bardock



Gdzieś do 15/20 walki dawałem tylko auto trening bo nie chciało mi się robić ręcznie, w sumie teraz tak samo robie z Nurmagomedovem (bodajże 14 walk na auto) ale stwierdziłem że sie zmobilizuje i zaczne kariere od nowa, wszystkie treningi robiąc ręcznie.
 
Back
Top