UFC Undisputed 3

Wie ktos moze jak zrobic wyciecie z klinczu do bocznej? Ogladalem walke com vs com Shoguna z Machida na Ultimate i wlasnie Shogun cos takiego odjebal.
 
Panowie pytanie za 100 pkt jak zagrac w ufc przez xbox live bo mecze sie z tym i nie moge nic robic , z gory dzieki
 
Jeśli pominąłeś przypadkowo opcję z wyborem darmowego golda na miesiąc, to załóż nowe i patrz co klikasz.
 
Jak kupic paczki zawodnikow do UFC 3, bo zmienilo sie to playstation store i nie moge sie polapac
 
O ile się nie mylę to już nie ma takiej opcji, po tym jak THQ padło wszystkie dodatki do UFC 3 zniknęły.
 
wiecie gdzie może kupić jeszcze UFC 3?,bo chciałem kupić kuzynowi na urodziny a nie mogę znaleść
 
http://www.ceneo.pl/Gry_konsolowe;szukaj-UFC+undisputed+3



Tutaj są sklepy w których jest UFC Undisputed 3.
 
Ciężko jest teraz kupić UFC Undisputed 3 nówkę. Poszukaj na Allegro. Ja kupowałem ok. pół roku temu na blackgames.pl, dobry sklep. Dostępną teraz mają wersję na PS3.
 
Egraam już masz po życiu ;) ja w to od pierwszego weekendu po premierze cisnę w to bez przerwy. Swoją drogą jak ktoś rozkmini jak na dzień dzisiejszy pobrać Rory MacDonalda i mi to wytłumaczy to będę dozgonnie wdzięczny ;)
 
Działa dzięki. Faktycznie gra świetna, osobiście na chwilę obecną bardzie podoba mi się Pride. Jeszcze ciekawostka z mojej walki przed chwilą :



Akihiro Gono vs Dong Hyun Kim (Wygrałem 6:39 przez KO)



Punches/Elbow thrown: 201



Punches/Elbows landed: 91



Przyznam szczerze chyba nie spotkałem sie jeszcze z tak duża ilością ciosów :-)
 
Painkiller, masz Pleja? Jeśli tak to za piniendze z PSStore. Bo ja na Iksa kupiłem Rorego za MSP.



Przechodzę właśnie 40-którąś karierę, tym razem Weidmanem. Ta gra nic się nie starzeje. :D
 
Mam jakąś klątwe UFC. Do tej pory przegrałem wszystkie walki w UFC (choć był jeden moim zdaniem wałek) zaś w Pride wygrałem wszystkie. Dziwne...
 
Bardock, kiedy ostatnio sprawdzałeś dostępność tych DLC? Ja kupiłem wersję PS3 mniej więcej pół roku temu i wszystkie dodatki były dostępne z poziomu gry. Ale właśnie w tym problem, że (jak pisałem kilka postów wyżej) były. Dodatki do UFC3 zniknęły mniej więcej w marcu jak już THQ wyzionęło ducha a prawa przejęło EA. Nie wiem jak jest na X360, ale w PS Store już się nic nie dostanie.
 
Jak już wspominałem, nie znam się na PS3, ale na Iksa kupiłem wszystkich fighterów właśnie w granicach marca/kwietnia. Jeszcze zostały do pobrania jakieś filmiki w ramach DLC, później jak będę przy konsoli to sprawdzę czy usługa jeszcze działa.
 
mnie mega denerwuje parter na najwyzszym poziomie. Przy kazdej probie czegokowliek zrobienia laduje na plecach
 
Mega łatwo uniknąć obalenia, kwestia czucia gry. Jak lecisz na chama jak w Tekkenie to zostajesz sprowadzony na glebę. Najlepiej grać z kontry bądź naruszyć rywala ciosami na korpus, a potem bombardować głowę, ale też nie zapominać o pracy nóg, bo przy natłoku ciosów nawet striker zjedzie z nami do ziemi w bliskim dystansie.
 
Bardock praca w parterze ja jestem z gory przy probej przejscia z gardy do pol jest sweep i ja na plecach zawsze tak sie konczy
 
Taki sam mechanizm jak w stójce, pchasz się na Jana i jest reversal. Skontroluj go prawym stickiem, przestanie trzymać na siłę i wtedy przechodź. Choć jeszcze lepiej jest kiedy podniesiesz pozycję, zadasz 1 słaby cios i robisz przejście. Niemal zawsze działa. Wyjątkiem jest boczna, z której najpierw należy dłużej skontrolować, bo próba np. łokcia kończy się powrotem oponenta do pełnej gardy.
 
tak samo przy probach podniesienia pozycji w gardzie laduje na plecach. Odrazu moge powiedziec ze nie pcham sie na Jana.
 
Back
Top