UFC Undisputed 3

The submission system is new. No more shining the right joystick. Instead it was strangely replaced by an octagon that appears onscreen and one player chases another player • s icon around the octagon in order to earn the submission. I get changing the submission system, but what the hell is this? I don • t think starting a submission should feel like watching Benny Hill get chased around. That • s just weird.



Co za bezsens... czyli dla tych nie znających języka, po kliknieciu suba wyskoczy mini-gra w ktorej bedziemy gonili ikonke przeciwnika swoją ikonką... już wolałem kręcenie ><



Mam nadzieje ze to jakiś żart :-)
 
1.Płynniejsze animacje, poprawiona walka.


2. Nie zaprezentowali systemu poddań.


3. Zbyt późna zapowiedź sędziego - muszą to poprawić, bo sędzia gadał, a oni już tam nawijali.


4. Kamera z highlightem - jedno ujęcie zbyt daleko.


Czekam z niecierpliwością na produkt finalny
 
stasinek34 nie pisz ze "nie zaprezentowali" bo to wyciekło i jakiś fan zamieścił na forum, nie jest to oficjalna prezentacja gry, także niewiadomo czy jest to gameplay ze stanu gry z wczoraj czy może z trzech miesięcy temu :p
 
mam nadzieję, że prawdziwa walka skończy się tak samo ;D
a co do gry, to podobają mi się sierpy na korpus i głowę, ale sweepy w parterze za płynne i przez to takie sztuczne.

nie wiem czy ktoś zauważył, ale ten sędzia jak go przedstawiali stuknął piąstkami tak jak zawsze robi na prawdziwych galach :-)
 
Jeżeli to prawda to jestem podjarany :d Jeżeli tak będzie :d Konfrontacja prime Fedora z obecnym Lesnarem czy Cainem :D Oby odrazu to wszystko było w grze , a nie ściąganie przez xbox live , bo na mojej przeróbce nie będę miał tego :(
 
Mam wielką nadzieję, że to jest bardzo wczesna wersja gry. Mało tutaj widzę wyraźnych zmian w gameplayu w stosunku do poprzedniej części. Nie przekonuje mnie też dziwna praca kamery,schodzi w dół nie wiadomo po co.
 
Ciekawe czy zawodnicy z obecnego Strikeforce będą w tej grze oby byli.



Czekam aż zapowiedzą oficjalny Roster.
 
Nie bedzie ich ponoć bo maja kontrakty podpisane z EA MMA. Nie wiadomo czy Diaz bedzie nawet. Chcoaiż kto wie.



Oficjalny roster w sierpniu ponoć, a pod koniec tego miesiąca ma być oficjalny gameplay, Ortiz vs Evans.
 
Wyciekły nagrania z EVO 2k10. Faber vs Cruz, w ktorym widać RNC (niewiem czy stojace jak Faber zalozyl Mizugakiemu czy normalne), wejście Chucka i Rampa, i sama ich walka w PRIDE która kończy sie przez (T)KO - STOMPY!



Jak tylko dorwe linka to sie podziele.
 
Nie o tym mowa, to juz stare jest :P



Jak narazie są wejścia z Pride, wciaz czekam na te dwie walki.



 
Nie miałbym nic przeciwko, żeby walka Rampage'a z Jonesem skończyła się tak samo jak na tym gameplayu :)



Wychodzi na to, że za jakieś pół roku trzeba będzie zainwestować w konsolę :P
 
Rampage vs Chuck PRIDE Mode



http://www.zshare.net/video/93144940f496f280/







Starajcie się nie rozsyłać z poza kraju nikomu to nie bezdie usuniete, bo na YouTube juz dwa razy usuneli od rana. Wrzucam Faber vs Cruz.
 
Wrzuciłem też na zshare bo pewnie usuną z YT. Nie rozsyłajcie:p



http://www.zshare.net/video/9314732997b5d522/
 
Jakie glupie dzieciaki...kopią w tej walce, Cruz obala Fabera...;] Dziwnie to wyglada na maxa...przeslania walkę, a przeciez czlowiek moze chciec patrzec na to jak graficznie dochodzi do duszenia:)



Zastanawiam sie czy duszac trzeba starac sie by obie opcje sie pokrywal czy uciekac od tej drugiej ;)
 
Chyba jak sie bronisz to uciekasz, a jak atakujesz to łapiesz pasek, im dłużej jestes w posiadaniu paska przeciwnika tym wieksza szansa na suba, w srodku tego oktagoniku jest tez jakis pasek pewnie jak sie naladuje to jest sub :P
 
Coraz więcej różnych filmików wycieka do sieci, chociaż szybko je usuwają. Niedługo pewnie czeka nas zalew, a i tak do premiery szmat czasu i jeszcze niejedno się zmieni.



Tymczasem "tfurcy" MMA Supremacy wciąż nie dają za wygraną:



 
No ja akurat tak nie myślałem, bo jak na żart to mimo wszystko za dużo niezłego graficznie stuff-u wypuścili. Komu by się chciało trzaskać te wszystkie modele za darmochę? ;)



Natomiast kompletnie nie widzę po co robią Supremacy MMA i jak to ma się sprzedać. Na rynku gier MMA jest już 2 dużych graczy, którzy podzielili między siebie wszystkie sensowne licencje, a gry sportowe z zupełnie wymyślonymi zawodnikami raczej nie zdają egzaminu. Było to kiedyś próbowane przy boksie i mimo niezłych recenzji furory nie zrobiło. Poza tym wydaje mi się, że masę kupujących przyciąga nie MMA, a trzy inne literki - UFC ;)



A jeśli twórcy chcą z tym pójść bardziej w stronę zwykłej bijatyki to są IMHO bez szans. Na konsolach jest za dużo dobrych gier w tym gatunku. Jak ktoś chce brutalności i łamania rąk, to dostanie jeszcze dużo więcej w Mortal Kombat, a fajny system walki znajdzie w Tekkenie, Soul Calibur czy Virtua Fighter.
 
Tar-Ellendil, a na jaką platformę bierzesz grę?







Zobaczymy czy się pokryje z moją, ale coś szczerze w to wątpie :)







Bo tak byśmy mogli coś posparować :D
 
Back
Top