UFC Undisputed 3

Też będę bił na x360 ;)







Jeśli ktoś z was ma UFC 2010 na x'a to niech napisze GT, zagramy ;D







A pochwalcie się jeszcze jeśli macie UFC 2010 jakie levele macie mniej więcej, żebysmy wiedzieli na jakim poziomie kto jest ;D
 
Hmm jak uda mi sie odzyskac GT to moge pograc, bo robilem format całego dysku, a kod nie działa na innych profilach do online.



70 lvl miałem, albo 80 - nie pamietam :P
 
ja już nie pamiętam który lv ale mam 56 wygranych 25 przegranych 50 wygranych przez sumbission ,kompa niszcze z zamkniętymi oczami ,ale w online siedzą teraz same kozaki więc zdażało się że wtopiłem.
 
Ja mam 80 lvl ;)







Większość KO, poddania rzadko bo ja jestem strikerem :D







To jak coś, możecie podać GT, zaprosze to coś ugramy
 
Pod kątem tej gry zamierzałem kupić PS3 za parę miesięcy, ale widzę, że do grania z tutejszą ekipą to raczej X'a trzeba ;)
 
Niekoniecznie, ja mam PS3 i na pewno jeszcze znajdzie się kilka osób z tą konsolką :-).
 
Hightower, kup co chcesz ;)



Xbox 360 i PS3 jest wart swojej ceny, więc kupuj co Ci wygodniej i więcej twoich znajomych ma ;)







Mozliwe ze na x360 odpycha płatny Xbox Live, ale da się żyć, jakoś jest bardzo dobra ;D
 
Bym z chęcią potłukł bo akurat UFC Undisputed mam przerobione , ale nie dość , że leszcz jestem , to nie mam Xbox Live bo przerobiona konsola , a bana nie chce.
 
Na razie myślałem o PS3 głównie ze względu na płatne XBox Live i to, że X współpracuje tylko z dyskami twardymi Microsoftu. Ale decyzję będę podejmował za parę miechów, jeszcze się zobaczy ;]
 
No właśnie ja bym brał chyba na Twoim miejscu PS3 , bo live jest płatny jeszcze w dodatku. Już nie mgm się doczekać gry , wreszcie coś z Pride mam nadzieję się nie zawieść .
 
Na Xboxie dyski działają różne, nie tylko te ze znaczkiem M$, więc to nie jest duży problem ;)







I tak jak kupujesz konsole to od razu z dyskiem ;]



Niestety, a może stety Xbox Live jest płatny, ok. 100 zł na rok, ale za to wysoka jakoś jest, lecz na PSN masz free :)







Wybór należy do Ciebie, weź pod uwagę też pada od X'a i PS3, porównaj ;D
 
O tych dyskach to wyczytałem w artykule porównującym konsole kilka dni temu. Chociaż w sumie bardziej istotne dla mnie by było używanie dysków zewnętrznych, tu podobno na XBoxie są schody.



Pad mi akurat nie robi różnicy, przez długie lata miałem PSX i PS2 i jestem przyzwyczajony, ale na X360 też się dobrze grało ;)
 
BHGNewSubSigyHG.jpg
 
No jak ktos chetny to zapraszam gamertag BJPenn93 przez nastepne 48 godzin mam konto gold :P
 
Z ostatniej chwili:



Nauczyłem sie już robić te submission przy pomocy kręcenia. To jest jednak prawda że istnieje coś takiego jak pamięć mięśnia. Bez wyrobienia sobie takiej pamięci po prostu nie wychodzi.



Sethcab - To jest chyba fake :P Jeśli nie to tragicznie to wygląda.
 
Mam nadzieję na coś pożądnego, a ten Screen to chyba jest fake, gdyż w lewym dolnym rogu jest zegar z UFC 2010 . Co do dyskusji kilka postów wyżej - kup Xboxa, ja tam nawet nie gram Online i jestem mega zadowolony :)







PS - Lucifer oO, twój gif w podpisie mnie rozpier***** :-)
 
sami jestescie jak fejki. obejrzyjcie filmiki ktore wstawilem w tym temacie to zobaczycie >.<
 
To nie fake. Ten nowy system nie dość, że wygląda jakby pochodził z jakiejś gry sprzed dziesięciu lat to jeszcze jest niemal identyczny jak system duszeń w EA MMA.
 
W UFC Undisputed jest octagon, w EA MMA jest okrąg. Mechanika jest z tego co widać taka sama, jedyna rożnica jest taka że w EA MMA nie widać pozycji grających na okręgu a w grze od THQ tak. Mam nadzieję że wygląd tego systemu do czasu premiery jeszcze się zmieni.
 
Mechanika jest taka sama? Czlowieku, z calym respektem ale nie wiesz o czym mowisz. Idz poczytaj na community ufc :p



Jest podobna, ale nie identyczna czy taka sama..
 
sethcab - nie unoś się stary nie zarzucam Ci wklejania bzdur ani nic w tym stylu. Po prostu pierwsza moja myśl na ten temat była że to Fake.



outcast - W EA MMA widać pozycję grających przez kilka sekund i pic polega na tym by wyczuć w którą stronę ucieknie gdy się znów pojawi :)



Ramp4ge - Mnie też dlatego go mam w podpisie xDDD Widziałeś filmik? Jak nie to wpisz Ruscy w piaskownicy w google i oglądnij :DDDD
 
Nie unosze sie tylko wyprowadzam z błędu :P







Btw właśnie skończyłem grać z stfu ^^ Na zasadach mma raczej nie miał odpowiedzi na moje dźwignie, ale jak graliśmy K1 only to niszczył mnie niemiłosiernie :p
 
Ja lubię stójkę i obalenia + GnP dopiero od niedawna mogę się nacieszyć nieco bardziej poddaniami odkąd nieco lepiej opanowałem kręcenie... xD
 
Ale gracie chyba w dwojke?PS: Grajac w necie gra sie z innymi xboxami majac xboxa i z innymi playstonami jak się ma playstation?



Ja mam baze stojkową;) po Fight Nightach, ale UFC to nie FN i nie same umiejetnosci się liczą, cechy fightera maja spore znaczenie...



A krecenia to pamietam jeszcze z gierek na atari czy commodore :P
 
Lucifer oO - Hahahaha :D . Filmik rozjebał mnie już do parteru :-) . Ale mimo to ten pierwszy ( ten którego ty masz w gifie ) był zdecydowanie najlepszy :)
 
Ja na początku grałem tylko Carwinem i Rampagem i kompa na Expert nokautowałem w 30 sekund ,ale po kilku tysiącach walk potrafi poddawac i niszczyc w parterze.



Najłatwiej się gra GSP nie ma szans żeby ktoś z tobą przetrwał 2 rundy.
 
Back
Top