UFC Undisputed 3

No ja miałem dokładnie tak jak ty Lucifer, po kilku walkach w których blokowałem obalenia analogiem było dość łatwo ogarnąć sterowanie, a po 3-4 godzinach gry mogłem się bujać z najlepszymi na hardzie...
 
A ja miałem ogromne problemy z przystosowaniem się do total punch control, nawet mimo dość dużego doświadczenia z czwartego Fight Nighta. Teoretycznie można TPC wyłączyć, ale twórcy chwalili się ulepszonym silnikiem właśnie z FNa, więc starałem się grać analogami.
 
Mi się strasznie nie podoba grafika w tym trailerze... o wiele gorsza niż w U2010. Mam nadzieję że to tylko wczesna wersja gry. Btw za dwa dni E3 może jakiś gameplay bedzie :-)
 
Trailer w ogóle mi się nie podoba, graficznie nie powala, oby to poprawili ;]



Akurat grałem 1,5h w UFC 2010 i się trochę nakręciłem, ale parter w ogóle ja nie gram, tylko stójka :D







Jak zaraz znajdę, dam trailer UFC 20111 czy 2012 zrobiony kilka lat temu przez jakiegoś fajna, ten trailer wymyślony już dość dawno naprawdę jest świetny.
 
Bo to zręcznościówka, dlatego paluchy wysiadają, pęcherze się robia :D jak mogliby to zmienić na lepsze?Żeby nie blokowalo sie nacisnieciem jednego przycisku...Musi byc albo krecenie albo naprzemienne naciskanie guzikow, w przypadku pada juz lepsze kręcenie;)



Gra musi byc u mnie w domu jak tylko wyjdzie:)
 
Dokladnie, to ten trailer.
Niesamowity jak to wszystko tam wyglada, obrona obalen, ciosy, realizm
Jak takie UFC 3 by bylo to czapki z glow, ale o tym mozna najprawdopododobniej pomarzyc ;)
 
To wszystko jest takie piękne bo trailer był robiony za pomocą motion capture. Szczerze powiem że nie wiem czy jest on też w grze.
 
Born2kill - Analogi są wegług mnie źle wykalibrowane. Powinno być to zrobione inaczej, bardziej na wyczucie. Czyli raz w jedną raz w drugą albo coś w tym stylu. A nie kręcenie dopóki Ci kciuk nie odpadnie.
 
Lucyfer jaki kciuk? Nie dziw się,że Ci nie wychodzi stary jeśli cały czas kręciłeś kciukiem. To się robi a całą dłonią,tylko wtedy jesteś w stanie robić to z odpowiednią szybkością i dokładnością :)
 
Stary próbowałem wszystkiego. I dłonią nie umiem tego za cholere opanować. Co i tak nie zmienia mojego zdania że mogliby to lepiej wykalibrować albo zrobić po prostu inaczej.
 
Moj kumpel ma do tego dar, tak napieprza ta prawa reka. W stojce dostaje becki, ale jezeli juz zaczyna submission, to nie ma nawet szans na obrone.
 
A ja robie kciukiem i poddaje sobie kogo chce i kiedy chce. Kwestia przyzwyczajenia.
 
Ja tylko kogoś poddam jak jest bardzo zmęczony. Tak to nie ma bata, żebym poddał.
 
Ja w online mam 95% wygranych przed submission i powiem ,że na początku to było strasznie męczące dla mnie ale jakoś w miarę to już opanowałem.
 
sethcab



Nie to, że Ci nie wierzę, ale chciałbym to zobaczyć,bo jakoś nie umiem sobie wyobrazić jak kciukiem można kręcić tak szybko i dokładnie jak całą dłonią :) Musisz mieć jakąś niestandardową technikę :p
 
Ja jestem strikerem niestety ;P







Wszystko próbuj w stójce.



Moja stójka to poezja raczej, mam bardzo dobrą taktyke.



W stójce rozwalam 90-100 lvl spokojnie, ale lecą w nogi i tu już są schody :D
 




W online na 200 wygranych 180 przez suby. Zrobiłbym wam fotę ale aktualnie mam nieaktywnego live'a :(
 
Na pewno gra będzie świetna, tylko szkoda że nie mam konsoli ;/ Jeśli chciałbym to odpalić na emu to jak dobry komputer byłby potrzebny?
 
Jakiś mega mocny, obecnie nie ma emulatora xbox'a 360 czy też ps3 ponieważ żaden "domowy" komp by sobie z nimi nie poradził odnośnie emulowania gier.
 
A ja tylko do wypowiedzi slowika dodam że narazie nie zanosi się na to aby wyszedł jakiś emulator w przyszłości.
 
Powinni zrobić odblokowywanie klasycznych fighterów. Np. kończysz karierę i ulockujesz Keitha Hackneya :P (no bo przecie nie Yarborough)...
 
Nie ma sensu zakładać nowego tematu, więc wrzucam tutaj - trailer z E3, który przypomina mi artykuł o MMA w drobnej gazecie sprzed paru lat ;)



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y49Pf8JznC0
 
Back
Top