UFC Undisputed 3

Co kto lubi, posiadacze xboxów polecą xboxa, posiadacze ps3 polecą ps3. Sam mam xboxa i patrzac obiektywnie wydaje mi się, że po pierwsze kusi jego niższa cena w stosunku do produktu Sony, a przy tam pad od X'a to imo najlepszy pad w historii.
 
Grafika się nie różni niczym, wyjątkiem są pojedyńcze tytuły.



Teraz pytanie, czy będziesz grał tylko w UFC czy zasięgniesz inne tytuły?



Bo dana konsola ma swoje exclusivy (Gran Turismo, Forza etc.)



Pad jest raczej lepszy w X, lecz to też przyzwyczajenie, cena po stronie X :)







Bierz co chcesz, co ma więcej znajomych itp. ;)



Pamiętaj że Xbox = płatny internet, lecz to nie są duże koszta, a jakoś bardzo dobra, interfejs, za kilka tygodni będzie YouTube + Skype, więc będzie wymjatał.
 
Mam X360 Arcade i polecam.



+wygodny pad



+cena



+nie ma niczego lepszego niż gra przy jednym telewizorze w UFC Undisputed :-)



+Achivementy



+z anglii gry kupisz po bardzo niskiej cenie (UFC 2010 - niecałe 10 funtów)



Jedynymi minusami dla mnie jest płatny Xbox Live i niektóre egzemplarze (z tego co słyszałem) rysują płyty.
 
Salami, kupujesz dysk (nawet 20 GB na 2-3 gry powiedzmy), instalujesz na dysku i konsola chodzi duzo ciszej, nie rysuje płyt, nie niszczy się laser i szybciej loadingi się ładują w grach które to potrzebują (np. GTA 4).



To że UFC 2010 jest tanie, dlatego, ponieważ ta gra jest stara. Na allegro tez chodzą po ~50 zł ;)







W trakcie premiery gra będzie warta ~200 zł (40 funtów ?).
 
Tylko ceny nówki z Anglii to używki z allegro :-), premiery kosztują ok.30 funtów i dodając do tego 3 funty za przesyłkę wychodzi i tak taniej niż iść np. do Emipka. A z tym rysowaniem płyt to nie moje doświadczenie tylko zasłyszane/przeczytane opinie.
 
UFC nowe kupi za tyle ;P







Wiadomo w anglii jest pewnie taniej, lecz w Polsce tragedii nie ma, nie mówię tutaj o Empiku, tylko Allegro ;D
 
Ja w lipcu 2010 za UFC 2009 płaciłem 50 zł za używaną+przeysyłka.Ogólnie gry opłaca się sprowadzać z zagranicy, ale na allegro można dorwać czasami w miesiąc po premierze grę o 30-50% taniej, a nówki na ok.35-40 zł taniej :-). Tylko do kupna konsoli trzeba jeszcze liczyć ok. 1000 zł za telewizor (przynajmniej 32 cale :D). Dobra, ale już koniec z tym gadaniem o cenach po to nie temat do tego.
 
Seven, jeśli wyszukasz dobrej oferty, to wyłapiesz zdrapkę na rok za 100 zł ;)







Nie jest to kosmiczna cena, niecałe 10 zł na month, opłaca się ;)
 
^^^^



Erotycznych nie brałem <no homo> :-)



UFC 2010, Gran turismo 5 i coś dla dzieciaków - Little Big Planet 2 czy coś w tym stylu
 
Kaczka dobrze że wybrałeś PS3 - mimo iż drożej kosztuje to wdg mnie jest tego wart .... No ale każdy kto ma Xboxa będzie mówił że lepszy Xbox , a każdy kto ma PS3 to że Sony lepsze . Ja wybrałęm PS3 bo jestem od początku z konsolami Sony i jak chwyciłęm pada od 360 to było nie porozumienie ( pewnie bym się przyzwyczaił , no ale dobra ) i dlatego PS3


Ps: A co do grafiki to nie wiem kto wam takich głupot naopowiadał że się różni ...
 
Kaczka ja podobnie jak Ty zamowilem niedawno PS3 + kilka gier :) Gran Turismo zajebiste szkoda ze brak uszkodzeń, a w UFC 2010 mogłbym grać całymi dniami, ale nadal nie poddałem nigdy nikogo i jak computer próbuje mnie poddać nawet na niższym poziomie nie potrafie sie obronic. Jakies porady ?
 
Kręć prawym analogiem w prawo jak najszybciej i jak najdokładniej z naciskiem na to drugie. I nie rób tego kciukiem tylko całą dłonia.
 
Najlepiej weź Minotauro bij po brzuchu z nogi potem w klinczu chwyc przciwnika załóz flying armbar odczekaj chwilę aż spadnie mu stamina i wtedy przekładasz na trójkąta i kręcisz ;)
 
A co do GT5 to czytałem akurat,że uszkodzenia sa jak gość (tester gir )grał non stop 20 godzin.



Ps. Dobra , bo to temat o UFC przecież
 
Wypuszczono też nowy trailer "Supremacy MMA", drętwota na maxa, walczą chyba kłody drewna, brak licencji i nieco inne realia (bardziej undergroundowe walki) sprawiają że UFC Undisputed pozostanie liderem na tym nowym "poletku" gier z MMA.
 
Ja za jakiś miesiąc, będę się zabierał za kupno PS3, Kaczka gdzie kupowałeś na necie czy w jakimś mediamarkcie, albo avansie ?? Oczywiście EA MMA do tego :-).
 
Ja muszę nabrac troche wprawy w ufc 2010 i potem jak wyjdzie 3 - zakupię ...no chyba,że mnie nie wciągnie giera...w co wątpię :-)
 
Nie podoba mi się to nowe poddawanie i ciekaw jestem kiedy ogłoszą pełną listę zawodników i po ile maja statystyki.
 
Back
Top