UFC Undisputed 3

Fajna bedzie opcja o ktorej mowili competitive mode, czy jakos tak w ktorej bedzie mozna wylaczyc staty i walczyc np. Krzysztof Soszynski vs Jon Jones bez obawy o to ze Jones ma o wiele wieksze skille :)
 
http://www.ufc.com/ufcundisputed3







Można już głosować na okładkę :D







Kogo wybieracie? ja za GSP stoję :)
 
@sethcab



Jeśli zawodnik z okładki ma stracić tytuł, to mam nadzieję, że będzie nim Jones albo GSP. A może obaj się zmieszczą? :P
 
Nadal nie potrafie sie bronić przed poddaniami ze strony komputera, chociaż udaje mi się już samemu wygrywać przez submission.



Podpowie mi ktoś :



jak przyspieszyć by szybko dopaść przeciwnika bo nokdaunie? Powalam przeciwnika ale zanim dojde do niego to juz nie jest zamroczony...



Jak zrobić flying knee?



Jak zrobić flying armbar ?
 
Żeby szybko podbiec klikasz lewy analog i wtedy biegnie.

Flying Armbar bierzesz np Minotauro chwytasz w klinczu przciwnika i zakładasz dźwignię klikając na prawy joystick ;)

Flying knee robiło się np.Jonesem i Shogunem.

Najlepiej daj sobie Practic Guide i tam masz pokazane w Action list wszystko od A do Z.


PS.Mała pomyłka miało byc prawy oczywiście i przy zakładaniu armabru daje się jeszcze LB jak dobrze pamiętam.
 
Aby Flying Armbar wyszedl potrzebny jest jeszcze modyfikator techniki [czyli odpowiednio L1/LB (ale w sumie nie jestem na 100% pewny)] a no i chyba o prawy stick ci chodzi do zakładania dźwigni a nie lewy :)
 
Obecnie polecam jednak zakup PS3. We wrześniu w całej Europie nastąpi obniżka cen konsol Sony (w Polsce do 999 zl w sieciach sklepów RTV/AGD, w internetowych jeszcze więcej), co w połączeniu z potężna ofertą tytułów ekskluzywnych (x360 zatrzymał się w tym temacie jakieś 2 lata temu i po za kinectowym badziewiem, Forzą i nowymi Gearsami nie ma za wiele do zaoferowania), niską ceną używek i tytułów starszych niz 3 miesiące, bezpłatnym PSN, wbudowana przeglądarką internetową, odtwarzaczem BD, DVD, AVI, muzyki, usługą AXN, Ipla i wkrótce TVN, systemem trofeów, wsparciem polskiego oddziału japońskiego giganta i dominacją tej konsoli na starym kontynencie mocno faworyzuje PlayStation.
Do tego na początku 2012 dojdzie do dalszego zacieśnienia współpracy z Valve w kwestii STEAMA, co odbędzie się wraz z premierą nowego CS:GO, który będzie pozwalał na cross platformową grę użytkowników PC i PS3 (tak jak ma to miejsce obecnie w Portalu 2).
Po za ceną X360 obecnie nie ma za wiele do zaoferowania w kwestii ekskluzywnej zawartości (fakt, w płatnym LIVE, najlepiej amerykańskim sytuacja wygląda inaczej), bo w M$ ktoś uznał, że lepiej aktywa przeznaczyć na rynek casuali (Kineckt) oraz rozwój Windowsa 8. Szkoda, 2 lata temu sytuacja wyglądała inaczej. Ja po ostatnim RROD darowałem sobie kupno nowego X i pozostałem przy PS3 i Wii.
PS: Ktoś z was grywa w sieci w Wipeouta, Killzone'a 2 i 3, NFS HP lub nowego Mortala?
 
Ja może niedługo zacznę grać online w nowego Mortala na ps3, póki co czas mi nie pozwala. A jak czas jest to wtedy wygrywają starcia ze znajomymi na 2 pady ;D
 
Okładka wybrana:



292843_2386603464963_1247087630_2929600_439085_n.jpg




<żart> :-)
 
Nick Diaz, Mayhem, Stann i Davis jako DLC... Dziwne ze Stanna i Davisa nie mieli w oryginalnym rosterze :F
 
Nie oficjalny, z tego co na filmikach i na screenach jest zrobiony przez uzytkownikow UFC Community:


Heavyweight
[list type=decimal][*]Cain Velasquez[*]Junior Dos Santos[*]Brock Lesnar[*]Mirko Cro Cop[*]Heath Herring[*]Mark Coleman
Light Heavyweight
[list type=decimal][*]Jon Jones[*]Rashad Evans[*]Shogun Rua[*]Ramage Jackson[*]Forrest Griffin[*]Rich Franklin[*]Chuck Liddell[*]Tito Ortiz[*]Ryan Bader[*]Brandon Vera[*]Antonio Rogerio Nogueira[*]Lyoto Machida[*]Cyrille Diabate[*]Vladamir Matyushenko[*]Thiago Silva[*]Brandon Vera[*]Phil Davis - Preorder

Middleweight
[list type=decimal][*]Anderson Silva[*]Chael Sonnen[*]Vitor Belfort[*]Demian Maia[*]Chris Leben[*]Wanderlei Silva[*]Yushin Okami[*]Brian Stann - Preorder[*]Mayhem Miller - Preorder

Welterweight
[list type=decimal][*]Georges St. Pierre[*]BJ PennMatt HughesDong Hyun KimDan HardyNate DiazRoyce GracieMartin KampmannPaulo ThiagoDiego SanchezCarlos ConditNick Diaz - Preorder[/list type=decimal]

Lightweight
Frankie EdgarGray MaynardMelvin GuillardClay GuidaAnthony PettisBen HendersonSean SherkRoss PearsonDennis SiverEvan DunhamGeorge SotiropolusDonald CerroneKenny FlorianJim MillerTakanori Gomi[/list type=decimal]


Featherweight
Jose AldoJoe StevensonLeonard GarciaCub Swanson[/list type=decimal]

Bantamweight
Dominick CruzUrijah Faber Miguel TorresScott JorgensonKid Yamamoto[/list type=decimal]
 
Wyjaśnijcie prosze o co chodzi z tym preorder? Na jakich zasadach będzie można mieć tych fighterów w grze?
 
Ja rozumiem to jako, że kupujesz droższą grę przed premierą i chyba masz jednorazowe kody do wpisania, czyli do odblokowania zawodników (przynajmniej tak było w innej grze). Preorder z allegro i innych polskich sklepów się chyba nie liczy :-).



http://preorder.ufcundisputed.com/
 
To myślę na duży plus. Bo teraz (fakt,że jeszcze mocno w UFC 2010 nie siedzę) - kręce tylko gałą na pałę.



Ps. Na forum UFC 2010 jakiś gośc pisał, że ma odciski na łapach i skóra mu złazi od takiego kręcenia - możliwe to jest w ogóle, czy czymś innym kręci za dużo..? :-)



Jakiś typ mu proponował jakieś nakładki na te gałki, ale dla mnie to już przesada i czarna magia, więc nie wiem ocb dokładnie.
 
Kaczka to ja pisałem wtedy na forum UFC w sprawie odcisków na łapach i skóry, miałem z tym swego czasu duży problem.



Trzeba po prostu uważać gdy kręcisz. Liczy się precyzja i szybkość, nie siła. Ja gdy grałem kilka walk z lepszymi graczami, którzy często chcieli mnie poddawać po prostu nie panowałem nad tym i strasznie mocno dociskałem dłoń do gałki. Cięzko mi było na to zwracać uwagę w "ferworze waki".



Efekt był taki, że skóra schodziła mi z kilku miejsc na dłoniach, oczywiście w tych miejsc w których dociskałem dłonią.Raczej nie spotkałem wielu osób, które też miałoby takie problem, większość jest trochę delikatniejsza dla swoich padów niż ja :)
 
Back
Top