UFC Undisputed 3

Jeszcze nie ma, według moich obliczeń kolejna lista powinna się pokazać późnym wieczorem.
 
Narazie są chyba tylko z LW i LHW, za to wiadomo, że jako bonus w preorderze dano mozliwosc gry 4 dodatkowymi zawodnikami, a są to: Nick Diaz, Jason "Mayhem" Miller, Phil Davis i Brian Stann
 
Sorry ale kim do chuja jest Diabate przy Bonnarze czy Soszyńskim :/ I co do cholery Davis robi na pre orderze?? O.o
 
Roster ciężkich:



http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/blog/_/name/thegamer/id/7115160/heavyweights?readmore=fullstory
 
i Średnia :



http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/blog/_/name/thegamer/id/7123406/middleweights?readmore=fullstory
 
Jest i BW:



http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/blog/_/name/thegamer/id/7128067/bantamweights?readmore=fullstory
 
WW:



http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/blog/_/name/thegamer/id/7147978/welterweights?readmore=fullstory



Czyli czekamy już tylko na Pride Roster...
 
http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/blog/_/name/thegamer/id/7178813/pride?readmore=fullstory

Reveal Pride
I dwóch zawodników z KSW 17 się znajdzie. Filho i Soko.
 
Dla mnie zarówno UFC 2009 jak i 2010 to były gry, którym dałbym maxymalnie 3/10. 2009 nawet 2/10. Pełne drewno jak dla mnie i szczerze to nie wiem czy kupię nawet kolejną część z tej serii. Może po roku jak stanieje do 30zł. Liczyłem trochę, że EA SPORTS zrobi coś fajnego ale EA MMA jest chyba jeszcze większym gównem niż to UFC. Kiedyś pamiętam jak grałem w Pride GP i Pride FC na ps2 i szczerze to wtedy tamte gry zrobiły na mnie większe wrażenie i bardziej się w nie wkręciłem niż w te UFC i EA MMA na ps3. Wczoraj kupiłem sobie Uncharted 3 i jestem po prostu zabity. To jest kurwa wykorzystanie mocy ps3. Szkoda, że nie umieją wykorzystać tej mocy do zrobienia jakiejś kozackiej gry o MMA.
 
Może i UFC było troche drewniane, ale walka w parterze z tego co wiem całkiem całkiem była. W EA MMA grałem i jest to super gra, może troche parter okrojony ale stójka jak dla mnie bardzo dobra. Oczywiste jest że w grze zawodnicy nie będą się tak ruszali jak w rzeczywistośći, zapomnij o tym.
 
Mi nie chodzi o to, żeby zawodnicy ruszali się jak w rzeczywistości tylko, żeby gra była zrobiona z rozmachem. Wg mnie THQ, który zawsze wydawało same crapy nie jest w stanie zapewnić tego rozmachu. EA może by i było ale zrobili z tego jakaś arcade'ówkę dla dzieci z też tak naprawdę chujowym sterowaniem i megachujowym parterem. Klincz i parter są po prostu nudne we wszystkich tych grach o MMA a powinny być najciekawsze. Taką bijatyką zrobioną z rozmachem była z pewnością seria Tekken (w szczególości Tekken 3) zrobiona przez Namco. Noughty Dog na PSX'a np zrobili serię Crasha (wszystkie części są 10/10) na ps2 serię Jak and Daxter (wszystkie części 10/10) i teraz na ps3 serię Uncharted i oczywiście również wszystkie części na pełne 10/10. Gdyby takie Noughty Dog (to jest akurat niemożliwe) albo inna porządna firma zajęła się zrobieniem gry o MMA to wtedy dopiero zostalibyśmy zmiażdżeni efektem i każdy z Was zrozumiałby dlaczego serię UFC na ps3 nazywam crapem (choć sam jako fan MMA przegrałem w nią setki godzin). :)
 
No to jeśli ty porównujesz UFC 2010 albo EA MMA do Tekkena to nie mamy o czym rozmawiać. Tekken to dopiero acrade`ówka :-)
 
No właśnie...:-)



Ja tylko porównuje te gry pod względem rozmachu i dopracowania. Oprócz Tekkena podałem np platwormówkę i grę akcji...
 
Tego sie wogóle nie da porównywać, co ma rozmach, do tego czy gra jest dobra czy nie. Jest wiele gier które nie były zrobione z rozmachem a były dobre.
 
Ja po tylu latach grania jestem widocznie bardziej wymagający bo jak widać niektórym starczy schematyczny crap bez polotu, z kupą niedopracowań, błędów i drewnianą rozgrywką, żeby zaspokoić ich oczekiwania. Ja wiem ile mocy można wyciągnąć z ps3 i byłem strasznie zawiedziony jak w końcu po miesiącach czekania odpalałem po kolei UFC 2009, UFC 2010 i potem EA MMA. Czekam, aż jakiś porządny developer (którym na pewno THQ nie jest) weźmie się rozmachem za grę o MMA bo potencjalnie mogłaby to być bijatyka wszechczasów.
 
@wakaszimazu



Żadna gra sportowa nie bedzie miała nie wiadomo jakich wymagań to jest normalka. To nie God Of War czy Assasins`s creed. Ja też gram już cięzkie lata, począwszy od pegasusa. Na przykładzie zwykłej Fify jest to wyraźne, zawsze która część by to nie była czy 11 czy 12 ma niższe wymagania od dobrze zrobionych przygodowek czy strzelanek.
 
@wakaszimazu



Ja też sądzę, że porównywanie któregokolwiek UFC do platformówek czy gier akcji nie bardzo ma sens. Nawet do Tekkena, chociaż tu już bliżej. W dodatku bardzo mętne kryteria przyjąłeś, mógłbyś nieco sprecyzować co miałeś na myśli :).



Nie żebym uważał UFC Undisputed za nie wiem jak dopracowane gry, ale to 3 czy 2 na 10 to przesada.



Nikt Ci nie broni mieć własnego zdania, ale bronienie go na zasadzie "widocznie więcej grałem i jestem bardziej wymagający" jest naprawdę nie na poziomie.



PS. Naughty Dog ;)
 
@seven25



Na przykładzie Fify właśnie można łatwo porównać jakie pojęcie ma EA o robieniu piłki nożnej a jakie o MMA. W Fife 2012 jeszcze nie grałem ale 2011 była naprawdę bardzo dobra. Ja nie porównuje tych gier po względem silnika i wymagań tylko pod względem dopracowania, ograniczenia irytujących błędów i schematyczności rozgrywki. Fajnie, że wystarcza Ci taki produkt bo sobie przynajmniej pograsz z dobrą wkrętą. Ja liczyłem na dużo więcej i po godzinach kręcenia gałką w klinczu i w parterze po prostu sobie to odpuścilłem. Czekam na jakąś techniczną, dopieszczoną i miodną grę o MMA.



@hoghtower



Wg mnie UFC 2010 jest słabe bo:



- jest strasznie schematyczne



- klincz jest na tyle męczący przy grze na dwóch, że niektórzy moi kumple wyłączali tą grę po 20 minutach



- zawodnicy poruszają się drewnianie



- nie czuć siły ciosów



- słaba grafika



Teraz może byc?
 
Back
Top