UFC Undisputed 3

Tych nakładek praktycznie nie można dostać, dałem sobie spokój. Gdy gram staram się po prostu na to uważać i nie dociskać na chama tej łapy. Czasem wychodzi, a czasem nie :)
 
Dobrze ze zmienili suby chociaz kazdy wie ocb. Wczesniej niebyło wiadomo czy za wolno kreciles czy co a z kompem na expercie jak załozył suba to myślałem ze mi rece pojdą
 
Odcisk może i był kiedyś na kciuku od nacisknia klawiszy, ale częściej to jak bez przygotowania się wezmę za jakiś maraton na padzie to odpada mi lewy kciuki, który odpowiada za gałkę ruchu. Trzeba robić podejście i odskoki, a tu taka faza zmęczenia.



System poddań, myślałem, że będzie gorzej. Plus, że nie jest to tylko takie kręcenie na chama, ale minus, bo w zasadzie samego poddania graficznie nie ma jak śledzić, ten oktagonik zasłania dość. Pogramy, zobaczymy i ocenimy;)
 
Wystarczy zamęczyc przeciwinka dobrym graplerem zapiąc duszenie 2 razy.



Na początku jak kupiłem ufc 10 to przez 2000 walk ani razu nie potrafiłem zapiąc dźwigni nawet na easy ;p



Ale jak obczaiłem system to już jest się dumnym z tego co się potrafi ;)
 
Droni chyba niedoczytałeś. To sa zawodnicy potwierdzeni za posrednictwem screenow i filmikow z gry
 
Po obejrzeniu tego ostatniego gameplaya zmieniłem zdanie i myślę, że to wygląda zajebiście. Tylko ta dziwna momentami praca kamery mnie drażni.
 
dobrze mu szło, ja jak pierwszy raz grałem w UFC 2009 u kumpla na PS3 to w ogóle nie wiedziałem co i jak, to umiałem tylko sierpowy, lowkick i headkick :D
 
Grafika duzo lepsza. Czy mi sie zdaje czy clay dopiero jest w tej odslonie gry bo wczesniej niemogli chyba wlosow przeniesc tak jakby chcieli :D
 
apropo tego kolesia z gamezilli.. Żal.. Mógłby chociaż ogarnąc podstawowe zasady MMA jak zabiera się już do kręcenia gameplaya to raz a dwa to sam fakt traktowania tej gry jak tekkena jest bardziej niż żenujący.. Co za debil!
 
Podano roster zawodnikow jeśli chodzi o LHW : http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/blog/_/name/thegamer/id/7092351/light-heavyweights?readmore=fullstory



Nie ma tam Soszynskiego, Bonnara, Gustafssona, a Davis jest tylko w pre-orderze, za to są takie nazwiska jak Diabate, Brillz, Silva czy Vera.
 
Brak Soszyńskiego czy Bonnara nie boli . I tak nimi nie grałem w UFC 2010 . A nazwiska takie jak Lil Nog czy Diabate, są z pewnością atrakcyjniejsze .
 
Roster lekkich też już jest podany http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/blog/_/name/thegamer/id/7097038/lightweights?readmore=fullstory
 
No ja Krzyśkiem parę razy bym zagrał, więc mi szkoda, że się nie załapał. Ale bardziej mnie dziwi brak Bonnara, zawsze mi się wydawało, ze to popularny w Stanach zawodnik, chociaż bez sukcesów. Coś ta lista dziwnie wygląda - że niby nie ma Spidera czy Wanda w LHW? Widzę 2 opcje:
1) To niekompletna lista - oby się sprawdziło
2) THQ przygotowuje sobie grunt pod zarabianie na DLC.

EDIT: Lista zawodników z wagi lekkiej też coś podejrzanie krótka ;)
 
Back
Top