UFC FightPass - temat zbiorczy

W sumie to było głupie co pisałem. @Grzechu Jesteś moderatorem, usuń tę dyskusję bo mi wstyd.
Chyba już dość piwa na dziś. Lub dość mało.
 
@Grzechu dzięki za merytoryczne podsumowanie, bo już zacząłem wierzyć , że wszystko jest nieważne i obraz z SD jest jak HD, szczególnie jak zmruży się oczy ;)
@TheNotorious - kartę do konta na UFC od dawna masz podpiętą, czy jakoś na dniach ją dodawałeś ?? Bo jest to zapewne weryfikacja poprawności karty i jak na świeżo dodałeś to nawet bez zamawiania usług koszą z niej hajs na test - powinni pobrać bodajże 1$, czyli z 3.7 zł. W usługach płatnych kartą np. Playstation Plus czasem pobierają tą opłatę weryfikacyjną kilka razy (błąd systemu ??), ale zawsze zwracają (przynajmniej mnie nie skroili nigdy na tych opłatach). Do takich zabaw dobrze mieć 2 karty - jedną główną, i drugą do podpinania pod płatne usługi w sieci z taką ilością kasy, żeby starczyło na daną usługę (plus kilka PLN na różnicę kursów, jeśli przelicza na obcą walutę, a tak zazwyczaj jest) - przy tej zabawie trzeba pamiętać, że w wielu usługach na porządku dziennym może być automatyczne przedłużenie subskrypcji i pobieranie za nie opłaty - bo np. zapomniałeś zrezygnować, dlatego warto albo po zakupie odpiąć kartę, albo mieć mało środków.
 
To jak w końcu z tą blokadą ME? Jak wchodzę w zakładkę Main Event to mam normalnie odliczanie, każdy tak ma?
Jak było to sorka, nie czytałem wcześniejszych postów
 
To jak w końcu z tą blokadą ME? Jak wchodzę w zakładkę Main Event to mam normalnie odliczanie, każdy tak ma?
Jak było to sorka, nie czytałem wcześniejszych postów
Odliczanie na Main Card jest, ale info o blokadzie również:
This event is currently blacked out in country code: AE, BB, BD, BE, BH, BR, BT, DM, EE, EG, HR, HT, IN, IQ, IT, JO, JM, KW, LK, LU, MA, ME, MK, MV, NL, NP, OM, PK, PL, PS, QA, RS, SA, SM, VA, XK, and YE.

Co do informacji gdzie co obejrzeć kolega wyżej napisał.
Jest również opcja, że za jakiś czas może odblokują - ale wszystko w kwestii przypuszczeń i wróżenia z fusów. Trochę to wszystko się nie spina, i na "za pięć dwunasta" ogarniane - zarówno transmisja w ESC, jak i decyzja o blokadzie Main Card w FP. Niesmak pozostanie, szczególnie jak ktoś nie ma ESC , i FP był jego jedyną opcją. Może ktoś pokusi się o jakiś oficjalny protest,skoro ludzie od jakiegoś czasu kupowali dostęp tylko po to by całą galę obejrzeć, a tu zostali w**chani.
 
Last edited:
Main Card nie pokażą na Fight pass w Polsce.

to już pewne info ?? potwierdzili to gdzieś, że definitywna blokada i "choćby skały s*ały" nie zmienią decyzji ?? bo jeśli tak, to współczuje tym co zapłacili kilka dni temu za dostęp do tej gali ....
 
info pewne. Mamy oficialnego nadawce UFC na Polske wieć na Fight Passie tylko wstępne walki.
 
a nie iwadomo nic o jakims streamie na sopcast np jak kiedys, nie iwem czy jest sens zakladania konta na fp skoro tylko ma byc prelims a ja np nie mam tego kanalu extreme channel,wiec obejrze prelims a nie wiadomo czy obejrze mian card i sie wkurwie wtedy...
 
Od której 1 walka się zaczyna? Bo o 16.30 idę grać w gałę i nie wiem czy wyrobię.
 
mahon UFC pierwszy raz w Polsce a ty zamiast byc na hali, idziesz pograc w piłke? Żenada.
 
Od której 1 walka się zaczyna? Bo o 16.30 idę grać w gałę i nie wiem czy wyrobię.

1354205976_by_Bazant1500_500.jpg
 
Założyłem sobie tego 7 dniowego darmowego fp, ale ściągneli mi z karty 3,28, podejrzewam, że biorą sobie 1 $, żeby sprawdzić karte, ale ciekaw jestem czy oddadzą później? :D

I jeszcze pytanko bo nie chce mi się przegrzebywać tematu, żeby potem zrezygnować, wystarczy, że klikne cancele subscription?
upload_2015-4-11_15-38-50.png
 
Witam, mam szybkie pytanko, pewnie znalazlbym odpowiedz gdzies w glebinach tematu ale latwiej zapytac. Czy karta wstepna na fightpassie jest platna ?
 
Back
Top