UFC 273: Volkanovski vs. Korean Zombie (09.04.2022)

Swietna strategia Smyku :deniroclap:
Jak się bawić, to się bawić :devil smile:
Po za tym dojebana masa Dern, podkręca jak precla wypolerowana niczym brąz Torres. :roberteyeblinking:

Trzymam kciuki :watchingyou:
Bukmacherka dla mnie to nie zabawa mistrzu :jimcarrey: Dlatego Dern leci tylko za śrut ale dzięki za życzliwość może przybliży mnie ona do tych 600 koła :awesome:
 
Dorzuciłem do kilku kuponów Pennington @1.52 - jeśli przegrywała to ze czołówką. Ostatni występ Ladd to była katorga do oglądania. Zagrożeniem jest sprowadzenie przez Ladd. Mimo wszystko Pennington wydaje się być silna fizycznie co powinno zniwelować to zagrożenie. Meritum - walka kobiet więc zawsze ryzyko, ale raczej powinna być łatwa przeprawa dla Pennington.
 
Dorzuciłem do kilku kuponów Pennington @1.52 - jeśli przegrywała to ze czołówką. Ostatni występ Ladd to była katorga do oglądania. Zagrożeniem jest sprowadzenie przez Ladd. Mimo wszystko Pennington wydaje się być silna fizycznie co powinno zniwelować to zagrożenie. Meritum - walka kobiet więc zawsze ryzyko, ale raczej powinna być łatwa przeprawa dla Pennington.
Co jak co ale Pennington to uznana firma nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu kogo miała zlać to zlała. Jej styl walki jest kurewsko niewidowiskowy ale szalenie efektywny. Trzy rundy klinczu i decyzja dla Pennington
 
Moje propozycje na weekend:
Madsen vs Pichel sub/nie @1.14
Gall vs Malott dec/nie @1.43
Garry @1.40
Volkanovski @1.20
Chimaev @1.30
Yan @1.25
Hernandez vs Fremd dec/nie @1.31
Pennington @1.45
Dern dec/nie @1.18



Za drobne:

Torres dec @2.30
Tybura dec/tak @3.75
Arce tko/ko- tak @5.50
Rodriguez dec/tak @2.50
Chimaev sub/tak @3.25
Weeks tko/ko-tak @8.00


w takim razie wrzuc kupony ze wszystkimi tymi propozycjami bez 'za drobne' jestem ciekawy czy pograles faktycznie te kursy czy zwykle pierdolenie
 
Fortuna specjalne

Yan P. - zwycięży przez wysokie kopnięcie w głowę 7.0
Dern M. - zwycięży balachą (dźwignia na rękę) 5.0
Oleinik A. - zwycięży przez duszenie Ezekiel 4.5

:corn:
 


Co sądzicie, ciężkie zbijanie było przed Sterlingiem? Długa przerwa spowodowana kontuzją oraz wydaje się masa mięśniowa może mieć negatywny wpływ na występ? Jak już poprzednicy wspomnieli pierwsza walka była wyrównana na kartach, ale mimo wszystko 1 runda mimo aktywności Sterlinga nie wyglądała na jego znaczącą przewagę (i knockdown i kilka podcięć przez Yana oraz przyjmowanie na gardę). Ciężko stwierdzić co zrobi Sterling. Taktyka podobna do tej co ostatnio raczej nie będzie grana w związku z ryzykiem szybkiego spompowania się i przegranych w rundach 3-5, albo i TKO/KO. Rozłożenie sił, jeśli będzie podobnie jak w pierwszej walce to Yan może zdobyć przewagę w 1 i 2 rundzie, a w 3-5 to już w ogóle się rozkręci.
 


Co sądzicie, ciężkie zbijanie było przed Sterlingiem? Długa przerwa spowodowana kontuzją oraz wydaje się masa mięśniowa może mieć negatywny wpływ na występ? Jak już poprzednicy wspomnieli pierwsza walka była wyrównana na kartach, ale mimo wszystko 1 runda mimo aktywności Sterlinga nie wyglądała na jego znaczącą przewagę (i knockdown i kilka podcięć przez Yana oraz przyjmowanie na gardę). Ciężko stwierdzić co zrobi Sterling. Taktyka podobna do tej co ostatnio raczej nie będzie grana w związku z ryzykiem szybkiego spompowania się i przegranych w rundach 3-5, albo i TKO/KO. Rozłożenie sił, jeśli będzie podobnie jak w pierwszej walce to Yan może zdobyć przewagę w 1 i 2 rundzie, a w 3-5 to już w ogóle się rozkręci.

Sterling wygląda na bardzo zmotywowanego, na pewno korzystniej dla niego jest to, że jest skazany przez media na porażkę co daje mu pewnie większą chęć udowodnienia czegoś. Motywacja to jedno a umiętności to drugie, ale mimo wszystko uważam, że Yan łatwego zadania mieć nie będzie.
 


Co sądzicie, ciężkie zbijanie było przed Sterlingiem? Długa przerwa spowodowana kontuzją oraz wydaje się masa mięśniowa może mieć negatywny wpływ na występ? Jak już poprzednicy wspomnieli pierwsza walka była wyrównana na kartach, ale mimo wszystko 1 runda mimo aktywności Sterlinga nie wyglądała na jego znaczącą przewagę (i knockdown i kilka podcięć przez Yana oraz przyjmowanie na gardę). Ciężko stwierdzić co zrobi Sterling. Taktyka podobna do tej co ostatnio raczej nie będzie grana w związku z ryzykiem szybkiego spompowania się i przegranych w rundach 3-5, albo i TKO/KO. Rozłożenie sił, jeśli będzie podobnie jak w pierwszej walce to Yan może zdobyć przewagę w 1 i 2 rundzie, a w 3-5 to już w ogóle się rozkręci.


Z tego co mówi Sterling - zacznie mocno. Zapowiada że podda więc przypuszczam że od pierwszej syreny pójdzie w grappling a nie jak to miało miejsce w pierwszej walce w stójkę. Może być bliska walka.
Sterlinga już pokontrowałem bo Yan z Chimaevem i Alexem zamykają dobre kupony a nie widzę by Burns czy Jung to wygrali.
Rozważam czy nie zagrać tutaj +4.5 rundy @1.70.
 
Last edited:
Z tego co mówi Sterling - zacznie mocno. Zapowiada że podda więc przypuszczam że od pierwszej syreny pójdzie w grappling a nie jak to miało miejsce w pierwszej walce w stójkę. Może być bliska walka.
Sterlinga już pokontrowałem bo Yan z Chimaevem i Alexem zamykają dobre kupony a nie widzę by Burns czy Jung to wygrali.
Rozważam czy nie zagrać tutaj 4.5 rundy @1.70.

Jeśli będzie chciał ruszyć jak ostatnio to naprawdę ciężko widzę go w 3-5 rundzie. Z drugiej strony dobrze bo większa szansa na ustrzelenie go przed czasem. Na betclick wygrana na punkty: NIE @2, w razie W i niespodzianki w postaci poddania zawsze się trochę odrobi.
 

Jeśli będzie chciał ruszyć jak ostatnio to naprawdę ciężko widzę go w 3-5 rundzie. Z drugiej strony dobrze bo większa szansa na ustrzelenie go przed czasem. Na betclick wygrana na punkty: NIE @2, w razie W i niespodzianki w postaci poddania zawsze się trochę odrobi.
Szedłbym bardziej w stronę decyzji, nie uważam by Sterling był słaby kondycyjnie na tyle by można go było skończyć na zmęczeniu, wygląda na to że chłop jest w formie życia. Nie wykluczam splita.
 
Szedłbym bardziej w stronę decyzji, nie uważam by Sterling był słaby kondycyjnie na tyle by można go było skończyć na zmęczeniu, wygląda na to że chłop jest w formie życia. Nie wykluczam splita.
Moim zdaniem dosyć duża szansa na zakończenie przed czasem jeśli Sterling będzie słowny. W innym wypadku uważam, że Yan będzie chciał postawić kropkę nad i. Widać dużą niechęć do Sterlinga a kto jak kto, ale uważam, że Yan może chcieć ośmieszyć Sterlinga, w związku z jego zachowaniem. To nie GSP, który mówił, że odprawi Diaza przed czasem. Cytując "ten dzieciak to gangster".
 
UnkemptSafeDegu-size_restricted.gif
 
Ktoś ma jakieś info kto będzie w narożniku Yana?

@MrRoshi sam dorzuciłem do kilku kuponów walka zakończy się przed czasem. Zombi to nadal świetny zawodnik z dobrym grapplingiem i mocnym uderzeniem. Mimo wszystko uważam, że Volk jest po prostu za dobry. Ww. bet wrzuciłem w związku z walką Yair vs Zombi. Widać, że spore tempo pojedynku odbiło się na Zombie. Volk również ma świetne tempo, które może być zbyt duże w późniejszych rundach dla Zombiaka.
 
Ktoś ma jakieś info kto będzie w narożniku Yana?

@MrRoshi sam dorzuciłem do kilku kuponów walka zakończy się przed czasem. Zombi to nadal świetny zawodnik z dobrym grapplingiem i mocnym uderzeniem. Mimo wszystko uważam, że Volk jest po prostu za dobry. Ww. bet wrzuciłem w związku z walką Yair vs Zombi. Widać, że spore tempo pojedynku odbiło się na Zombie. Volk również ma świetne tempo, które może być zbyt duże w późniejszych rundach dla Zombiaka.
On mial mega problemy po ostatniej walce, upasl sie, w depreche wpadl.
Ta walka to takie wstanie z popiolow dla niego, kurcze chyba pomine beta.
 
Ktoś ma jakieś info kto będzie w narożniku Yana?

@MrRoshi sam dorzuciłem do kilku kuponów walka zakończy się przed czasem. Zombi to nadal świetny zawodnik z dobrym grapplingiem i mocnym uderzeniem. Mimo wszystko uważam, że Volk jest po prostu za dobry. Ww. bet wrzuciłem w związku z walką Yair vs Zombi. Widać, że spore tempo pojedynku odbiło się na Zombie. Volk również ma świetne tempo, które może być zbyt duże w późniejszych rundach dla Zombiaka.
Czasami się zastanawiam ile Wy tych kuponów robicie :lol:
 
@5.10 na Sterlinga, to już mimo wszystko jest spora przesada. Jak się nie wystrzela w pierwszych dwóch rundach to jakieś szanse na zwycięstwo ma, trochę mnie martwi, że tu jednak będzie chujowe cardio i rusek go wyjaśni w mistrzowskich rundach, ale mimo wszystko 100 ziko poszło na murzyna żeby później nie żałować.
 
Mickey Gall ta niewyparzona morda bet gali, zobaczymy się w niedzielę rano...
Też się nad tym przez chwile zastanawiałem, czy aby z Mallotem nie będzie podobnie jak ostatnio w walce Dober vs McKinney, jak się wystrzela to Gall mógłby go ujebać. Jednak jeśli Proper zacznie kolejną walkę na pełnej kurwie to bliżej mi do tego, że ubije albo podda nim straci siły, Gall to jednak zwykły placek, nie powinien wygrać tej walki, Proper go ujebie jeszcze w pierwszej rundzie.
 
Back
Top