UFC 273: Volkanovski vs. Korean Zombie (09.04.2022)

Życzę wszystkim powodzenia. Niech tu będzie po gali tylko zielono u każdego forumowicza.

Niebo niech dziś wspiera wszystkich typerów
Niech wszystkie typy wejdą bez żadnych problemów
Niech buki będą ruchane jak rywale ruchają Najmana
Niech wszyscy dziś tu zasłużą na wysokie wygrane niczym maupa na banana.

W imię ojca i syna i ducha świętego. AMEN.
Ale bedzie kociol po gali i w trakcie gali, ciagla walka z trollami, ale ku lepszemu jutru. Amen! :conorsalute:
 
Nawet na mmadecions jest przewaga Sterlinga ,kilka remisow i 2typujacych za Yanem.
P.S Polaczone UFC z oktagon i EFC dla zabawy
Kurs 862 i za 5pln , turbo tasma cala na zielono, z 1 zwrotem tylko
 
Też się nad tym przez chwile zastanawiałem, czy aby z Mallotem nie będzie podobnie jak ostatnio w walce Dober vs McKinney, jak się wystrzela to Gall mógłby go ujebać. Jednak jeśli Proper zacznie kolejną walkę na pełnej kurwie to bliżej mi do tego, że ubije albo podda nim straci siły, Gall to jednak zwykły placek, nie powinien wygrać tej walki, Proper go ujebie jeszcze w pierwszej rundzie.
Dzięki, wpadł Mallot 1r za 3,75, dołożyłem do Madsen dec 3,25 i Pennington dec 1,95.
 
Yan
Volkanowski

Na papierze powinno się udać. Volkanowski jest lepszy w każdej płaszczyźnie. Zombiak może mieć już naruszoną szczękę po walkach z Ortega i Yairem. Co do Yana to patrzę po prostu przez pryzmat pierwszej walki, sporej przerwy Sterlinga oraz chęci ośmieszenia go przez Petra. Mam tylko nadzieję, że Petr powstrzyma się przed jakimś faulem i dopisze kropkę nad i po ich pierwszej walce.

Zastanawiam się:
Chimaev - siłowo i zapaśniczo to może być za dużo dla Burnsa. Przewiduję podobny przebieg jak Alvarez vs Tsaryukyan. Zapasy > BJJ.
Torres - poczekam, aż fani Dern podbiją kursy. Dern to nic specjalnego, nadal uważam, że ogarnięta zawodniczka, która będzie unikać parteru jest w stanie ugrać ją w stójce. Torres powinna przeważać aktywnością. Mimo słabszego zasięgu samym doświadczeniem powinna robić Dern w stójce. Jednym słowem utrzymać na nogach i punktować.

Zależy od kursu:
Rozenstruik przed czasem - Tybura sporo zbiera na głowę. Rozenstruik ma czym uderzyć. Jeśli kurs będzie atrakcyjny to za drobne spróbuję.

Underdog
Gastelum- Bet głównie dlatego, że dla Imavova może być troche za wcześnie na nawet past prime Kelvina, który dał ostatnio dobrą walkę z pogromcą Brunsona. Niestety, ale zawodnik ten zalicza coraz większy regres od wojny z Adesanya. Mimo wszystko były to przegrane z weteranami i topem dywizji. Pytanie czy Imavov jest aktualnie na tym poziomie. Gdyby kurs był większy na Imavova to pewnie bym go pograł, ale dla mnie jest po prostu zbyt niski biorąc pod uwagę kaliber zawodnika jakim jest Gastelum. Ciekawy może być w tej walce bet - będzie decyzja. Kelvin ma szczęke z tytanu, a Imavov na tym etapie raczej nie wskazuje by z jego coś było nie tak.

Za drobne
Yan przed czasem @2.25 - Sterling w pierwszym pojedynku w 4 rundzie wyglądał już na wypompowanego i nie zdziwiłoby mnie gdyby Petr postawił kropkę nad i w ich pierwszej walce gdyby nie kolano. Dodatkowo dochodzi chęć upokorzenia sztucznego króla oraz długa przerwa spowodowana kontuzją u Sterlinga.
Volkanowski przed czasem @3 - Volkan to bestia jeśli chodzi o aktywność. Dla Junga może być to kryptonit. Uważam, że Aleksander ma szanse naruszyć Junga w stójce i odłączyć GnP w przeciągu 5 rund.

Torres + Gastelum @3.1 - podatek

Na jakiej podstawie uważasz, że Dern jest silniejsza? Na moje to jednak Torres to maszyna jeśli chodzi o fizyczność, jeśli ktoś tu będzie dominować siłą fizyczną to raczej Tecia.

Oprócz Yana i Volkanowskiego na wcześniejszych długoterminowych taśmach oraz zakończenia w ich walkach przed czasem (kurs @2).
Dorzuciłem również Rodriquez @1.9- podobne zdanie co @TomOne Dodam tylko, że Rodriquez zadaje sporo ciosów (niekoniecznie celnych), które mogą mieć przełożenie na spostrzeganie walki i dać jej wygraną przez decyzję.

Malott @1.52 - Gall to nie jest zawodnik na poziomie UFC. Można powiedzieć, że walka z CM Punkiem zapewniła mu jakąś tam rozpoznawalność dzięki której nadal jest w UFC. Ktoś z dobrze ogarniętą stójką nie powinien mieć trudności w wypunktowaniu a może i ustrzeleniu. Malott to nadal niewiadoma, ale wygląda solidnie. Jego boks i kopnięcia wydają się solidne i mocne, w stójce powinien mieć przewagę. Parter na ten moment pozostaje trochę zagadką, ale mimo wszystko raczej powinien utrzymać walkę w swojej płaszczyźnie.

@andrzej_t. @MrRoshi :


Dorzuciłem do kilku kuponów Pennington @1.52 - jeśli przegrywała to ze czołówką. Ostatni występ Ladd to była katorga do oglądania. Zagrożeniem jest sprowadzenie przez Ladd. Mimo wszystko Pennington wydaje się być silna fizycznie co powinno zniwelować to zagrożenie. Meritum - walka kobiet więc zawsze ryzyko, ale raczej powinna być łatwa przeprawa dla Pennington.
Podsumowywująca nie jest źle, ale gdyby nie Yan byłoby rewelacyjnie. Sporo bliskich walk, Dern vs Torres, Yan vs Sterling, Rodriquez vs Hansen. Nie zdziwię się jeśli dojdzie do walki Yan vs Sterling 3. Podsumowywując:

Gall - to nie poziom UFC, ale cieszy, że dał kilka razy fajnie zarobić.
Madsen - jeśli kondycja będzie lepsza to naprawdę może zagrozić każdemu.
Dern - nadal mnie nie przekonuje. Walka bliska. Czołówka tj. Andrade, Weil, Rose, JJ ją robi.
Volk - wszystko układało się po myśli Volka. Cieszy, że w końcu odprawił kogoś przed czasem. Mimo wszystko trzecie starcie z Maxem będzie bardzo ciekawe bo jako jeden z nielicznych potrafił się dostosować do stylu Aleksandra (2 walka).
Chimaev - zaprezentował się dobrze na tle Burnsa, ale na ten moment na Usmana za wcześnie. W walce z Colbym gram Convingtona bez dwóch zdań.
 

Attachments

  • 6BAD4C49-BEBC-4F8C-823D-6D42EE9461F1.jpeg
    6BAD4C49-BEBC-4F8C-823D-6D42EE9461F1.jpeg
    129.6 KB · Views: 75
Back
Top