UFC 273: Volkanovski vs. Korean Zombie (09.04.2022)


 
Dern! Odda wszystko co ma :lizoremotmaly2: i co zabrala....
Ja już na miejscu :jjsmile:

1647768218597.png
 
Standardowe trio Volkanovski, Yan, Chimaev i do tego pograny Rozenstruik. Będzie zielono

:conorsalute:
 
Yan
Volkanowski

Na papierze powinno się udać. Volkanowski jest lepszy w każdej płaszczyźnie. Zombiak może mieć już naruszoną szczękę po walkach z Ortega i Yairem. Co do Yana to patrzę po prostu przez pryzmat pierwszej walki, sporej przerwy Sterlinga oraz chęci ośmieszenia go przez Petra. Mam tylko nadzieję, że Petr powstrzyma się przed jakimś faulem i dopisze kropkę nad i po ich pierwszej walce.

Zastanawiam się:
Chimaev - siłowo i zapaśniczo to może być za dużo dla Burnsa. Przewiduję podobny przebieg jak Alvarez vs Tsaryukyan. Zapasy > BJJ.
Torres - poczekam, aż fani Dern podbiją kursy. Dern to nic specjalnego, nadal uważam, że ogarnięta zawodniczka, która będzie unikać parteru jest w stanie ugrać ją w stójce. Torres powinna przeważać aktywnością. Mimo słabszego zasięgu samym doświadczeniem powinna robić Dern w stójce. Jednym słowem utrzymać na nogach i punktować.

Zależy od kursu:
Rozenstruik przed czasem - Tybura sporo zbiera na głowę. Rozenstruik ma czym uderzyć. Jeśli kurs będzie atrakcyjny to za drobne spróbuję.

Underdog
Gastelum- Bet głównie dlatego, że dla Imavova może być troche za wcześnie na nawet past prime Kelvina, który dał ostatnio dobrą walkę z pogromcą Brunsona. Niestety, ale zawodnik ten zalicza coraz większy regres od wojny z Adesanya. Mimo wszystko były to przegrane z weteranami i topem dywizji. Pytanie czy Imavov jest aktualnie na tym poziomie. Gdyby kurs był większy na Imavova to pewnie bym go pograł, ale dla mnie jest po prostu zbyt niski biorąc pod uwagę kaliber zawodnika jakim jest Gastelum. Ciekawy może być w tej walce bet - będzie decyzja. Kelvin ma szczęke z tytanu, a Imavov na tym etapie raczej nie wskazuje by z jego coś było nie tak.
 
Zastanawiam się:
Chimaev - siłowo i zapaśniczo to może być za dużo dla Burnsa. Przewiduję podobny przebieg jak Alvarez vs Tsaryukyan. Zapasy > BJJ.
Torres - poczekam, aż fani Dern podbiją kursy. Dern to nic specjalnego, nadal uważam, że ogarnięta zawodniczka, która będzie unikać parteru jest w stanie ugrać ją w stójce. Torres powinna przeważać aktywnością. Mimo słabszego zasięgu samym doświadczeniem powinna robić Dern w stójce. Jednym słowem utrzymać na nogach i punktować.
:boystop:
 
na razie nic innego nie obstawiam, to dałem bo kurs na Dern spadnie do gali
Na pewno będzie spadać z dnia na dzień, przecież cały świat rzuci się żeby zagrać po 2.10 cukinie, która ma tak surową stójke, że może zostać wypunktowana przez byle jaką menelice.
Po drugie, co za różnica po jakim kursie ujebiesz? :jarolaugh:
 
Tak, Torres pokona Dern ::really::
Wydaje mi się, że jeśli Dern nie uda się sprowadzić walki do parteru i skończyć poddaniem to Torres jak najbardziej może ugrać z nią 2 rundy. Ile Dern ma udanych obaleń w UFC, z 5%? Przecież ona nie potrafi złapać takich szybkich i mobilnych zawodniczek jak Torres, w dodatku Torres jak przegrywała to z samymi solidnymi fajterkami w swoim czasie: Jędrzejczyk, Andrade, Zhang, Rodriguez i nie jest łatwo ją skończyć, a Dern nabity rekord na cukiniach. Tak jak pisał @w4ar plan jest prosty, trzymać na nogach i punktować to stójkowe drewno, Tecia raczej jest też silniejsza, a i cardio lepsze, Mackenzie w 3 rundzie z Mariną to już placek był.
Ja bym Dern nie grał, ale powodzenia.
 
Wydaje mi się, że jeśli Dern nie uda się sprowadzić walki do parteru i skończyć poddaniem to Torres jak najbardziej może ugrać z nią 2 rundy. Ile Dern ma udanych obaleń w UFC, z 5%? Przecież ona nie potrafi złapać takich szybkich i mobilnych zawodniczek jak Torres, w dodatku Torres jak przegrywała to z samymi solidnymi fajterkami w swoim czasie: Jędrzejczyk, Andrade, Zhang, Rodriguez i nie jest łatwo ją skończyć, a Dern nabity rekord na cukiniach. Tak jak pisał @w4ar plan jest prosty, trzymać na nogach i punktować to stójkowe drewno, Tecia raczej jest też silniejsza, a i cardio lepsze, Mackenzie w 3 rundzie z Mariną to już placek był.
Ja bym Dern nie grał, ale powodzenia.
Wszystko co piszesz to prawda, ale:
Dern na początku to było drewno w stójce, ale ten aspekt już mocno podciągnęła. To, że na tle Rodriguez wyglądała w niej jak drewno to nic dziwnego bo Rodriguez to poziomy wyżej od niejednej cukini. Może Dern nie jest na takim poziomie żeby w stójce wypunktować Torres ale wystarczy żeby się zbliżyć i wejść w klincz, a od tego momentu grubaska Dern będzie miała z górki bo karlica Torres nie wyjdzie spod niej...

W moim odczuciu to będzie tak samo easy walka jak ta z Ansaroff co to miała ją pogromić bo trenuje z Amandą i to o tamto.

Zobaczymy.
 
Dricus wydaje się do gry. W stójce powinien być lepszy niż rywal, a do parteru raczej nie trafi. Gdyby trafiło to Dricus raczej ułomkiem nie jest i będzie w stanie wracać do stójki.
 
Za drobne
Yan przed czasem @2.25 - Sterling w pierwszym pojedynku w 4 rundzie wyglądał już na wypompowanego i nie zdziwiłoby mnie gdyby Petr postawił kropkę nad i w ich pierwszej walce gdyby nie kolano. Dodatkowo dochodzi chęć upokorzenia sztucznego króla oraz długa przerwa spowodowana kontuzją u Sterlinga.
Volkanowski przed czasem @3 - Volkan to bestia jeśli chodzi o aktywność. Dla Junga może być to kryptonit. Uważam, że Aleksander ma szanse naruszyć Junga w stójce i odłączyć GnP w przeciągu 5 rund.
 
Ostatnio Askarow , prawo Magny to teraz kto w kolejce do zawalenia
Volkanovski,Yan, chimaev ktoś z nich polegnie
 
Ostatnio Askarow , prawo Magny to teraz kto w kolejce do zawalenia
Volkanovski,Yan, chimaev ktoś z nich polegnie
Akurat z tej trojki nie sadze zeby ktos polegl, ale gdybym musial wybrac to najmniej ufam Yanowi :) Nie potrafie sobie wyobrazic porazki Volkanovskiego i Chimaeva
 
Akurat z tej trojki nie sadze zeby ktos polegl, ale gdybym musial wybrac to najmniej ufam Yanowi :) Nie potrafie sobie wyobrazic porazki Volkanovskiego i Chimaeva
Volkanovski tez mi się wydaje że nie ale kurs 1.13 to już się nie nadaje. Chimaev może byc tym nie pewnym
 
Volkanovski tez mi się wydaje że nie ale kurs 1.13 to już się nie nadaje. Chimaev może byc tym nie pewnym
Ja akurat uwazam ze hype na Borza jest w tym przypadku uzasadniony. Gosc ma wszystko zeby przemielic Burnsa i ustawic sie w kolejce po pas
 
Cieżko będzie z tak silną zawodniczką jak Torres. Jeśli Tecia zawalczy mądrze czyli nie szukając obaleń to nie widzę Dern punktującej w stójce. A ty jam wizualizujesz sobie te starcie?
Wydaje mi sie ze Dern moze zlapac Torres w jakiegos armbara ale masz racje ze Torres moze wypunktowac Dern. :wink:
 
Wydaje mi sie ze Dern moze zlapac Torres w jakiegos armbara ale masz racje ze Torres moze wypunktowac Dern. :wink:og
Tyle że walka musi wylądować na glebie by Mckenzie mogła zapiąć tą technikę no chyba że miałeś na myśli latającą balache :neildegrassewhoa:
Jeśli Torres zawalczy ala Markos czyli ładując się w parter to jest na to szansa, choć uważam że Torres to nieco inna stylowo zwodniczka i będzie chciała za wszelką cenę utrzymać walkę na racicach.
 
Back
Top