UFC 273: Volkanovski vs. Korean Zombie (09.04.2022)

Nie wiem ile w tym prawdy ale podobno Yan będzie zupełnie sam na walce, bez wsparcia. Grubo ktoś trolluje ,mam nadzieje
 
a widzialem ktos pisal z underdogow, irlandczyk to taki pewniak gali bardziej... az dziwilem sie ze na Londyn go nie wjebali...
Weeks ma czym uderzyć a Garry to faworyt słuszny, ale pewniaków nie ma tym bardziej w tej walce. Sam pograłem Weeksa przez tko/ko @8.00 za 5 zł
 
Wszyscy idą Chimaev przez poddanie, ja pójdę w singlu - walka zakończy się przez ko/tko - tak @2.00.

Tripel: Chim/Burn ko/tko-tak + Golovkin dec - tak + Dern sub - tak @24.15
 
Tez stawiam ze ground and pound predzej moze skonczyc walke niz sub. :zakręcony:
Myślę że czeczen ustrzeli w stójce. Zagrałbym czysto Khamzat przez ko/tko ale kurs niewiele się różni od obustronnej opcji a Burns jakby nie patrzeć też ma dobre pierdolnięcie.
 
Ja czuje, że walka wyjdzie poza 1 runde. Burns ma twardy łeb, na początku też nie powinien dac sobie zrobic krzywdy w parterze
Sądze że ciężko będzie, Burnsa nokautował Hooker a ostatnio Usman skruszył jego szczęke samymi prostymi. Agresywny styl obu zawodników będzie miał tutaj duże znaczenie.
 
Sądze że ciężko będzie, Burnsa nokautował Hooker a ostatnio Usman skruszył jego szczęke samymi prostymi. Agresywny styl obu zawodników będzie miał tutaj duże znaczenie.
W walce z usmanem przyjął cholernie dużo tych uderzeń, skumulowaly się. Chimaev powinien od razu docisnąć i szukać parteru bo ma chore ambicje i pewnie chciałby poddać Burnsa jako pierwszy w historii
 
Kursy warte uwagi:
@2.25 Chimaev tko/ko
@2.75 Torres dec
@2.01 Madsen
@2.10 Hansen
@1.56 Hernandez
@1.28 Garry

No i ja sobie zagram freakowy kupon na Sterlinga @4.87
 
Zdrówko Pany:conorsalute:
 

Attachments

  • 16495138158717598060321461706333.jpg
    16495138158717598060321461706333.jpg
    290.6 KB · Views: 65
W walce z usmanem przyjął cholernie dużo tych uderzeń, skumulowaly się. Chimaev powinien od razu docisnąć i szukać parteru bo ma chore ambicje i pewnie chciałby poddać Burnsa jako pierwszy w historii
Trudno powiedzieć czy Chimaev od początku pójdzie po obalenie, być może zadziała pamięć mięśniowa aczkolwiek o wiele rozsądniejszym planem byłoby poszukanie szansy w stójce tym bardziej że Khamzat ma dobry boks + celność i siłę uderzeń. Ciekaw jestem jak to rozegra. Jedno jest pewne o tym w jakiej płaszczyźnie będzie toczyć się pojedynek zdecyduje szwedzki czeczen.
 
Trudno powiedzieć czy Chimaev od początku pójdzie po obalenie, być może zadziała pamięć mięśniowa aczkolwiek o wiele rozsądniejszym planem byłoby poszukanie szansy w stójce tym bardziej że Khamzat ma dobry boks + celność i siłę uderzeń. Ciekaw jestem jak to rozegra. Jedno jest pewne o tym w jakiej płaszczyźnie będzie toczyć się pojedynek zdecyduje szwedzki czeczen.
Jedyną moim zdaniem szansa Burnsa jest dojście do 3 rundy gdzie kondycja Khamzata jest znakiem zapytania. Tylko on sam też nie ma wyjatkowej kondycji. Może mma znów zaskoczy i doczekamy decyzji sędziów xd
 
Jedyną moim zdaniem szansa Burnsa jest dojście do 3 rundy gdzie kondycja Khamzata jest znakiem zapytania. Tylko on sam też nie ma wyjatkowej kondycji. Może mma znów zaskoczy i doczekamy decyzji sędziów xd
Dość często tak się zdarza że te walki gdzie teoretycznie walka powinna zakończyć się przed czasem kończą się decyzjami pierwsze z brzegu np. Alhassan vs Buckley, Petrosyan vs Rodrigues czy Tomasik vs Trzciński, mam nadzieje że w tym przypadku tak nie będzie.
 
Jedyną moim zdaniem szansa Burnsa jest dojście do 3 rundy gdzie kondycja Khamzata jest znakiem zapytania. Tylko on sam też nie ma wyjatkowej kondycji. Może mma znów zaskoczy i doczekamy decyzji sędziów xd
Moim zdaniem wręcz przeciwnie, albo szybko próbować upolować na świeżości i czymś trafić - a ma czym, albo, jeśli Kamzat zanurkuje po obalenie jak z Chińczykiem, szybkie wybranie szyi i zapięcie gilotyny.
 
Życzę wszystkim powodzenia. Niech tu będzie po gali tylko zielono u każdego forumowicza.

Niebo niech dziś wspiera wszystkich typerów
Niech wszystkie typy wejdą bez żadnych problemów
Niech buki będą ruchane jak rywale ruchają Najmana
Niech wszyscy dziś tu zasłużą na wysokie wygrane niczym maupa na banana.

W imię ojca i syna i ducha świętego. AMEN.
 
Back
Top