UFC 273: Volkanovski vs. Korean Zombie (09.04.2022)

Tez mnie nachodza takie mysli i zastanawiam sie czy nie przykontrowac Sterlinga przez decyzje po kursie @8.0, bo nie wierze ze skonczy Yana przed czasem.
Warto zerknac na staty z ich pierwszej walki: http://ufcstats.com/fight-details/15c9cb5f9320c555
Też uważam że jeśli Sterling to tylko decyzją. Chłop jest w życiowej formie, bez urazów. Jest on też trudny do skończenia, szanse na to że zostanie poddany przez ruska są bliskie zeru więc zostaje tylko KO o co nie będzie łatwo (znokautował go tylko Moraes i to dość szczęśliwym kolanem). Petr miewa tendencje do niskiego outputu w szczególności w poczatkowych rundach więc jeśli nie będzie nokdaunował to jest jakaś szansa że Sterling ugra 3 rundy.
A co do statystyk to są dla wielu zaskoczeniem ponieważ większość fanów MMA spodziewała się przed pierwszym pojedynkiem że obalenia będą dla Aljo a ilość ciosów dla Petra rzeczywistość pokazała coś kompletnie odwrotnego.
 
Ja akurat o Chimaeva sie nie boje - imo pewny win, a pograne mam dawno jak kursy byly troche lepsze. Yan jednak rzeczywiscie troche mnie niepokoi, zwlaszcza ze zamyka jakies kupony. Jak przespi pierwsze rundy do czego jest zdolny to moze byc pozniej gonienie wyniku i mozliwa niespodzianka
 
Last edited:
Moje propozycje na weekend:
Madsen vs Pichel sub/nie @1.14
Gall vs Malott dec/nie @1.43
Garry @1.40
Volkanovski @1.20
Chimaev @1.30
Yan @1.25
Hernandez vs Fremd dec/nie @1.31
Pennington @1.45
Dern dec/nie @1.18



Za drobne:

Torres dec @2.30
Tybura dec/tak @3.75
Arce tko/ko- tak @5.50
Rodriguez dec/tak @2.50
Chimaev sub/tak @3.25
Weeks tko/ko-tak @8.00
 
Moje propozycje na weekend:
Madsen vs Pichel sub/nie @1.14
Gall vs Malott dec/nie @1.43
Garry @1.40
Volkanovski @1.20
Chimaev @1.30
Yan @1.25
Hernandez vs Fremd dec/nie @1.31
Pennington @1.45
Dern dec/nie @1.18



Za drobne:

Torres dec @2.30
Tybura dec/tak @3.75
Arce tko/ko- tak @5.50
Rodriguez dec/tak @2.50
Chimaev sub/tak @3.25
Weeks tko/ko-tak @8.00
a gdzie chimaev po takim kursie?
 
Po prostu napisałem co grałem/gram z tej gali a nie aktualizacje kursów.
albo zwyczajnie lepiej wygląda, zeby sie potem nikt nie doyebal do izydora za 1.10 xd tak czy siak troche lypa skoro takiego kursu jak piszesz nie ma juz dawno
 
na tym forum i tak sie ktos dopierdoli juz czekam az ktos z trojki chimaev volkanovski yan jakims cudem przegra i bedzie tu gnoj jak co tydzien
być może, ja pisze to pod kątem tego ze, kurs 1.30 na borza ktory byl na początku to juz dawne dzieje, po co pisać taki kurs skoro juz dawno go nie ma, to jak trollowanie.
 
być może, ja pisze to pod kątem tego ze, kurs 1.30 na borza ktory byl na początku to juz dawne dzieje, po co pisać taki kurs skoro juz dawno go nie ma, to jak trollowanie.
Trudno zrozumieć że wstawił takie kursy po jakich pograł? Zero teoretycznego odniesienia do któregoś z typów tylko przypierdalanie się że kursy są obecnie inne:matt:
 
Trudno zrozumieć że wstawił takie kursy po jakich pograł? Zero teoretycznego odniesienia do któregoś z typów tylko przypierdalanie się że kursy są obecnie inne:matt:
Ale to miały być propozycje, czyli sugestie dla innych co warto pograć wg niego, to po co dawać kurs 1.3 jak go już nie ma i nie ma takiego value?
 
Ale to miały być propozycje, czyli sugestie dla innych co warto pograć wg niego, to po co dawać kurs 1.3 jak go już nie ma i nie ma takiego value?
Więc napisałem co pograłem i po jakich kursach a to że kursy już pospadaly to już nic nie mogę za to. Na początku samym napisałem że "pierwsza trójka da zarobić" więc zasugerowałem już ze Chimaeva już gram, to są moje propozycje a tam nie ma jednego typu a kilka. Dałem od siebie coś żeby się podzielić typami a Ty się przykleiłeś tego Chimaeva jak mucha gówna, ziomek ;)
 
Ależ mnie Dern ozłoci tym razem :antonio:
UnkemptSafeDegu-size_restricted.gif
 
Dziękuj że chłopak ma w ogóle wole coś podać a nie się burzysz o drobnostki smyku.
aaa jesli kurs to drobnostka to ide od razu pograc chimaeva z volkanovskim ako 1.30 ale w sumie niewiele się różni od tych co podal wcsesniej
chimaev 1.30
volkanovski 1.20

izi
 
Obejrzałem ostatnie walki Dern i Torres i skłaniam się ku opini @MrRoshi że Mackenzie to wygra aczkolwiek bez przekonania.

Torres prezentuje lekko chaotyczny styl oparty na dynamicznym skracaniu dystansu (zasięg zaledwie 61 cali) oraz różnego rodzaju kopnięciach. Jeśli Tecia nie wyjdzie do walki z dobrym gameplanem to jej kopnięcia mogą okazać się przysłowiowym gwoździem do trumny z uwagi na to że Dern będzie nastawiona na chwytanie kończyn.

Z drugiej strony myślę że siła fizyczna Torres może sprawić dużo problemów ponieważ Dern do tytanów siłowych raczej nie należy, jednak widząc z jaką łatwością przewracała ją Hill i Van Buren stawiam na to że Mackenzie wygra przez poddanie @3.25 i tenże zakładzik dorzucam do taśmy na pół miliona :mamed:
 
Obejrzałem ostatnie walki Dern i Torres i skłaniam się ku opini @MrRoshi że Mackenzie to wygra aczkolwiek bez przekonania.

Torres prezentuje lekko chaotyczny styl oparty na dynamicznym skracaniu dystansu (zasięg zaledwie 61 cali) oraz różnego rodzaju kopnięciach. Jeśli Tecia nie wyjdzie do walki z dobrym gameplanem to jej kopnięcia mogą okazać się przysłowiowym gwoździem do trumny z uwagi na to że Dern będzie nastawiona na chwytanie kończyn.

Z drugiej strony myślę że siła fizyczna Torres może sprawić dużo problemów ponieważ Dern do tytanów siłowych raczej nie należy, jednak widząc z jaką łatwością przewracała ją Hill i Van Buren stawiam na to że Mackenzie wygra przez poddanie @3.25 i tenże zakładzik dorzucam do taśmy na pół miliona :mamed:
Swietna strategia Smyku :deniroclap:
Jak się bawić, to się bawić :devil smile:
Po za tym dojebana masa Dern, podkręca jak precla wypolerowana niczym brąz Torres. :roberteyeblinking:

Trzymam kciuki :watchingyou:
 
Poluje na 600 tysi :rutekajak:
Ogólnie dobrze jest tak jak mówiłeś, zrobić główny kupon i później pograć trochę mniejszy i kilka taśm albo underdogów ze w razie nie powodzenia głównego nadrobić underdogami za mniejsza kwota.
 
Back
Top