UFC 202: DIAZ VS. MCGREGOR 2 - zakłady bukmacherskie

Bolt, Ty grapplerze, hejtów się nie lękam, w karę ulicy nie uwierzę.
Trzymasz z michim - spoko, będziesz jak przez Jonesa dziubany w oko.
Poczujesz mój stlajking szczodry - płacz, ból i kopy na mordy.
Czego się spodziewasz, jak ma Kowboja w awatarze, z resztą sugerujesz że ja jestem złą osobą?
 
Bolt, Ty grapplerze, hejtów się nie lękam, w karę ulicy nie uwierzę.
Trzymasz z michim - spoko, będziesz jak przez Jonesa dziubany w oko.
Poczujesz mój stlajking szczodry - płacz, ból i kopy na mordy.

Pierniczony weselnik z kuponem w ręku
chce bym się bał ja nie czuje lęku
 
Ktoś gra rozwarza granie Alberto UDA, dość dużo ludzi go typuje a dog o ciekawym kursie?


Chujowy jest nie polecam, Vettori przed ufc złożył w dobrym stylu innego weterana z faveli Igora Araujo jeśli za bardzo się nie spali psychicznie debiutem to powinien to ogarnąć
 
Rzuce jakies drobne na Glovera, imo jest typem twardego skurwiela, szczeki nie ma z byle gowna, sam ma czym przylozyc plus dobre zapasy i parter no i kondycyjnie niezle wypada na tle Antka ktory w drugiej rundzie nie jest juz tak dynamiczny jak na poczatku walki. A kurs zacny
 
AJ vs Teixeira.

Całkiem warta do zagrania wg mnie wydaje się "decyzja" jako metoda skończenia walki.
Kurs na betsafe aż 3:00.

Na pierwszy rzut oka może się wydaje, że ta walka nie wyjdzie poza pierwszą rundę, ale imo będzie to wyglądać na coś w stylu walki AJ z Davisem, ale prawdopodobnie bardziej wyrównaną.

Zapaśniczo AJ i Glover prezentują dość zbliżony poziom, nikt nikogo skontrolować lub poddać nie powinien. AJ bardziej defensywnie, Glover ofensywnie. Przypomnijcie sobie jak na tle Davisa oboje wyglądali. Rumble ani razu nie został obalony mimo niejednej próby. Glover został wtedy skontrolowany, ale i wygląda na to, że poprawił się zapaśniczo od czasu tamtej walki. Tak czy inaczej AJ nie będzie go w tej płaszczyźnie raczej nigdzie dominował, ale i defensywne zapasy AJ wydają się zupełnie wystarczające na ewentualne próby ze strony Teixeiry.

Nokaut ze strony Glovera jest bardzo mało prawdopodobny, AJ ma mocny łeb, potrafi przyjmować ciosy i w stójce czuje się obecnie jak ryba w wodzie.
Pytanie czy AJ się uda posadzić Glovera na dupie i wg mnie to tutaj może być główna przyczyna wcześniejszego skończenia tej walki. Ale wierzę, że Glover to twardy gość, też nie tak łatwo skończyć go przez tko/ko, a jak przetrwa pierwsza rundę to powinien przetrwać i dwie kolejne.

3:00 warte spróbowania choć za jakieś grosze, ja na pewno postawię.
 
Last edited:
Karty na stół:
Nate Diaz @2.10
Johnson + Covington @1.96
Neil Magny (by dec) @2.50
FOTN ( whatever from main card ) + Diaz vs McGregor ( no eye-poke stoppage ) @1.86

nate-diaz-ufc.jpg

WAR NATE!!!!!!
 
Dobra,pograne ale możliwy jeszcze lajfik :
Nate 4 runda @21
Nate 5 runda @29
Nate przed czasem+Cody przed czasem+Avila @7.94
 
Dobra,pograne ale możliwy jeszcze lajfik :
Nate 4 runda @21
Nate 5 runda @29
Nate przed czasem+Cody przed czasem+Avila @7.94
szanuje fchuuuj
tez cos podobnego planuje
diaz 4 i 5 runda na bank, bo kursy wszedzie zacne sa
 
widze wszyscy solidarnie w nejta ^^

poszło: Diaz przed czasem kurs 2.75, Diaz przez ko 6.50 i ogólny po 2.10
 
AJ vs Teixeira.

Całkiem warta do zagrania wg mnie wydaje się "decyzja" jako metoda skończenia walki.
Kurs na betsafe aż 3:00.

Na pierwszy rzut oka może się wydaje, że ta walka nie wyjdzie poza pierwszą rundę, ale imo będzie to wyglądać na coś w stylu walki AJ z Davisem, ale prawdopodobnie bardziej wyrównaną.

Zapaśniczo AJ i Glover prezentują dość zbliżony poziom, nikt nikogo skontrolować lub poddać nie powinien. AJ bardziej defensywnie, Glover ofensywnie. Przypomnijcie sobie jak na tle Davisa oboje wyglądali. Rumble ani razu nie został obalony mimo niejednej próby. Glover został wtedy skontrolowany, ale i wygląda na to, że poprawił się zapaśniczo od czasu tamtej walki. Tak czy inaczej AJ nie będzie go w tej płaszczyźnie raczej nigdzie dominował, ale i defensywne zapasy AJ wydają się zupełnie wystarczające na ewentualne próby ze strony Teixeiry.

Nokaut ze strony Glovera jest bardzo mało prawdopodobny, AJ ma mocny łeb, potrafi przyjmować ciosy i w stójce czuje się obecnie jak ryba w wodzie.
Pytanie czy AJ się uda posadzić Glovera na dupie i wg mnie to tutaj może być główna przyczyna wcześniejszego skończenia tej walki. Ale wierzę, że Glover to twardy gość, też nie tak łatwo skończyć go przez tko/ko, a jak przetrwa pierwsza rundę to powinien przetrwać i dwie kolejne.

3:00 warte spróbowania choć za jakieś grosze, ja na pewno postawię.
A według mnie AJ pierdolnie i zabije w pierwszej. W głowie mam non stop hajlajt jak Bader łapie Glovera i to szybciutko. Johnson pacnie i wykończy.

@kiras Nate'a zrozumiem, ale Avila? Jakieś argumenty, czy tylko "Lobov jest chujowy"? :>
 
Też nie widzę, jak Glover miałby dotrwać do decyzji - Rumble to morderca i do dyspozycji ma nie tylko ciężkie pięści - jego kopnięcia są zabójcze, a walki Teixeiry z OSP/Baderem utwierdzają mnie w przekonaniu, że Glover źle skończy.

W dwóch betach ci będę kibicował raczej

Dzięki Michciu - czułbym się jednak znacznie lepiej, gdybyś kibicował mi w każdej.

Wiesz kurna, gdybym tobie kibicował we wszystkich betach to bym jednocześnie kibicował zjebaniu swojej sytuacji
Jak Davis i Andrzej dotrwali to i Glover może, ale raczej Rumble przez KO, on każdego może zabić

Davis nie tańczył po ciosach Badera ;)
 
Last edited:
Też nie widzę, jak Glover miałby dotrwać do decyzji - Rumble to morderca i do dyspozycji ma nie tylko ciężkie pięści - jego kopnięcia są zabójcze, a walki Teixeiry z OSP/Baderem utwierdzają mnie w przekonaniu, że Glover źle skończy.



Dzięki Michciu - czułbym się jednak znacznie lepiej, gdybyś kibicował mi w każdej.
Wiesz kurna, gdybym tobie kibicował we wszystkich betach to bym jednocześnie kibicował zjebaniu swojej sytuacji
Jak Davis i Andrzej dotrwali to i Glover może, ale raczej Rumble przez KO, on każdego może zabić
 
A według mnie AJ pierdolnie i zabije w pierwszej. W głowie mam non stop hajlajt jak Bader łapie Glovera i to szybciutko. Johnson pacnie i wykończy.

@kiras Nate'a zrozumiem, ale Avila? Jakieś argumenty, czy tylko "Lobov jest chujowy"? :>
Lobov jest chujowy... no risk no game #majami ps.trochę AKO chciałem wieksze
 
Diaz siniel 2,10 gruubo
Diaz - koniec w 3r 6,00 4r - 10,00 5r - 15,00
Diaz wygra przez KO/TKO 4,50
Cody+ Rumble - 1,92
Diaz+Avila + Cody - bo wierze w @kiras !
 
Avila haha Artem go rozjebie na strzepy

Cody i Rumble dubel i Diaz live bedzie dobry kursik jak Conor go obije po pierwszej rundzie mozna ladowac potem w Diaza
 
Tak, można mówić, ze najbardziej prawdopodobne, że AJ szybciutko ubije Glovera, ale jesli to się nie stanie to dla mnie murowana decyzja pozostaje.

Z drugiej strony wierzę, że Glover wie, by nie isc na otwartą wymianę i da rade przetrzymać te bomby. W sumie to chyba wszystko zależy od tego na ile wytrzymały się okaże Glover.
Wierzę, ze gośc jest twardy i da radę, choć z drugiej strony miał swoje słabe momenty w walce z Baderem czy nawet lekkie zamroczenie po jednym z ciosów Maldonado.
 
Back
Top