UFC 202: DIAZ VS. MCGREGOR 2 - zakłady bukmacherskie

No co wkurwiony jestem, Diaz przepierdolił, ja znowu przepierdoliłem.Żebym tylko kupony przepierdalał...
Zastanow sie co tu wypisujesz baranie, a potem wroc. Odjebac? Serio? Wez wyjdz na dwor, pogadaj z kims bliskim albo psychologiem, bo zle skonczysz w niedalekiej przyszlosci z takim podejsciem do zycia.
 
hmmm.

ogółem dzień na minus.

z mma tylko cody i rumble weszli w dubelku.

Dobrze że straty zminimalizował Laguta (7,0) i Barca z Handi -2,5 (1,7).

Ogółem strata bo długoterminowy z Głowackim kupon padł.
Zostały mi jeszcze dwa długoterminowe.
Głowacki
Łaguta że będzie Mistrzem Europy. Ma szansę bo ma 2pkt straty do lidera a ostatni turniej jest na jego torze, plus nie jechał przez kontuzję w jednych zawodach bo już bym świętował a kurs 27.00.
 
Chuj tam, nie zjem trzech obiadów najwyżej.
Żałuje, że nie postawiłem nic na tą galę. Tak taśma za 20-30zł dałaby mi spory zysk, bo w typerze większość trafiłem, ale nie lubię ryzykować jeśli chodzi o pieniądze.
p.s Czekam na wrzuty waszych wygranych :beer:
 
Na UFC FN 92 z 5 ziko zrobiłem 80, z tego Donald i Antek zrobili 200, a Diaz miał to przypieczętować i poszedłem w niego all in :crazy:
Gratki dla wygranych, do zobaczenia na następnej gali :beer:
 
Dopiero zobaczyłem występ Larkina.
Kurwa, co za rzeźnik, takiego wpierdolu sam się nie spodziewałem.
Aż trudno mi pomyśleć, jak zajebisty jest Tumenow, który przez 10 minut robił z Lorenzem praktycznie, co chciał.
 
@kiras, nic z tych rzeczy. Pytam serio bo jestem ciekaw wyniku, a nawet nie pamiętam o jaką walkę chodziło. Czysta ciekawość. Szukam dalej, @Gaara pamiętasz to?
 
Dopiero zobaczyłem występ Larkina.
Kurwa, co za rzeźnik, takiego wpierdolu sam się nie spodziewałem.
Aż trudno mi pomyśleć, jak zajebisty jest Tumenow, który przez 10 minut robił z Lorenzem praktycznie, co chciał.
Taka troche nierownosc michiego, nie rob tego Puczi :D
 
Taka troche nierownosc michiego, nie rob tego Puczi :D

Dlaczego? Ja od dawien dawna hajpuję Tumenowa (dzięki @Bolt) i podczas zlotu zeszłego roku mówiłem, że według mnie gość zlałby Lawlera. Gość ma problemy z zapaśnikami, ale strikerów to on niszczy (Larkin, Jouban).
 
Dlaczego? Ja od dawien dawna hajpuję Tumenowa (dzięki @Bolt) i podczas zlotu zeszłego roku mówiłem, że według mnie gość zlałby Lawlera. Gość ma problemy z zapaśnikami, ale strikerów to on niszczy (Larkin, Jouban).
W tej walce z Larkinem to akurat nie pokazal nic to byla pierdolona kradzien Larkin to wygral wtedy
 
W tej walce z Larkinem to akurat nie pokazal nic to byla pierdolona kradzien Larkin to wygral wtedy

Raczysz sobie żartować? Ta walka to prędzej 30-27, niż 29-28 dla Lorenza. Albert zlał go, aż miło, w pierwszej rundzie naruszając go i wybijając mu zęba, w drugiej zadając kilkanaście ciosów więcej. Trzecie starcie Rosjanin przewalczył ledwo stojąc na nodze, a i tak była to najbardziej wyrównana runda walki. Polecam obejrzeć jeszcze raz, oglądając na żywo - zwłaszcza, jeśli stawia się kasę - łatwo można się pomylić.
 
Pierdolę kurwa kill me
13817060_1068732599860488_331424472_n.jpg

Pozdro michi, wygramy coś jeszcze kiedyś wierzę!
 
Dobra, ostatnia wrzuta kuponów bo zakład przegrany o przerwę na forum do października.
Miniatury wklejam bo nie chce mi się zmniejszać.

tu był kupon w dupę (Nate 4 i 5 runda)
betcris.jpg

tu był zakład, że Diaz zada więcej znaczących ciosów i 20 euro do przodu
pp.jpg

tu już było spoko
uni.jpg


a tu zajebiście
5d .jpg

jeśli dobrze liczę to będzie jakoś 5200 do przodu, ale pewnie z przewalutowaniem zejdzie na trochę ponad 5000, więc i tak spoko.
 
Last edited:
Dobra, ostatnia wrzuta kuponów bo zakład przegrany o przerwę na forum do października.
Miniatury wklejam bo nie chce mi się zmniejszać.

tu był kupon w dupę
View attachment 3967

tu był zakład, że Diaz zada więcej znaczących ciosów i 20 euro do przodu
View attachment 3968

tu już było spoko
View attachment 3969


a tu zajebiście
View attachment 3970

jeśli dobrze liczę to będzie jakoś 5200 do przodu, ale pewnie z przewalutowaniem zejdzie na trochę ponad 5000, więc i tak spoko.
 
Back
Top