UFC 202: DIAZ VS. MCGREGOR 2 - zakłady bukmacherskie

A Conorowi nie zmienia się przeciwnik na kompletnie innego stylistycznie na 10 dni przed i nie walczy pierwszy raz w 77.
Dobra, dobra lepiej być przygotowanym na innego niż być w ogóle nieprzygotowanym.Z resztą sam miał kilku przeciwnijów do wyboru.Jak Conor nie walczył w 77 to się wagą nie katował, a i Diaz w 77 sobie nie radził, Conor na piórkową jest przerośnięty, także...
 
Dobra, dobra lepiej być przygotowanym na innego niż być w ogóle nieprzygotowanym.
Nie wiem jak się do tego odnieść, to jest zbyt głębokie.
Z resztą sam miał kilku przeciwnijów do wyboru.Jak Conor nie walczył w 77 to się wagą nie katował, a i Diaz w 77 sobie nie radził, Conor na piórkową jest przerośnięty, także...
Co to ma do rzeczy, że miał do wyboru. Zmienił się ten z którym miał walczyć. Wybrał tego, który medialnie w tej sytuacji był najlepszą opcją. Na pewno Cerrone albo Ferguson warunkami i stylistycznie byliby bliżsi RDA.
Conor jest tak samo przerośnięty ja połowa rostera piórkowej UFC.
 
Diaz już zobaczył co Conor ma do zaoferowania. Jeśli będzie walczył mądrze to na przestrzeni 5 rund wygra ten pojedynek. Obejrzałem wszystkie materiały Conora i wszystko wygląda tak samo jak poprzednim razem, lepiej żeby coś specjalnego wymyślili na boku.
 
Masz już może na jakimś buku już kurs na FOTN? Ja znalazłem tylko na jakimś amerykańskim po 2.75, ale oczywiście nie przyjmują rejestracji od ludzi z Polski, a jestem niemal pewny, że ta nagroda padnie właśnie w ME.

Mam zamiar udać się do punktu stacjonarnego. Tak łatwo się mnie nie pozbędą, hehe.
Jeśli idzie o innych buków bawiących się w FOTN o których wiem to jest jeszcze William Hill. Nie wystawia ich jednak zawsze, ale na większe, numerowe gale oferta zazwyczaj jest. Kursy są jednak niższe, niż te które oferuje betvictor. No i problem z WH jest taki, że też nie mają oferty na Polskę.
 
Last edited:
Będzie ciężka przeprawa dla obydwu. mam nadzieję, że conor dobrze rozlozy siły, nie będzie się podpalal i walka zakończy się 3-4 rundzie.
Za dużo Conor ma do stracenia w przypadku kolejnej porażki.

Jestem fanem Conora i chyba zagram sobie na niego for fun. Zależy od kursu na razie idzie w górę.
 
Z tym stawianiem na Diaza po pierwszej rundzie to mozliwe ze bedzie bet gali.

Ale to jest mma wszystko sie moze zdarzyc jest duza szansa ze Conor go oprawi teraz.
 
Ale wiesz, że Story tego nie wygra?
Wczoraj brat, dziś Judasz.

Judek też może być bratem, bo braci się nie traci.
ALE JAK WOLISZ BYĆ W #TEAMMICHI TO PROSZĘ BARDZO BRUTUSIE.
Jeszcze hajpuj Magnyego.
 
Są gdzieś jeszcze w tych serwisach takie promocje, że 200zł bez ryzyka dla nowych użytkowników czy coś w tym stylu?

Bo bym puścił Nate i AJ.
 
Za drobne poszło
73e6d3f88806c41ffc611bcb1399ae89.jpeg
 
Za drobne poszło
73e6d3f88806c41ffc611bcb1399ae89.jpeg
Ja tyle daje na Diaza przez tko z tym, że unibet dał mi limit 420zl na taki zakład, więc czekam na kursy od bookmaker/betcris bo 365 chyba nie daje opcji na 1 metodę skończenia (jeśli wystawi to tam postawię).
No i oczywiście main event jako walka wieczoru będzie stawiana bo mam znowu dostęp to 5dimes, więc cieszę się w chuj.
 
Poszedlem do betvictora puścić kupon na FOTN, a to betfred był :DC: Okazuje się, ze dziady nie mają stacjonarnych punktów :(
5Dimes odpada, bo mam go w Virginie w stronach zakazanych?:joer:
wyslalem więc zapytanie w kierunku WH, czy zamierzają dodać ofertę na galę 202, kobieta powiedziala, że da mi znać.
betvictor, wal się na ryj
 
Są gdzieś jeszcze w tych serwisach takie promocje, że 200zł bez ryzyka dla nowych użytkowników czy coś w tym stylu?

Bo bym puścił Nate i AJ.
Nie tyczy się to tylko gal. Sprawdź betclica i expekta, oni to mieli
 
Back
Top