UFC 202: DIAZ VS. MCGREGOR 2 - zakłady bukmacherskie

Wlasnie tak sie zastanawialem, czy jest mozliwe, ze nie tylko Conor wygra, ale i ten przydupas w pakiecie :crazy:
 
Dzieki. Ale betsafe dał ciała
Może tylko przełożą. Najlepiej dowiedzieć się od nich.
Na Betssonie (ta sama grupa co Betsafe) powiedzieli mi dzisiaj, że mój zakład na ten pojedynek będzie ważny.
A robiłem go w połowie lipca z kursem 2.40 na Condita.
 
Poszło już:
15 na Diaza po 2,0
10 na Diaza po 2,1
5 na Diaza przed czasem 2,75
Pewnie jeszcze dorzucę Kowboj+Rumble. Cerrone wydaje mi się mocnym faworytem i kurs sięgający 1,6 wygląda bardzo ładnie. Czekam jeszcze na kurs na Larkina.
 
Poszło już:
15 na Diaza po 2,0
10 na Diaza po 2,1
5 na Diaza przed czasem 2,75
Pewnie jeszcze dorzucę Kowboj+Rumble. Cerrone wydaje mi się mocnym faworytem i kurs sięgający 1,6 wygląda bardzo ładnie. Czekam jeszcze na kurs na Larkina.
Nie zdziwie się jak Cerrone przegra przez decyzję, ale nie ruszam tej walki.
 
Diaz 2,10 na 1,95 spadł, za to Rumble i Cowboy skoczyli.Kurna na resztę kursów czekam
Macie jakieś plany z tego co jeszcze nie wystawione?
 
Diaz 2,10 na 1,95 spadł, za to Rumble i Cowboy skoczyli.Kurna na resztę kursów czekam
Macie jakieś plany z tego co jeszcze nie wystawione?
Cody,może Casey i pewnie Avila - Lobov jest chuja warty
 
Ten rywal Meansa ktoś coś wie o typie?

Widziałem go w TUF : ATT vs Blackzillians, 1 walka przegrana decyzją - nic specjalnego
Generalnie co walka to inna gala , od Bellatora po inne.
Kwestia jaka dyspozycja Meansa będzie, myślę że spokojnie go wypunktuje a nawet ustrzeli .
 
Haha ogladam te vlogi z maclife i widze Conor gazuje jak zwykle. Cos czuje ze to bedzie powtorka z poprzedniej walki bedzie obijal Diaza przez 1-2 rundy wygazuje potem Nate podkreci tempo i dojedzie w stojce Conora albo jakis Sub.
 
Haha ogladam te vlogi z maclife i widze Conor gazuje jak zwykle. Cos czuje ze to bedzie powtorka z poprzedniej walki bedzie obijal Diaza przez 1-2 rundy wygazuje potem Nate podkreci tempo i dojedzie w stojce Conora albo jakis Sub.
Dlatego ode mnie leci Diaz tko (dobrze, że postawilem jak bylo @7 na unibet) i jakiś sztos kupon.
 
Na pewno beke sobie robi. Avila jest od Diazów, więc stawiam w ciemno, że ma dobry boks, parter i charakter do walki.
A Lobov jest po prostu chujowy jak piszesz.
Lobov walczy o życie a Avila jako debiutant będzie miał większą motywacje w dodatku ,że Artem ma z górki w UFC i jest ziomkiem Conora.
Chrisa walki oglądałem i na Lobova powinno wystarczyć.Artem jedyną przewage może mieć w warunkach fizycznych bo wydaje się ,że więcej zbija.
Avila na pewno będzie sie chciał od razu dobrze pokazać najlepiej wygrywając przed czasem ale nie jest powiedziane ,że nie wyłapie kołowrotka.
 
Back
Top