TUF 18 - Team Rousey vs. Team Tate

Obejrzałem kolejny odcinek TUF i na prawdę jestem pod wrażeniem tego jak Miesha jest przedstawiona w całym show, akcja przy barze suaba jak wiedza Januszy o MMA, list miłosny i czytanie go całkiem śmieszne :D Jestem tego pewien że coś ktoś nawywija w tym TUF :DD widać ciągnie facetów do babek i na odwrót. Myślę że sprawdzi się scenariusz jak z TUF z Sonnenem i Jonesem, wtedy wyjątek potwierdzi regułę że mistrz wcale nie jest najlepszym trenerem. Go Team Tate !
 
SPOILER!!!







Gościem który brał udział w reklamie jest Anthony Gutierrez. Romans z poprzedniego odcinka, raczej nie wypali, rozmawiałem z panią Peną i stwierdziła że to tylko jej kolega, ale po programie ich "koleżeństwo" się posypało. Obejrzę odcinek jeszcze raz żeby upewnić się że nie pokazali żadnego highlightu następnej walki. Z czysto sportowego punktu widzenia, odpadają zawodnicy którzy byli faworytami w swoich walkach. Caraway niesamowicie nijaki, po 3 odcinkach, (1 i 2 oglądałem kilka razy), nie pamiętam ani jednego jego słowa. Część zawodników 2 i 3 odcinku nawet przez sekunde nie została pokazana.







972328_4948735767894_1359152469_n.jpg








972328_4948735847896_1901352210_n.jpg
 
TUF się liczy do nabijania rekordu Team Alpha Male? Kurwa, dobry ten Holdsworth. Pokazał solidną klasę w stójce ( Blessing of Ludwig), gdzie o poziomie jego grapplingu nawet nie ma co mówić bo wiadomo że ma świetny.



Co do reklamy. W 17 sezonie w tej reklamie brał też udział Josh Samman, który jak wiadomo nie doszedł do finału. Sugerowanie się tym, to tak jak sugestia, że skoro w promo każdego następnego odcinka występuje Grant i Beal, to taki zobaczymy finał. .



Ronda jest popierdolona, to samo Tarverdyan. Widać od razu że Miesha ma gdzieś te ich spory i chce się skupić na zawodnikach, a ta zawsze się do niej przypieprza. Nie dziwie się że Pyza chciała uciekać z kręcenia TUF'a w jego trakcie, bo na pewno nie pokazują jej tam w najlepszym świetle.



Rakoczy wygra. Ta babka jest lepsza niż wskazuje jej rekord. Dana znowu daje z gadką ,,striker vs grappler", może i Jessica wywodzi się z boksu ale ktoś kto jest zwyczajnym strikerem nie wygrywa walki przez omoplaty.
 
@calo, wiesz, nie wiemy kiedy te reklamy były kręcone, ja Ci mogę powiedzieć że od Holswortha się dowiedziałem, że wydarzenia z wczorajszego odcinka miały miejsce bodajże 6 lipca. 3 miesiące różnicy, sporo, można więc założyć że finaliście są już znani od ponad miesiąca. Kogo Bud Light dałby do reklamy? Uriah i Samman byli 2 gwiazdami tamtej edycji, mimo wszystko cichy i młody Gastelum nie nadaje się do promowania piwa tak jak brawurowy Josh :) Być może Gutierrez nic w tej edycji nie ugra, ale dla mnie to spoiler że coś zrobi co da mu sławę w tej edycji



Swoją drogą Gorman wyzwał Carawaya na pojedynek, którego stawką będzie randka z Mieshą



http://www.mmafighting.com/2013/9/17/4738224/tuf-18-tim-gorman-says-bryan-caraway-is-scared-to-respond-miesha-tate
 
Fajne nazwisko "ChwytówWartość" ;-) Odcinki wiadomo, że bigbraderowe nieco, ale nie na to będę zwracał większę uwagę osobiście.



Walka dobra, wygrał lepszy, nie widziałem by ręka przeszkadzała "czarnemu", nie pamiętam czy zwie się Beal czy Deal ;)
 
Benoit, gdzieś Ty rozmawiał z tymi uczestnikami? twitter? TUF jest zawsze kręcony 3 miesiące przed emisją.



Może Guti im po prostu pasuje , tak samo jak wszechobecna na trailerach twarz Chrisa Beala. Przecież ten gość miał duży hype po walce eliminacyjnej, i po tym jak często go widziałem i słyszałem o nim, myślałem że na lajcie dojdzie do finału. Takie pseudo-spoielry nic nie znaczą (przypominam plakat TUF 17 Finale po którym stado użytkowników wszelkich forów uwierzyło że Andrews dojdzie do finału)
 
@Calo



https://www.facebook.com/holdsworth3?fref=ts



https://www.facebook.com/jnpena1?fref=ts



Z nimi gadałem, Chris wczoraj zresztą na fb robił konferencje pod postem UFC i gadał z fanami, w sumie ciekawa sprawa



https://www.facebook.com/miesha.tate.7?fref=ts



https://www.facebook.com/chael.sonnen.9?fref=ts



to są też oryginalne konta. Z tego co wiem Chris kasuje konto na dniach ale zostawia fanpage. A Twitter, część postów mają narzuconą z góry, więc dzień przed walką dają wpis typu "oglądaj mnie na FOX Sports 1, będą wielkie emocje", po walkach dają linki do wywiadów, itd.
 
jakoś nie widzę wygranej Rakoczy z Roxy, chociaż cholera wie! faworyci odpadają jeden po drugim więc może jakimś cudem Jess ustrzeli Modafferi, która na 25 walk tylko raz przegrała przez KO które to na dodatek było slamem :) Caraway straszna pipa, pamiętam te stare tweety za które to powinien dostać w czape, Ed mistrz WBC w tajskim raz by go pacnął i chłoptaś Mieshy by się rozłożył na tym barku :) fajny sezon będe oglądał do końca!



... a Holdsworth i tak nie zamoczy :)
 
Po obejrzeniu tego odcinka muszę stwierdzić, że ta edycja coraz mocniej pachnie Wielkim Bratem. Akcja Holdsworth'a z pokazaniem listu była poniżej krytyki. Ronda to głupia suka. Jest strasznie niestabilna emocjonalnie, wystarczy byle gest, żeby wyprowadzić ją z równowagi.Chce za wszelką cenę udowodnić, że ma więcej testosteronu od samego Nikołaja Wałujewa. Akcje, jak te przy barze podnoszą oglądalność, ale dzięki nim to Tate odniesie medialne zwycięstwo. Większość ludzi będzie miało nadzieje, że Miesha urwie łeb pyzie na wysokości dupy, a ja stoję na samym czele awangardy.



P.S. Rodzaj spojrzenia, jakim pyza obdarza swojego ormiańskiego rycerza jest bezcenny:-)
 
Tsatsiki, Caraway by nim rzucał ;) No, ale fakt, że należy mu się, tylko już lepiej z rąk jakiegoś wszechstylowca ;)



I ja przeciwnie co do przyszłej walki czuję, że Rakoczy może to wygrać. Jak utrzyma stójkę, a czuję, że jest mocniejsza fizycznie to powinna obić Roxanne. Szkoda obu, bo choć inne skrajnie to chociaż sympatyczne się wydają ;D No, ale taki program. Po stronie Modafferi mega doświadczenie i opanowanie. Stawiam jednak na 2-1 po tej walce i w końcu wybierać będzie Ronda ;)



Pamiętajcie, że to TV. Nie dajcie się tak manipulować tym co pokazują, oni z kontrowersji mają jedynie większą oglądalność :)
 
@Born, każdy wie, że te akcje są pod zwiększenie oglądalności, co nie zmienia faktu, że wychodzi szydło z ludzi. Im uczestnicy są bardziej impulsywni, tym łatwiej o materiał na nowy odcinek ;)



Dla przykładu nikt Warchołowi nie kazał próbować pobić kolesia w domu Wielkiego Brata, ani zdemolować pół chałupy. Wystarczyło dać dziecku zapałki i czekać:-)
 
Kurde o co chodzi z tymi twitterami Carawaya? Każdy o tym gada, a ja za nie pamiętam albo nie wiem kompletnie o co biega.
 
Ronda gra swoją rolę a wy to łykacie jak młode pelikany :) widzicie ją jako "popierdoloną pyze" a ja jako początkującą aktorkę która przygotowuje się do roli w dwóch kasowych filmach :) druga sprawa to TV która z GSP potrafiła by zrobić złego maderfakera a z Diaza potulnego baranka :) tu się zgadzam z B2K aż przypomniała mi się ta scena:







:)
 
co do Carawaya to przypomnijcie sobie jeszcze akcje z łokciem który wymierzył na głowę Cat Zingano na bekstejdżu by uświadomićsobie że ten koleśzasługuje na wpierdol jak nikt inny!
 
Mnie dziwi, ze Caraway nie zrobil jeszcze nalotu na pokoje w celu poszukiwania trawki! :-)



@mojso tak, to te tweety.
 
Nie wmówisz mi, że honda nie jest jebnięta, nie jedna osoba pisała/mówiła, że jest "crazy", a teraz w programie wychodzi. Nie wiem ile w tym skryptu (wątpie czy jest jakikolwiek - chociaż ta scena przy barze żałosna), ale jak to WSZYSTKO jest ustawione to dobrze gra :)
 
@tsatsiki, dlaczego jedne akcje mogą być pod publikę a inne nie ( łokcie) ? Jeśli Ronda robi warsztat aktorski, to rolę zbuntowanej fochny ma już obczajoną.



Telewizja ma duży wpływ na to, jak postrzegamy dana osobę, ale tak naprawdę nie sądzisz chyba, że ktoś im daje zarys akcji typu, ty Ronda zapyskujesz, ty jej odbąkniesz, i jakos podtrzymacie temat. Oni montują program z odpowiedniego odstępu czasu, wyciągając co lepsze rodzynki.i montując w atrakcyjny dla siebie sposób. . Dlaczego dziwne akcje wynikają jak dotąd za sprawą Rousey, a nie Tate ? Czy nie można inaczej szlifować warsztatu, niż w widoczny sposób? Jeśli ma to być sposób na promowanie przyszłej osobowości medialnej, to powinna pogonić w cholerę swoich spin doktorów, bo kiepscy z nich doradcy. Fanów jej nie przybędzie, chyba, że kilku psycholi( bez urazy :-)). W ostatnim sezonie trenerzy pokazali, jak w merytoryczny i cywilizowany sposób można przejść cały sezon budując przy okazji charyzmę ( głównie Sonnen za epickie teksty na pokrzepienie ducha - nie myślałem, że kiedyś to napiszę :-)) I nie wynikało to raczej, z chęci promowania Jonesa i Sonnena na wzorowych zawodników, Jestem przekonany, że UFC chciało więcej akcji i przepychanek słownych między nimi na promocje ich pojedynku, ale oni po prostu im ich nie dali.



Na moje oko, dziewczyna jest po prostu nadpobudliwa i ma problemy z agresją, przez co jest doskonałym materiałem na bycie "gwiazdą" sezonu, ale może to spowodować u niej chwilową czkawkę.




 
tsatsiki, ja to łykam . W UFC nie miałoby sensu kreowanie swojej bardzo lubianej i podziwianej mistrzyni na taką niezrównoważoną psychicznie kobietę. Wystarczy przeczytać komentarze na forach żeby porównać teraz postawę ludzi w stosunku do Mieshy i Pyzy. Ludzie przestają ją po prostu lubić za to co ona tam odstawia.
 
Nie sądzę żeby to było skryptowane, podkoloryzowane, to z pewnością, ale nie pisane. Ronda może pas trzymać i najbliższe 5 lat, a dla większości fanów MMA jest teraz niezrównoważnoną kretynką która tylko ryczy i pokazuje fucki. Taki ma być wizerunek twarzy kobiecego MMA? Podejrzewam że wszyscy którzy mieli nijaki stosunek do żeńskiej dywizji będą za rywalką Rondy, ktokolwiek nią w przyszłości będzie.
 
ja nie mówię że Ronda to grzeczna dziewczynka która dostała scenariusz do ręki i gra ostrą suke :) wiadomym jest że Rowdy ma swój charakterek i to właśnie dzięki swojemu charakterowi Dana ściągnął ją do UFC jak i całą kobiecą dywizję kogucią! właśnie za ten cięty język i zachowanie jest jedną z trzech największych gwiazd UFC (słowa Dany)! w tejże top trójce jest także nielubiany czy wręcz znienawidzony Jon Jones który na ważenie czy do oktagonu wychodzi przy gwizdach publiczności gdziekolwiek by nie walczył! Ronda mówiąc co myśli i robiąc co chce zyskała fanów więc na drastyczny spadek lajków na jej fejsbukowym profilu bym nie liczył :) dla mnie osobiście ta edycja TUFa jest prez UFC lekko wyreżyserowana:) nie chcę robić za Macierewicza ale ta kontuzja Cat jest dla mnie lekko podejrzana :) gdyby Zingano była trenerką w tym sezonie, byłby to sezon jak każdy inny gdzie wyniki oglądalności to straszna bida, a tak mamy sporo akcji, po częsci faktycznej wynikającej ze starego konfliktu na linii Tate- Rousey (celowo odświeżonego na potrzeby TUFa) a po częsci wyreżyserowanej w moim odczuciu i dobrze granej przez panne Rousey :)
 
wypisali jej gruby czek, wsadzili nogę w szynę, wpakowali do łóżka, pstrykneli fotkę i kazali siedzieć cicho żeby Hang się nie domyślił :)
 
Póki jej nie poszli i nie złamali tej nogi wysłannicy UFC to sama jest sobie winna, ewentualnie jej sztab, że straciła póki co życiową szansę.



Co do Rondy jak i innych. W sumie mi lata jaka ona jest, interesuje mnie tylko jako fighterka, więc z tego ją rozliczam. Sympatii budzić nie musi, bycie "złą" zapewne da jej więcej pieniędzy niż bycia tą "dobrą", ważne by odpowiednio trenowała i dawała walki jak na mistrzynię przystało. Ani jej, ani Mieshy nigdy nie spotkam, a na pewno nie "poznam", więc po co mam sobie głowę zaprzątać ich charakterami ;) Wątki poza rozmawianiem o treningu/walce, treningami, walkami są takie, że mogłoby ich w sumie nie być. Tak jak cała sytuacja przy ladzie, ale TV i UFC chciało akurat to pokazać, jakby to miało być interesujące dla fana MMA...?A może jednak tego przeciętnego widza, który ogląda, bo lubi kontrowersje? ;)
 
Bardzo dobra walka pań, kto wygrał i jak przebiegała nie pisze żeby nie spoilerować. Powiem tylko że mimo iż walka całkiej dobra, żadnej z tych pań nie widzę w UFC, mają mnóstwo braków. Walka panów za tydzień może być znakomita.







PS. Such a dickhead...



manny.jpg
 
Cały ten sztab Rondy z nią samą na czele to jakieś ostre ritardy i chyba ostro wszyscy mają coś pod deklem nie halo.
 
Back
Top