Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

mrfreakz na poczatek to zacznij od porządnego wyliczenia SAMEMU BMR, dlatego, że to na potreningu mocno zawyża. ;)




wyliczyłem z tych wzorów z sfd, wyszło mi ~3600 na potreningu ~3850, myślę, że to nie tak dużo ja jestem ekto i podejrzewam, że nawet taka nadwyżka kalorii nie spowoduje dużego zatłuszczenia, nawet gdyby to w każdej chwili mogę przecież obciąć ze 300kcal z węgli jak będę widział, że jest tego za dużo ;)




poza tym te wszystkie wysokie i niskie IG to o kant dupy potłuc :D jedz co chcesz, wyglądaj jak chcesz


taaaa, tekst WK ;) ja wolę jednak coś nie coś patrzeć na to IG i dopasować sobie dietę pod to ;)
 
bzdurą jest przejmowanie się, że wrzuciło się o 10 g za dużo płatków owsianych...
 
https://www.youtube.com/watch?v=OxEoj2Z6JgQ



U siebie na siłowni nie mam warunków (niski sufit i brak drążka), ale ćwiczenie konkretne.
 
Fran robiłem rok temu...o czasie nie wspomne. Teraz bym się pewnie porzygał po pierwszej serii.
 
http://mmaniak.pl/elevation-training-mask-20-p-1521.html



Miał ktoś styczność z tego typu sprzętem? Czy na prawdę to coś daje, czy to tylko taki "pic na wodę" ? Zastanawiam się nad zakupem, i prosiłbym o opinię.
 
Radek: jeśli wstrzymasz się do przyszłego czwartku, to zobaczysz fajne nagranie z całego treningu w tej masce. Ogólnie jak już masz zbudowaną podstawową wytrzymałość, możesz kombinować z tym lub innymi drastycznymi metodami.
 
Ma ktoś jakiś fajny rozpisany trening crossfitowy na 3 dni? Jakie wody robić w jakie dni?
 
Jako ze assault mp stal sie znacznie gorszy mam pytanie. Jaka przedteenigowke polecacie zeby miec wiecej energii (bjj)?
 
Witajcie, chciałbym się Was spytać, jaki wpływ na efektywność treningu ma stan chorobowy (np. grypa, przeziębienie, 'ospa czarna')? Jakie są różnice między osiąganymi efektami treningowymi w czasie trwania choroby, oraz gdy jesteśmy zdrowi? Czy bardziej 'opłacalne' z punktu widzenia utrzymywania formy, jest przerwanie treningu i wychorowanie się, czy może lepiej w czasie choroby przeprowadzać sesje treningowe 'dla zdrowia'?



Chodzi mi głównie o jakieś analizy liczbowe, lub Wasze konkretne doświadczenia z praktyki. Może ktoś z Państwa pisał/pisze pracę z tego tematu. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
Trening na przeziębienie (siłowni, nie aerobowy) = wyzdrowienie w moim przypadku. Zazwyczaj.
 
Jak jestem chory, to niezbyt mam chęć ruszać się w ogóle z domu, jednak to prawda. Będąc chorym lepiej czuje się po treningu niż przed.
 
u mnie jak tylko lapie mnie jakies chorobsko to robie mega ostry trening i na 2 dzien albo jest dobrze i robie caly czas albo w druga strone.
 
Dzięki Panowie za odzew. Po poniedziałkowym treningu zauważyłem odstąpienie ode mnie choroby, jednak jak się okazało na chwilę, a dzisiaj doszły zakwasy (też ciekawe), więc zastanowiło mnie jaki wpływ na trening ma choroba. Oczywiście ospy czarnej nie mam, raczej użyłem ją w sensie podkreślenia wagi poważniejszych chorób niż przeziębienie i uwypuklenia różnic. RenatoLaranja wbrew pozorom po treningu dostałem dodatkowych sił witalnych (oraz jak inni wspomnieli, też im trening pomaga), więc niekoniecznie choroba przybija do łóżka na amen. Ciągnąć nieco temat, to:



1) Jaki jest wpływ osłabienia chorobowego na trening, o co mi chodzi? Czy wyrywając normalnie 100kg, pod wpływem choroby wyrwiemy tylko 80kg?



2) Czy z medycznego punktu widzenia zdrowym jest trenowanie np. z 38° gorączką?
 
Ma ktoś jakiś fajny rozpisany trening crossfitowy na 3 dni? Jakie wody robić w jakie dni?
Przecież o to w crossficie chodzi, żeby robić możliwie każdego dnia inny trening, a nie napierdalać w kółko jednym planem :-)
 
to sobie zobacz na strony crossfitowe jak tam polecają. Typu:



1 dzień: same aeroby



2 dzień: gimnastyka + obciążenie



3 dzień: gimnastyka + obciążenie + aeroby wspólnie czyli np. orbitrek 400 m, thrusters, podciąganie.



itd.



Oto mi chodzi, ale chuj, dam radę sam to sobie ogarnąć jak posiedzę i pomyślę!
 
Panowie mam pytanie. Jako, że wróćiłem ostatnio po dłuższej przerwie do siłowni i treningów (i jestem na redukcji), to chcę się zacząć suplementować. Mam zamiar kupić izolat białka serwatkowego oraz BCAA. Polecacie jakieś konkretne firmy (i od razu smaki)? Izolat chciałem z olimpu, bcaa prawdopodobnie też. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Na izolatach się nie znam bo nie stosuję, BCAA polecam od Hi-Teca (bez glutaminy), smak mango-melon jest świetny.
 
Właśnie czytałem ostatnio artykuł, że glutamina to jedna wielka bujda. Dzięki, przyjrzę się hi-tecowi.
 
hitec.pl - 50% na suple do 9, mega promocja, zamówiony pełen zestaw :D
 
Nom, glutamina to placebo, trzeba by było tego wpierdalać ogromne ilości, żeby działało. A aminokwasy hi teca mają proporcje 2-1-1, ale smak nieziemski.
 
tylko 8:1:1, :-)



jeden ze znanych ludzi związanych z kulturystyką w polsce je około 60 g glutaminy dziennie.
 
Obecnie jest trend który mówi że Glutamina ma niewielkie działanie Co podważa wszystkie wczesniejsze tezy. Ja osobiście czuje wpływ glutaminy i nie muszą to byc ogromne dawki. Pamiętajcie że wchłanianie glutaminy upośledza kwaśne środowisko , wysoka temperatura i jeszcze kilka czynników. Wierze w jej antykataboliczne działanie i czuję że działa na mnie lekko pobudzajaco.



Treninng w czasie choroby lub gdy nas łapie przeziebienie ,grypa ,angina itp to NAJWIĘSZA KRZYWDA jaka fundujecie swojemu organizmowi . Ja tez tak robiłem i teraz odczuwam tego skutki.
 
Wróciłem z hurtowni. Zaopatrzyłem się w izolat 4+ Nutrition ISO+ oraz w BCAA z Iron Horse'a. Zobaczymy jak taki zestaw da radę.
 
Back
Top