Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

Małe pytanko Sajd do Ciebie, ten Amino X rozpuszcza się tak jak pisze producent całkowicie nie zostawiając grudek i czy faktycznie jest musujące ?
 
a czemu kupujecie BCAA w proszku? ja w tabletkach wolę, nie trzeba się z tym babrac choc sporo tabletek sie łyka dziennie
 
w kapsach wychodzi dość sporo drożej to raz, a dwa ja lubie sobie wypić po treningu takie kwaskowate, cytrynowe BCAA :-)
 
ja mialem z aminostara 220 tab to za 3 dychy starczalo mi tak jakos na miesiac to nie tak drogo wychodzilo, w proszku jeszcze nie próbowałem dotąd, jedynie zwykle gainery itd, o tym ze sie lepiej wchłania nie slyszałem jeszcze wiec nie wiem w sumie jak z tym jest
 
Ja biorę od dłuższego czasu BCAA z Olimpu w tabsach i nie narzekam. Że tak powiem - trzeba się przyzwyczaić do łykania. :-)
 
Kupcie sobie Ammino X z BSN to zupełnie inny poziom aminokwasów, smak, rozpuszczalność i tak dalej. Aż chce się pić i trenować.
 
@Masutatsu Nie e, bo trzy, obczaj na allegro 220 stoją po bodaj 32 zł, sprawdzałem nawet przed chwilą :)
 
A ja nie lubię mieszać kreatyny, więc wpierdalam łychę do mordy, zapijam wodą i połykam, źle robię? :D
 
Zasłyszane na siłce...



- Chcę zrobić masę, ale i kondycję, mam biegać?



- Nie, nie, lepiej nie, chodź sobie...



Jebać mięcho na pokaz !
 
Dokładnie. Na kfd widziałem paru takich agentów, doświadczeni w ciężarach i uważają, że robienie "gęstego, dobrej jakości mięsa" to najważniejsze.
 
Polecam nowy High Kick, nie pompuje dzięki czemu treningi a'la CF, GW czy jak kto woli wychodzą naprawdę dobrze.
 
Po obejrzeniu bloga Słodziaka i wypowiedzi p.Marka tak się zastanawiam...Czy po treningu i BCAA i Białko(izolat) ma sens? BCAA na pewno przed ale po może wystarczy Izolat? Czas w jakim jedno i drugie jest w krwioobiegu jest bardzo zbliżony, klika-kilkanaście minut. Czy być może regeneracja po BCAA i Izolacie będzie lepsza niż po samym BCAA?
 
Żaden ze mnie profesjonalista ale wydaje mi się że BCAA i Izolat po treningu to bezsens i marnowanie prochu. No chyba, że białeczko zostawiliśmy w domu, a na siłownie zabraliśmy tylko aminokwasy. I do domu mamy ponad 30 min drogi...
 
Izolat to nadal białko a nie luźne aminokwasy, więc zakładam, że i tak organizm potrzebuje trochę więcej czasu i wysiłku na rozłożenie białek serwatkowych, niż na wchłonięcie zsyntetyzowanych (?) BCAA.
 
W oknie anabolicznym chyba nie robi różnicy, czy redukcja, czy nie? Chyba, że przeoczyłem obalenie okna anabolicznego jako mitu ;)
 
Chyba dla ekto. Węgle tak łatwo dostarczyć z pożywienia, więc po co ładować chemię? Białko i bcaa się ładuje na redukcji i obcina węgle.
 
Właśnie, przecież węgle bardzo łatwo jest dostarczyć z posiłków i do tego z megaróżnorodnych dań, przy białku jest dużo mniejszy zakres mozliwości,dlatego można nadrabiać proszkiem.
 
http://www.triceps.pl/pl/p/Dymatize-Mega-Gainer-36kg/6875 brał ktoś? jakieś opinie?
 
Właśnie, przecież węgle bardzo łatwo jest dostarczyć z posiłków i do tego z megaróżnorodnych dań, przy białku jest dużo mniejszy zakres mozliwości,dlatego można nadrabiać proszkiem.


Z jednej strony masz rację, z drugiej taka sama sytuacja jak z węglami jest z białkiem, a wszystko zależy od zapotrzebowań. Przeciętny człowiek jest w stanie dostarczyć odpowiednią ilość zarówno białka jak i węglowodanów przy pomocy jedzenia, natomiast ktoś zajmujący się załóżmy kulturystyką najprawdopodobniej będzie dostarczał zbyt mało białka jak na jego zapotrzebowania. Natomiast sportowiec wytrzymałościowy będzie miał analogiczny problem z dostarczeniem węgli (a trzeba jeszcze zaznaczyć, że dania bogate w węgle są zazwyczaj bardzo sycące, co znaczy, że porcje też będą odpowiednio mniejsze) i dlatego będzie się posiłkował proszkiem.
 
Ja tam zawsze opierdalam węgle po treningu i waga idzie w dół i tak, a czuję się mniej wyczerpany. ;) Poza tym nic nie mówiłem o ładowaniu carbo, bo ja zawsze jem jakieś owoce, banany albo rodzyny.
 
Back
Top