Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

Przed treningami sw na mnie osobiście fajnie działa Amino Energy z optimum nutrition. Nie jest to typowa przedtreningówka, ale idealnie się sprawdza kiedy chodzi o wydolność. Sporadycznie korzystam z przedtreningówki z BSNu, ale nazwę sprawdzę dopiero w poniedziałek.



Pozdr



http://sklep.kfd.pl/optimum-amino-energy-270g-p-2311.html
 
jeśli chodzi o glutaminę to tylko peptyd. To co pisza w tym artykule o glutaminie to prawda jeśli chodzi o zwykła l-glutamine. Jeśli kupować to tylko n-acetyl :)
 
Przedtreningówki to cudne suplementy, a mort (ten od końskich kontynentów) pieprzy farmazony. :)
 
Po jakim czasie najlepiej brać suple? Chodzi mi czy tak jak na siłowni na poczatku bez supli i dopiero za jakiś czas dołączyć czy może odrazu?
 
Czym rozni sie WPC od izolatu bialka? Ostatnio wsrod moich znajomych panuje teoria, ze nie oplaca sie juz kupowanie BCAA, poniewaz wieksza zawartosc tych aminokwasow wystepuje w bialkach w proszku, ktore mozna kupic. Prawda, falsz? Jesli prawda, czy ktos moglby polecic jakies bialko, glownie majace spelniac role regeneracyjna, raczej nie mam zamiaru nabierac masy.



Trenuje minimum 4 razy tygodniowo.
 
indywidualna sprawa, zależy jak trenujesz. Jeśli to jest raz na tydzień, to dodatkowa regeneracja Ci nie jest tak potrzebna jak przy 3treningach dziennie. Niemniej pewne podstawowe typu witaminy, czy cynk z magnezem powinny być podstawą przy regularnych treningach 3razy w tygodniu.
 
Niestety nie moge juz edytowac swojego posta. Spoko, zdaje sobie sprawe z podstaw, biore witaminy, uzupelniam wegle po treningu, jem odpowiednie posilki potreningowe. Na przestrzeni czasu zjadlem sporo aminokwasow, acz nie zauwazylem znaczacego ich dzialania. Szczegolnie zawiodlem sie na beckach Olimpu, zarowno mega capsach jak i Xplode, jak i ich glutamina. Jedyne bcaa, ktorych czulem jako takie dzialanie to te robione przez Dymatize. Stad tez powyzsze pytanie o bialko.
 
podstawowa różnica pomiędzy WPC a WPI to czas wchłaniania. WPI jest "wyższą" formą białka o czasie przyswajania od kilku do kilkunastu minut.



Zawsze warto inwestować w BCAA, jeśli dobrze pamietam to wyizolowany aminokwas lepiej się przyjmuje.



Matrix z Syntraxa jest dobry jeśli masz więcej złotóweczek. Warto w niego zainwestować właśnie ze względów regeneracyjnych.



Dymatize to akurat shit, fajne kolorowe tableteczki z mnóstwem zbędnych wypełniaczy.



Spróbuj BCAA z multipowera.



edyta, tamten post pisałem w odpowiedzi do na pytanie o to czy brać suple w ogóle :)
 
Jaka jest różnicy między zwykłym Carbo, a izotonikiem w proszku(np HOT Activlab) i w co lepiej zainwestować? Chodzi mi tu o stosowanie podczas treningu.







Ktoś stosuje BCAA Activlabu? Chyba najtańsza opcja, warto brać, czy lepiej dorzucić kilka złotych na coś innego?
 
Weź Sajd nie śmiej się z tego, to było zbyt mocne. A poza tym ten post jest niczym w porównaniu do tego gdzie mnie znaleziono i w jakiej sytuacji wtedy kilka godzin wcześniej. :-)
 
Ja brałem z Activlabu i powiem że jak za taką cene to daje rade. mimo chujowego pudełka i braku miarki w środku.
 
dzięki,



a powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz. Gdzieś czytałem, że większość supli zaleca się pić od razu po zmieszaniu, dlaczego? coś tracą po pewnym okresie? Wcześniej piłem BCAA + Carbo rozpuszczone przed, podczas treningu trwającego 1,5h.
 
Obecnie biorę BCAA XTRA Activlaba i bardzo sobie chwalę. Cena nie jest wysoka, a dodatkowo do składu dodana jest l-glutamina. Stosuję tylko w dni treningowe (przed i po). Widać efekty stosowania więc szczerze polecam!
 
Ma ktoś jakieś wskazówki co do zbijania wagi?



2,5kg do zrobienia w 2tyg, bez odwadniania - waga przed walką.











PS. skończyłem puche BCAA xtra activlabu - cytryna, bardzo dobry produkt, smak i rozpuszczalność bardzo OK, polecam.
 
5 posiłkow dziennie w 2 ostatnich schodzisz z węgli , np w przed ostatnim 50g kaszy gryczanej, w ostatnim samo białko i zdrowe tluszcze . Dodaj zdrowe tluszcze , ogranicz sól w posiłkach. Nie podjadaj, rób aeroby. 2,5 kg to nie jest problem ,powinno zejśc bez problemu z diety.
 
dzięki, jeszcze dwa pytanka,



węgle wystarczy obciąć tylko pod koniec dnia, czy w ostatnim tygodniu na przykład warto jeszcze bardziej ograniczyć?



Treningi robie wieczorem, czy obcięcie węgli nie sprawi, że bardzo szybko się spompuję?
 
ja przy jakimś zbijaniu ogólnie ograniczam węgle, a ostatnie dni praktycznie do zera ;)
 
w ostatnich tygodniach juz nie powinno być takich cieżkich treningów ,szczególnie w ostatnim także powinno być ok. Musisz zobaczyć na sobie bo każdy jest inny. Jak będzie źle to możesz dodać troszkę wiecej tłuszczy zdrowych i z nich ciągnać kalorie. Jak po pierwszym tygodniu waga nie ruszy to daj znać.
 
jesli szukacie czegos pod sw uniwersalnego to polecam xtream 3r z Fitnes Authori albo Controlled Lab - purple wrath , pełny profil wytrzymałościowo regeneracyjny



od roku sledze wasze forum ale sie nie wypowiadałem a jesli chodzi o suplementacje to mam jakies tam wiadomosci poniewaz zajmowałem się kilka lat kulturystyka



jesli ktos zna się na skladnikach to wystarczy spojżeć na skład



Gaspari moze byc ale osobiscie szukał bym cos innego bo jest duzo propozu=ycji w podobnej cenie



jeśli ktos szuka BCAA to najlepiej czystych bez zadnych dodatków to samo tyczy się glutaminy - po co płacić za dodatki smakowe czy skladniki nic nie dające
 
Może i drogie ale na pozór, bo opakowanie jest bardzo wydajne. Spokojnie starcza na pol roku treningów. Dla mnie to suplement nr 1. I zgadzam sie z kolega dwa posty wyżej. Do tego Purple biore w trakcie treningu BCAA z olimpa w Capsach - czyste, tanie, bez dodatkow smakowych, witamin etc. To sa wszystkie suple jakie biore poza omegą 3.
 
Co do BCAA najlepsze w stosunku jakość/cana/zawatość bcaa na 100 gr jest to :



images




Na chwilę obecną jest 2 pod względem zawartości czystego bcaa na 100 gr a cena zachęca.
 
Bralem, tak samo jak BCAA X-Plode. Purple nie przebije, ale pamietam ze bialko z tej firmy mialo najwiecej bialka na 100gr
 
@TheChosen1

Ale cana też inna... o wiele inna.




BCAA X-Plode to za przeproszeniem gówno.
 
Biorę BCAA z UNS i muszę z przykrością stwierdzić, że to straszne gówno;/ Czy miał ktoś jeszcze problem z wymiszaniem właśnie BCAA? u mnie wciąż zostają gródki i mi się część proszku na zebach zatrzymuje ;/ poza tym smak pomarańczowy jest mega chujowy więc nie polecam, kupiłem to jakoś to zmęczę ale nigdy więcej tego nie tknę (tego od UNS ;p).
 
ja brałem activlab bcaa i było spoko, predzej bcaa z olimpu i tez fajnie sie rozpuszczało
 
Slowik, to nie jest gówno. Takie są właściwości aminokwasów - w 8-1-1 jest ich bardzo duża zawartość (leucyna nie rozpuszcza się w wodzie). Nie wiem jak jest z g-powder ale dokładnie to ludzie mówią o 8-1-1, który nie zawiera zbędnej glutaminy.
 
Back
Top