Temat o majonezie

Można zamykać


@Miskatonic @Roshi @Warszawski Antek @Hellah @Jawor @AndJusticeForAll
:beczka:
Skaczecie z Romkiem frajerzy.
giertych-roman-skacze-skaka%C4%87ko%C5%84.gif
 
Wtedy to Romek wpierdalał Winiary.
:lesnarhappy:
Dał się zaprosić Donaldowi na kolację i zobacz gdzie to go zaprowadziło...
View attachment 116608
Majonez Kiel- niemiecki.
:wtf2:
:mjsmile:
U prawdziwego Niemca majonez wyprodukowany w Polsce, przez polskich Polaków w firmie o polskim kapitale wywołałby natychmiastowe zatrzymanie akcji serca.

Czyli albo żydowski psyops albo jednak donek jest Polakiem z dziada pradziada.

:boystop:
 
U prawdziwego Niemca majonez wyprodukowany w Polsce, przez polskich Polaków w firmie o polskim kapitale wywołałby natychmiastowe zatrzymanie akcji serca.

Czyli albo żydowski psyops albo jednak donek jest Polakiem z dziada pradziada.

:boystop:
Polskie piersi z kuraka u gebelsow najdroższe na świecie...
:deniro:
 
U prawdziwego Niemca majonez wyprodukowany w Polsce, przez polskich Polaków w firmie o polskim kapitale wywołałby natychmiastowe zatrzymanie akcji serca.

Czyli albo żydowski psyops albo jednak donek jest Polakiem z dziada pradziada.

:boystop:
Żydowski psyop, proste, tylko zapiekłe europejsy wierzą w te wszystkie zdjęcia z internetu :fjedzia:
 
Nie doczytałeś trybu przypuszczającego sympatyczny miłośniku majonezu octowego.
:robertmakeup:

Nie musiałem bo go tam nie było. ::jondance::

Ojebałeś całe wiadro dekoracyjnego to nie dziwne że Ci zwieracze nie wytrzymują. :siara:
 
Patrzcie jaki obrażalski nagle.
:robertmakeup:
Kielecki powoduje też słabość charakteru...?

Nagle?? I tak długo wytrzymałem. :wink:
Niestety słaby charakter jest nabyty i już nic z tym nie mogę zrobić.

Tylko radzę popracować nad trybem przypuszczającym, bo ciężko stwierdzić co autor miał na myśli. ::really::
 
Back
Top