ninja
Vale Tudo Championship
Można zamykać
@Miskatonic @Roshi @Warszawski Antek @Hellah @Jawor @AndJusticeForAll

Skaczecie z Romkiem frajerzy.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Można zamykać

Chwała Wielkiej Polsce!
To ten pet co mundurki w szkołach wprowadzil?
Można zamykać

Najsilniejszy z "silnych razem"oho, autorytety fanów kieleckiego.
Teraz mamy serio przejebane.
![]()

Wtedy to Romek wpierdalał Winiary.Chwała Wielkiej Polsce!
![]()
a Ty sobie jedz ten swój europejski majonez, europejsie!



U prawdziwego Niemca majonez wyprodukowany w Polsce, przez polskich Polaków w firmie o polskim kapitale wywołałby natychmiastowe zatrzymanie akcji serca.Wtedy to Romek wpierdalał Winiary.
Dał się zaprosić Donaldowi na kolację i zobacz gdzie to go zaprowadziło...
View attachment 116608
MajonezKiel-niemiecki.
![]()

Polskie piersi z kuraka u gebelsow najdroższe na świecie...U prawdziwego Niemca majonez wyprodukowany w Polsce, przez polskich Polaków w firmie o polskim kapitale wywołałby natychmiastowe zatrzymanie akcji serca.
Czyli albo żydowski psyops albo jednak donek jest Polakiem z dziada pradziada.
![]()

Żydowski psyop, proste, tylko zapiekłe europejsy wierzą w te wszystkie zdjęcia z internetuU prawdziwego Niemca majonez wyprodukowany w Polsce, przez polskich Polaków w firmie o polskim kapitale wywołałby natychmiastowe zatrzymanie akcji serca.
Czyli albo żydowski psyops albo jednak donek jest Polakiem z dziada pradziada.
![]()

Można zamykać



Akurat spurek, biedroń i tusk jedzą kieleckia wasz dekoracyjny kto reklamuje??
żul spod sklepu spożywczego??
transy na paradach równości??
![]()

Bardziej godny zaufania niż Twoje "wysoko postawione postacie"a wasz dekoracyjny kto reklamuje??
żul spod sklepu spożywczego??

spurek, biedroń i tusk
Bardziej godny zaufania niż Twoje "wysoko postawione postacie"![]()

Nikt tu nie wspominał o zaufaniu.![]()

Jakie one polskie jak wycinane z bröjlerów.Polskie piersi z kuraka u gebelsow najdroższe na świecie...
![]()

Chowane w Polsce...?Jakie one polskie jak wycinane z bröjlerów.
![]()

Widzę, że piecze i ma piec, w końcu stężenie octu przepotężne. Chusteczki nawilżane grane jak nic.Wysoko postawione postacie w rządzie spożywają i reklamują kielecki..
a wasz dekoracyjny kto reklamuje??
żul spod sklepu spożywczego??
transy na paradach równości??
![]()

piecze i ma piec, w końcu stężenie octu przepotężne. Chusteczki nawilżane grane jak nic.
![]()

Nie doczytałeś trybu przypuszczającego sympatyczny miłośniku majonezu octowego.Było tyle nie żreć dekoracyjnego!!![]()

Nie doczytałeś trybu przypuszczającego sympatyczny miłośniku majonezu octowego.
![]()


Łańcuch w rowerze czy zawiasy w drzwiach będziesz smarował? Nie boisz się, że wejdą w reakcję z kwasem i jeszcze bardziej skorodują? Za podobne bejmy dostałbyś mały szprej WD-40Kupiłem w sklepie kielecki za 18 ziko i nie żałuję![]()
Nie musiałem bo go tam nie było.
Ojebałeś całe wiadro dekoracyjnego to nie dziwne że Ci zwieracze nie wytrzymują.![]()
Chusteczki nawilżane grane jak nic.

Jedz więcej kieleckiego to Ci maturę cofną.
![]()

Kupiłem w sklepie kielecki za 18 ziko i nie żałuję![]()
Ja bym tego nawet ukraść nie chciał. 
Patrzcie jaki obrażalski nagle.Ty chyba tej matury nie ogarnąłeś.![]()

Patrzcie jaki obrażalski nagle.
Kielecki powoduje też słabość charakteru...?

