Temat o majonezie

Zniknięcie tego tematu wywołało niemały zamęt. Był to zamęt grubymi nićmi podszyty
 
  • Like
Reactions: jut
Kurwa, teraz mnie oświeciło! To te kurwy od kieleckiego zjarały serwery OVH żeby pozbyć się wyników ankiety oraz żeby zatuszować ich wykryta tu na forum współpracę z tvn!!!
Dzwonił Liroy i powiedział że masz przejebane.
 
Albo oni albo Juras ...
To możliwe mógł pierdnąć, opary doleciały do serwerowni OVH. Zaiskrzyło i wybuch spowodował pożar. Teraz nie będzie musiał czytać fit hejtu skierowanego w jego stronę, gdy wpierdala kanapeczki z dodatkiem majonezu.
 
comment_PXAgQq0rpshXaYqJwfxEQEABnWLredpJ.jpg
 
Że tak zapytam... CO TU SIĘ ODJEBAŁO ? Gdzie moje konto ? Gdzie większość tematów które były ? Co to kurwa ma być
 
Panowie. Teraz historia autentyczna i nie mająca na celu zdyskredytować majonez Winiary.
Rok 2010.
W przerwie między semestrami pojechałem do roboty na budowie do Niemiec.
Oczywiście robotę ogarnął mi ziomeczek wywodzący się z gospodarki który miał typowe marzenia-spierdoloć od kupy gnoju,żeby nie wąchac tego smrodu i mieć własne życie z dala od inwentarza.
Chłop po 7 latach na obczyźnie, nabawił się zajebistej nadwagi, której przyczyn nie szło szukać w genach, bo wszyscy w rodzinie szprychy.
Otóż sprawa polegała na tym, że Arek w chuj zaczął jeść.
Pewnego dnia na śniadanie Arkadiusz zapomniał kupić pieczywo.
Zapytał mnie ile mam bułek. Mówię, że 2.
Powiedział mi że dzisiaj nie jem śniadania, a tutaj 20 euro rekompensaty.
Arek na te 2 bułki wyłożył pół kostki masła, 30dag szynki, słoik (400ml)majonezu Winiary i na koniec puszkę koncentratu pomidorowego.
Zapytałem, po co ten koncentrat.
Powiedział, że po to, żeby nie czuć smaku majonezu, bo jest strasznie mdły...
Wtedy zapytałem, to po co w ogóle dał ten majonez?
To powiedział że głodny jest, a tylko to chujstwo mu zostało z wałówy, którą mu zapakowała żona... :wtf2:
Jakby mu dawała od początku kielecki, to wszystko wyglądało by inaczej.:goldi:
 
Back
Top