"Sztuczna inteligencja" - temat jak najogólniejszy, by zmieścić wszystko!

Ty podobno nic nie robisz więc się nie bój, Ciebie nie zwolnią zbyt ważny jesteś
:waldeklaugh:
Mordo, tu nie o mój strach idzie, a o całokształt. Ja pisałem że będzie masa zwolnień, a mądrzejsi ode mnie pisali, że nie będzie. Tymczasem już ze sto tysięcy spokojnie straciło pracę, a to przecież początek... Rok raptem, to nawet wdrożenia nie było konkretnego.

Dopiero pierdolnie. Dopiero mi się uświadomiło, czemu żydki tak chcą narkotyki i dilerów do Europy i USA serwować.

Bo na trzeźwo ludzie się wkurwią, a zaćpani mają to w dupie, byle dragi były pod ręką.

Będzie epidemia fentanylu w Europie, dilerów właśnie przysłali...
 
Mordo, tu nie o mój strach idzie, a o całokształt. Ja pisałem że będzie masa zwolnień, a mądrzejsi ode mnie pisali, że nie będzie. Tymczasem już ze sto tysięcy spokojnie straciło pracę, a to przecież początek... Rok raptem, to nawet wdrożenia nie było konkretnego.

Dopiero pierdolnie. Dopiero mi się uświadomiło, czemu żydki tak chcą narkotyki i dilerów do Europy i USA serwować.

Bo na trzeźwo ludzie się wkurwią, a zaćpani mają to w dupie, byle dragi były pod ręką.

Będzie epidemia fentanylu w Europie, dilerów właśnie przysłali...
To bierz pół albo mniej, mniejszy popyt, mniejsza podaż
:tiphatb:
 
Mordo, tu nie o mój strach idzie, a o całokształt. Ja pisałem że będzie masa zwolnień, a mądrzejsi ode mnie pisali, że nie będzie. Tymczasem już ze sto tysięcy spokojnie straciło pracę, a to przecież początek... Rok raptem, to nawet wdrożenia nie było konkretnego.

Dopiero pierdolnie. Dopiero mi się uświadomiło, czemu żydki tak chcą narkotyki i dilerów do Europy i USA serwować.

Bo na trzeźwo ludzie się wkurwią, a zaćpani mają to w dupie, byle dragi były pod ręką.

Będzie epidemia fentanylu w Europie, dilerów właśnie przysłali...
Nie pal juz tego gowna
 
To nie wynik AI bo ta jest w :gdzie: jesli chodzi o konkurowanie z człowiekiem na obecnym etapie. Żadna firma nie zwolni ludzi i oddeleguje pracy AI gdzie nic nie jest jeszcze sprawdzone, moze wdać się mnóstwo wadliwych rozwiązań czy nawet toksycznego kodu.

Liczba ofert spada bo raz ze jest przesyt dwa ze jest kryzys. Recesja zmusza firmy do zatrzymania sie, zmniejszenia wydatków, nie powstaje tyle start upów co wczesniej i tym samym jest mniej pracy.

Gdyby to byl efekt AI to droga dedukcji firmy powinny rozwijac sie szybciej, sprawniej oraz powinno powstawać właśnie wiecej start upow i jakiś innowacji bo mógłbyś zrobic więcej za mniejszy wklad czasu. Tymczasem tak nie jest, wiadomo AI pomaga ale to nie jest na tyle duzy wklad by zmienial drastycznie rynek na ten moment.

Dla szmatławców jest to idealny czas by klepac artykuły ktore sie klikaja o tym ze 10 tys ludzi poszlo na bruk zobacz jak... tyle ze tych ludzi najczesciej nie zastapila sztuczna inteligencja tylko np firma zamykała cale działy bo klient wycofał się z umowy, cieli koszty bo im sie tabele w excelu nie zgadzały.

Nie jest to łatwy czas ale mysle ze to minie a rynek wroci silniejszy niczym zawodnik ksw. Kazdy kryzys kiedys mija a firmy beda chcialy sie odbić.
 
To nie wynik AI bo ta jest w :gdzie: jesli chodzi o konkurowanie z człowiekiem na obecnym etapie. Żadna firma nie zwolni ludzi i oddeleguje pracy AI gdzie nic nie jest jeszcze sprawdzone, moze wdać się mnóstwo wadliwych rozwiązań czy nawet toksycznego kodu.

Liczba ofert spada bo raz ze jest przesyt dwa ze jest kryzys. Recesja zmusza firmy do zatrzymania sie, zmniejszenia wydatków, nie powstaje tyle start upów co wczesniej i tym samym jest mniej pracy.

Gdyby to byl efekt AI to droga dedukcji firmy powinny rozwijac sie szybciej, sprawniej oraz powinno powstawać właśnie wiecej start upow i jakiś innowacji bo mógłbyś zrobic więcej za mniejszy wklad czasu. Tymczasem tak nie jest, wiadomo AI pomaga ale to nie jest na tyle duzy wklad by zmienial drastycznie rynek na ten moment.

Dla szmatławców jest to idealny czas by klepac artykuły ktore sie klikaja o tym ze 10 tys ludzi poszlo na bruk zobacz jak... tyle ze tych ludzi najczesciej nie zastapila sztuczna inteligencja tylko np firma zamykała cale działy bo klient wycofał się z umowy, cieli koszty bo im sie tabele w excelu nie zgadzały.

Nie jest to łatwy czas ale mysle ze to minie a rynek wroci silniejszy niczym zawodnik ksw. Kazdy kryzys kiedys mija a firmy beda chcialy sie odbić.
Ogólnie prawda, tylko z tym kryzysem może być podobno inaczej. W sensie że inaczej to zaplanowali, a jak będzie to już czas pokaże.
 
Ogólnie prawda, tylko z tym kryzysem może być podobno inaczej. W sensie że inaczej to zaplanowali, a jak będzie to już czas pokaże.
A to juz trzeba pytac jakiegos rebe w tunelu pod nowym jorkiem. Trzeba robić swoje. W 2008 tez był kryzys ze ja pierdole ale potem wyprostowało się to. Kilku garbusów spod znaku krzywego nosa musi zarobic jeszcze na tym kryzysie, musza zadziać sie zaplanowane społeczne przemiany i bedzie mozna wychodzić na prostą i sie odbijać od dna, az do następnego kryzysu :lesnarhappy:
 
A to juz trzeba pytac jakiegos rebe w tunelu pod nowym jorkiem. Trzeba robić swoje. W 2008 tez był kryzys ze ja pierdole ale potem wyprostowało się to. Kilku garbusów spod znaku krzywego nosa musi zarobic jeszcze na tym kryzysie, musza zadziać sie zaplanowane społeczne przemiany i bedzie mozna wychodzić na prostą i sie odbijać od dna, az do następnego kryzysu :lesnarhappy:
Mordo, tylko jak się te przemiany zadzieją, to na żadną prostą już nie wyjdziemy, wtedy już będzie tylko "łukiem" :crazy:

Popek, zatańcz dla nas cygańskie disko :gospeldance:

 

Sztuczniak sprawdził 32 mln kombinacji, potem dokonał kilku sortowań i weryfikacji, potem ludzie zweryfikowali, potem zostało 20 możliwości i wybrano jedną.

Kombinacja okazała się przewodzić zbyt wolno prąd, ale być może coś się da z tego zrobić.

Mi jednak chodzi o coś innego - prędkość sortowania, analizowania, odrzucania niedziałających kombinacji. To jest poza naszą możliwością poznawczą, więc dobrze to wykorzystać.

No i ciekawe jak ten konkretny Sztuczniak działa - czy to język naturalny, czy jakiś inny styl analizowania...
 

Lornetka ze sztuczną inteligencją... Ciekawe, nie powiem. W różne strony firmy próbują, a to otworzy ciekawe nowe branże, więc bardzo dobrze.

Rozwój niekoniecznie odbywa się wyłącznie za pośrednictwem wojen.
 

Dostępne póki co dla wybranych krajów, posiadaczy Workspace Labs i tylko po angielsku, ale skoro takie projekty są rozwijane (to jeden z kilku podobnych), to wkrótce będzie zabawniej.

Albo nie, bo zwolnią wszystkich i nie będzie niczego :lesnarhappy:
 

Ciekawe, kiedy te przystawki będą miały sztuczną, ogarniającą rzeczywistość jak okulary Mety - czy taki mózg na dopalaczach nie będzie zbyt niebezpieczny dla zwykłych ludzi?
 
Do nauki jest około sześćdziesiąt stron materiału na pamięć. Całkiem dużo stron, treść psychologiczna więc sporo gęstej i dość trudnej treści.

Czas to tylko półtora miesiąca, więc niedużo.
Zajęło mi chyba trzy czy cztery zapytania, zanim ChatGPT wypluł mi schemat nauki, by się nie zajechać, a nauczyć.

Może komuś się przydać, bo kazałem mu zrobić to w dość ogólnej wersji pod obronę magisterską, więc można to dopasować do dość wielu kierunków.

Wrzucę schemat, więc można go dopasować pod to, co wy będziecie mieć do nauki już w 100%. Miłego uczenia się.


Najważniejsze: Zapewnij sobie odpoczynek - Dbaj o zdrowy tryb życia, odpowiedni sen i przerwy podczas sesji nauki.:lesnarhappy:


Dzień 1-10:

Dzień 1-3: Sesje nauki zagadnień 1-10

Dzień 4-5: Przerwa

Dzień 6-7: Sesje nauki zagadnień 11-20

Dzień 8-10: Przerwa


Dzień 11-20:

Dzień 11: Powtórka zagadnień 1-5

Dzień 12-15: Sesje nauki zagadnień 21-30

Dzień 16-18: Przerwa

Dzień 19-20: Powtórka zagadnień 6-10


Dzień 21-30:

Dzień 21-24: Sesje nauki zagadnień 31-40

Dzień 25-26: Przerwa

Dzień 27-28: Powtórka zagadnień 11-15

Dzień 29-30: Sesje nauki zagadnień 41-50


Dzień 31-40:

Dzień 31-34: Powtórka zagadnień 16-20

Dzień 35-36: Przerwa

Dzień 37-40: Sesje nauki zagadnień 51-60


Dzień 41-50:

Dzień 41-44: Powtórka zagadnień 21-25

Dzień 45-46: Przerwa

Dzień 47-50: Sesje nauki zagadnień 26-30


Dzień 51-55:

Dzień 51-54: Powtórka zagadnień 31-35

Dzień 55: Sesje nauki zagadnień 36-40


Dzień 56-60:

Dzień 56-58: Powtórka zagadnień 41-45

Dzień 59-60: Sesje nauki zagadnień 46-60


Uff... Milej nauki :lesnarhappy:
 
Last edited:
Dupa, nie mogę edytować, a zauważyłem że dał za mało przerw pod koniec... Docisnąłem go o to, a jakże.

Okazuje się że pisanie zapytań jest dość nieekologiczne, więc jak już pracować, to do końca, zamiast się wygłupiać.

Dość dziwny podział dni, ale co tam. Grunt że są przerwy :tysonhappy:




Dzień 1-10:

Dzień 1-3: Sesje nauki zagadnień 1-10

Dzień 4: Przerwa

Dzień 5-7: Sesje nauki zagadnień 11-20

Dzień 8: Przerwa

Dzień 9-10: Powtórka zagadnień 1-5


Dzień 11-18

Dzień 11-15: Sesje nauki zagadnień 21-30

Dzień 16: Przerwa

Dzień 17-18: Powtórka zagadnień 6-10


Dzień 19-30:

Dzień 19-21: Sesje nauki zagadnień 31-40

Dzień 22: Przerwa

Dzień 23-24: Powtórka zagadnień 11-15

Dzień 25-27: Sesje nauki zagadnień 41-50

Dzień 28: Przerwa

Dzień 29-30: Powtórka zagadnień 16-20


Dzień 31-40:

Dzień 31-33: Sesje nauki zagadnień 51-60

Dzień 34: Przerwa

Dzień 35-36: Powtórka zagadnień 21-25

Dzień 37-40: Sesje nauki zagadnień 1-10


Dzień 41-50:

Dzień 41-43: Powtórka zagadnień 26-30

Dzień 44: Przerwa

Dzień 45-46: Sesje nauki zagadnień 11-20

Dzień 47-49: Powtórka zagadnień 31-35

Dzień 50: Sesje nauki zagadnień 36-40


Dzień 51-55:

Dzień 51-53: Powtórka zagadnień 41-45

Dzień 54: Przerwa

Dzień 55: Sesje nauki zagadnień 46-50


Dzień 56-60:

Dzień 56-58: Powtórka zagadnień 51-55

Dzień 59: Przerwa

Dzień 60: Sesje nauki zagadnień 56-60
 
@Drzewo o czym Ty piszesz?

Czas nauki 1.5 miesiąca, 60 stron. Tylko czego?
W pierwszym poście podałem, tu akurat psychologia, ale tak naprawdę nie ma większej różnicy, może poza rzeczami które musisz wykuć na kompletną blachę, a nie zrozumieć i przedstawić na egzaminie. No chyba że masakra się trafi i egzaminator wymaga setek definicji, albo Pana Tadeusza na pamięć :arielcry:
 
To nie wynik AI bo ta jest w :gdzie: jesli chodzi o konkurowanie z człowiekiem na obecnym etapie. Żadna firma nie zwolni ludzi i oddeleguje pracy AI gdzie nic nie jest jeszcze sprawdzone, moze wdać się mnóstwo wadliwych rozwiązań czy nawet toksycznego kodu.

Liczba ofert spada bo raz ze jest przesyt dwa ze jest kryzys. Recesja zmusza firmy do zatrzymania sie, zmniejszenia wydatków, nie powstaje tyle start upów co wczesniej i tym samym jest mniej pracy.

Gdyby to byl efekt AI to droga dedukcji firmy powinny rozwijac sie szybciej, sprawniej oraz powinno powstawać właśnie wiecej start upow i jakiś innowacji bo mógłbyś zrobic więcej za mniejszy wklad czasu. Tymczasem tak nie jest, wiadomo AI pomaga ale to nie jest na tyle duzy wklad by zmienial drastycznie rynek na ten moment.

Dla szmatławców jest to idealny czas by klepac artykuły ktore sie klikaja o tym ze 10 tys ludzi poszlo na bruk zobacz jak... tyle ze tych ludzi najczesciej nie zastapila sztuczna inteligencja tylko np firma zamykała cale działy bo klient wycofał się z umowy, cieli koszty bo im sie tabele w excelu nie zgadzały.

Nie jest to łatwy czas ale mysle ze to minie a rynek wroci silniejszy niczym zawodnik ksw. Kazdy kryzys kiedys mija a firmy beda chcialy sie odbić.
Po części masz rację ale zawsze jest jakiś haczyk.
Mój szwagier pisze gry na androida i ifony. Pomysł jest jego, mechaniki jego ale zawsze zatrudniał grafika/plastyka który robił tła, projektował cały wizual. W tej chwili kończy grę w której wszystkie tła poszczególnych poziomów zostały wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Nie powiem, bardzo ciekawie to wyszło.
Właśnie na takich odcinkach będzie mniej pracy którą mozolnie klepał grafik któremu trzeba było zapłacić worek siana. Teraz wpisujesz hasło które przyjdzie Tobie do głowy i cyk masz obrazek.
 
Jeszcze dodam ale już nie ma możliwości edycji.
Mój szwagier to już staruszek czterdziestoletni. Wykształcony tradycyjnie bez si i smartfonów. Takie nowinki traktuje jako udogodnienia a nie jedyną drogę do celu. Bardziej przerażają mnie urządzenia które wręcz uzalezniają użytkownika od swoich zasobów. Uważam że większa część młodego pokolenia nie będzie potrafiła rozwiązać najprostszych problemów bez użycia smartfona.
 
GGhDbfYWMAAm7nb


:DC:
 
Back
Top