"Sztuczna inteligencja" - temat jak najogólniejszy, by zmieścić wszystko!

Jak radzi sobie sztuczna w praktycznych zastosowaniach? Słabo :antonio:

Jednak myślę, że góra kilka lat, zanim to się nie poukłada, bo miałem dobre odczucie, że za szybko się pchają w realne zastosowania. Czy pięć lat wystarczy? Zobaczymy.

 

Sztuczna inteligencja do broni palnej, robionej własnoręcznie... Na razie trwają zapisy, choć można zostać testerem i uzyskać dostęp już teraz.

@Dzihados - znalazłem ten link w sklepie z bronią do samodzielnego montażu, który wrzuciłeś do działu z bronią.

Jak uruchomią, to przetestuję i wrzucę tu info ocb.

 
ten portal o broni do druku pamiętam, ale o co kaman z tym GatGPT?

1699884323359.png


Nie moge nic o tym znalezc, tu o jakims modelu ktory przypadkowo sie tak samo nazywa (?):
 
ten portal o broni do druku pamiętam, ale o co kaman z tym GatGPT?

View attachment 83807

Nie moge nic o tym znalezc, tu o jakims modelu ktory przypadkowo sie tak samo nazywa (?):
Tak, właśnie tam. Chyba to daje jakieś info:

"Model ten może również służyć do analizy i klasyfikacji danych, co pozwala na automatyczne przetwarzanie dużych ilości informacji. Wreszcie, GatGPT może być wykorzystywany w systemach rekomendacyjnych, które sugerują użytkownikom odpowiednie produkty lub treści na podstawie ich preferencji i zachowań."

Myślę, że to będzie model rekomendacji, jakie części można dopasować do twojej bazowej platformy, czy co dokupić, jak mam lufę i kolbę x, y.

Zobaczymy, coraz fajniejsze te sztuczniaki.
 

No i kolejny przełom - Fakro wkrótce nie będzie potrzebować technologów drewna, bo skanery oceniają jakość drewna lepiej i taniej.

Za to automatyzacja i robotyzacja niekoniecznie, bo za droga. Ciekawe podejście, ale tak jak mówiłem - sztuczna się dopasuje i tam, gdzie się da ją upchnąć poniżej dotychczasowych kosztów - tam zostanie użyta.
 

Piękna sprawa - Meta AI udostępniło apkę do generowania 4sekundowych filmików z tekstu lub obrazka.

Kolejny tool do ciekawej twórczości.
 
"Cała trójka pełniła ważne role w OpenAI, dotychczasowego lidera rozwoju generatywnej sztucznej inteligencji. Pachocki był dyrektorem ds. badań, Mądry jest profesorem Massachussetts Institute of Technology, który dołączył do firmy kilka miesięcy wcześniej jako szef specjalnie powołanego zespołu zajmującego się oceną ryzyka i prognoz dotyczących ryzyka silnych systemów AI. Sidor był badaczem od lat związanym z firmą. "

Słyszałem że jacyś ważniejsi, ale nie sądziłem że aż tak.

 
W ślad za Altmanem i resztą zwolniło się - uwaga - 505 osób z 700 osób łącznie.

Microsoft dokonał największego przejęcia w historii IT za - uwaga - zero dolarów!!!

Zarząd OpenAI powinien zostać wymieniony z imion i nazwisk, by już nikt z nimi nie współpracował.

Aha - najlepsze na koniec - odchodzący pierdolnęli list, w którym opisali wszystkie warstwy niekompetencji w zarządzie... Dodali, że z takimi ludźmi nie mają zamiaru pracować dalej.

Piękne, tak bardzo w moim stylu :antonio:
 
Nie czaje? Ja wrzucilem by pokazac ze czesc ludzi wie, ze pracuje nad "bomba atomowa zrobiona z piasku i domestosa, ktora kazdy moze zrobic sam w domu"...
Myślałem że po prostu pokazałeś pana, który przejął schedę niewiele kumając o byciu CEO firmy zajmującej się najmocniejszą sztuczną inteligencją, jaką znamy oficjalnie. :fjedzia:
 
Myślałem że po prostu pokazałeś pana, który przejął schedę niewiele kumając o byciu CEO firmy zajmującej się najmocniejszą sztuczną inteligencją, jaką znamy oficjalnie. :fjedzia:
Lol to nawet nie znałem go z ryja ze to ten XD
 

No i kolejny przełom - Fakro wkrótce nie będzie potrzebować technologów drewna, bo skanery oceniają jakość drewna lepiej i taniej.

Za to automatyzacja i robotyzacja niekoniecznie, bo za droga. Ciekawe podejście, ale tak jak mówiłem - sztuczna się dopasuje i tam, gdzie się da ją upchnąć poniżej dotychczasowych kosztów - tam zostanie użyta.
Napisz do mnie na priv mordo mam pytanie.
 
Back
Top