Syn, dąb i... ...DOM :)

Da.
:beczka:

Podejrzewam, że za dwa lata już wynik będzie nie wychodził, chyba, że nordstream odżyje, wtedy vondergejen nakaże karatekowcom grzecznie gazować się ruskim gazem.

idiotyzm na kółkach UNIA UNIA UNIA.
Mózg odłączony, K O N S T Y T U C J A
:waldeklaugh:
A długopis z pinokiem wszystko podpisują jak leci, każdy debilizm unijny. Bo nas kurwa stać.
O to to.
Ja mam oprócz gazówki kozę, wiec zależy czy jako drugie źródło mi się dolierdola (bo od początku robia wszystko żeby nie było).
Ale oczywiście wyjebane mam na to-przy tych kurwach to już kwestia czasu kiedy ci tylko Koza do ogrzania ostanie i nie zrezygnuję z niej za chuja Pana.
 
Ja mam oprócz gazówki kozę
Panie i panowie. Koza to jest moc !
IMG_20230425_182726.jpg
 
Co ty tam robiłeś? Pierścień Saurona?
Panie, pierścień Saurona mi się stopił.
Ło kurwa, to już huta :damjan:
Ano. Ścinka rury to 11mm. Ciężko coś dorzucić bo jak otworzysz kalpę to prawie jak na Crematorii
Koza nie ma grzejników.
Ale temperaturka widzę godna :penn:
Można się bawić w płaszcze wodne, ale tak jak piszesz. To najzwyklejsza koza z dobrym kominem.
Ogrzewa mi warsztat około 140m2. W zimie przy -10 na zewnątrz jestem w stanie osiągnąć temperaturę +15 po około 3h. Termometr przyjebany do ściany 7 m dalej na wysokości 2m.
Na moje potrzeby daje radę.

Żyjemy w takich czasach, że dobrze potrafić sobie taki piecyk zrobić bo nie wiadomo co Urszula z UE dojebie
 
Można się bawić w płaszcze wodne, ale tak jak piszesz. To najzwyklejsza koza z dobrym kominem.
W kominkach się spotkałem, ale kozy na płaszczu nie widziałem jeszcze.
Tak jak piszesz, to skrajna głupota robić płaszcz, bo idea takiego ogrzewania, to usamodzielnienie się od zewnętrznych źródeł, a w takim kurestwie z płaszczem braknie prądu i tak samo leżysz jak z kotłem gazowym, olejowym czy p.c.
 
Planują za 4 lata pozbyć się gazów jakie są w pompach ciepła (więc klimy tez)
Już widzę ten wkurw ludzi, którzy z świeżo kupionej gazówki wyjebali kilkadzieziat tysi na p.c. i dostaną wiadomość że gazy są be...

Więc pewno propan wejdzie.
Z ciekawostek- potentat na rynku pozbywa się p.c.
Ciekawe co kombinują i w co wejda- nowa technologia? Nowe paliwo?
 
Planują za 4 lata pozbyć się gazów jakie są w pompach ciepła (więc klimy tez)
Już widzę ten wkurw ludzi, którzy z świeżo kupionej gazówki wyjebali kilkadzieziat tysi na p.c. i dostaną wiadomość że gazy są be...

Więc pewno propan wejdzie.
Z ciekawostek- potentat na rynku pozbywa się p.c.
Ciekawe co kombinują i w co wejda- nowa technologia? Nowe paliwo?
Nie wiem jak to ma się do ogrzewania, ale Niemcy mają produkować nowe syntetyczne paliwo, żeby obejść te popierdoline fiffor55 eurozjebów.

Dla nas dobrze, bo nie będziemy skazani na te elektryczne gówna. Tylko jaki oni teraz muszą szpagat zrobić, żeby za parę lat wrócić do kotłów na syntetyki.

To jest w ogóle możliwe?
 
Nie wiem jak to ma się do ogrzewania, ale Niemcy mają produkować nowe syntetyczne paliwo, żeby obejść te popierdoline fiffor55 eurozjebów.

Dla nas dobrze, bo nie będziemy skazani na te elektryczne gówna. Tylko jaki oni teraz muszą szpagat zrobić, żeby za parę lat wrócić do kotłów na syntetyki.

To jest w ogóle możliwe?
Jest możliwe.
Jeśli taki potentat sprzedają całą gałąź, która wydaje się teraz strzałem w 10 to wiedz, że coś się dzieje.
Może wodór, może mieszanka? Chuj wi.
 

Cała majówka na kolanach, chciałem dzisiaj albo jutro skończyć ale padało cały dzień.
Dla porównania wcześniej było tak, bo deweloper zrobił po taniości

Macie jakieś sprawdzone firmy odnośnie bruku?
Kupiłem we wrześniu chyba na chodnik I już mi kolor traci/płowieje.
A cenili sobie jak dobrze pamiętam 129zl za m², więc nie był to produkt z Castoramy, czy innego Obi.
 
Jak na pierwszy raz nie jest źle :wink: dzisiaj musiałem dokupić jedną palisadę bo mi 10cm zabrakło :rofl:. Przy okazji wylewam od razu fundamenty pod słupy przyszłego zadaszenia by w przyszłości nie rozbierać kostki. Jak fundusze pozwolą to jeszcze w tym roku zacznę. Pomimo, że drewno trochę staniało to i tak wychodzi ponad 3,5k.
 
Macie jakieś sprawdzone firmy odnośnie bruku?
Kupiłem we wrześniu chyba na chodnik I już mi kolor traci/płowieje.
A cenili sobie jak dobrze pamiętam 129zl za m², więc nie był to produkt z Castoramy, czy innego Obi.
To chyba normalne w każdej kostce, ze płowieje, traci kolor i ma takie wykwity. U mnie po roku wyglądało to fatalnie i zakupiłem taki specyfik:

Teraz kostka wyglada lepiej niz jak była nowo położona. Zobaczę jak z trwałością tego, ale na razie jestem mega zadowolony.
 
To chyba normalne w każdej kostce, ze płowieje, traci kolor i ma takie wykwity. U mnie po roku wyglądało to fatalnie i zakupiłem taki specyfik:

Teraz kostka wyglada lepiej niz jak była nowo położona. Zobaczę jak z trwałością tego, ale na razie jestem mega zadowolony.
Dzięki. Będę szukał jakiegoś środka, ale by musiał być bezbatwny, bo ta kostka to taki grafit cieniowany z nakrapianymi białymi plamkami,
Tak więc muszę to jakos zabezpieczyć bez nadania koloru.
 
Dzięki. Będę szukał jakiegoś środka, ale by musiał być bezbatwny, bo ta kostka to taki grafit cieniowany z nakrapianymi białymi plamkami,
Tak więc muszę to jakos zabezpieczyć bez nadania koloru.
Tak, są tez takie bezbarwne (efekt mokrej). Widziałem u znajomego i super wyglada. Nie testowałem jeszcze u siebie, ale mam zamiar. Bo wejście do domu mam z takich płyt podobne jak u Ciebie, takie nakrapiane. I tym z kolorem to nie bardzo.
 
Tak, są tez takie bezbarwne (efekt mokrej). Widziałem u znajomego i super wyglada. Nie testowałem jeszcze u siebie, ale mam zamiar. Bo wejście do domu mam z takich płyt podobne jak u Ciebie, takie nakrapiane. I tym z kolorem to nie bardzo.
A możesz zapytać znajomą jaki to dokładnie produkt i gdzie go nabyła?
 
A możesz zapytać znajomą jaki to dokładnie produkt i gdzie go nabyła?
Tak zapytam i dam znać.

Zajebiste. Będę za miesiąc dłubał na tarasie to od razu zaimpregnuję tym cudem.
:conorsalute:
Mam taras Ok 30 m. Taki baniak 5 l idealnie wystarczył żeby dwa razy obskoczyć. Wałkiem malowałem plus wykończenia pędzelkiem. Fajny jest ten efekt po deszczu tych kropel.
 
LOL, na socjalach znajomy podbil ogloszenie, Poznan ul. Druskieniecka (obrzeza), 83m2, do tego taras drugie tyle.
Cena 1.2mln, 13,5k/m2
rXj9eua.png


No serio? W bloku na obrzezach? Dojazd do centrum pewnie porownywalny z moim (a mieszkam 50km od P).
Powierzchnia spoko, ale ten uklad to jest LOL, jakies przechodne pokoje.
 
LOL, na socjalach znajomy podbil ogloszenie, Poznan ul. Druskieniecka (obrzeza), 83m2, do tego taras drugie tyle.
Cena 1.2mln, 13,5k/m2
rXj9eua.png


No serio? W bloku na obrzezach? Dojazd do centrum pewnie porownywalny z moim (a mieszkam 50km od P).
Powierzchnia spoko, ale ten uklad to jest LOL, jakies przechodne pokoje.
To są tak naprawde dwa mieszkania jednopokojowe ok. 30 m2 jedno z balkonem drugie z bezposednim wyjsciem na wspolny taras. Przy tym że sciana nośna jest pomiędzy nimi to nigdy nie bedzie dobrze funkcjonujace jedno mieszkanie... Słabe ale mieszkałem w gorszych o akademikach już nie wspominając...
 
Back
Top