Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

@Siwy25_1 miałem jeszcze kiedyś zapytać a zapomniałem. Do tego śniadania co robisz, co tak ładnie wyglądało to płatki gotujesz? blendujesz? robisz coś z nimi czy sypiesz, zalewasz kefirem, dorzucasz dodatki, łapiesz za chochlę i omnomnomnomnom?
Platki zalewam wrzątkiem.
Jak spuchną to sypie białko, zalewam kefirem, mieszam i jak jest wszystko w 'kupie' to daje orzechy, granole i owoc.

U mnie wszystkie posiłki proste i szybkie.
 
Panowie koksy pytanie o opinię na temat marki OstroVit bo potrzebuje sobie cytruline i choline zapodać. Ktoś coś o nich? @Siwy25_1 @pyrazgr ?
 
Dzięki za info :conorsalute: ogólnie na takie suple nie planuje wydawać majątku dlatego się chce rozeznać bo z drugiej strony w syf też się nie chce wjebać. Pozdro
 
@Siwy25_1 Szukam jakiejś przedtreningówki, bo beta z cytruliną na mnie nie działają. Masz coś godnego polecenia?
IllegalFilthyInvisiblerail-max-1mb.gif
 
@Siwy25_1 Szukam jakiejś przedtreningówki, bo beta z cytruliną na mnie nie działają. Masz coś godnego polecenia?
Ja używam Boogieman od Treca, ale sypie i tak mniej niż na opakowaniu. Jakoś nie potrzebuje byc wyjebany z orbit na treningu.

Pijesz kawę? Może musisz zajebać większą dawkę kofeiny przed treningiem.
Albo Stimul z efedryną ewentualnie T5 ale to już są turbo mózgotrzepy.

Kiedyś to byly suple. Jack3D i dedicated dojebane geranium po kokardę. Ale to trzepało.:antonio:

WADA kurwo jebana przestań nam dobre suple prześladować.
 
Ja używam Boogieman od Treca, ale sypie i tak mniej niż na opakowaniu. Jakoś nie potrzebuje byc wyjebany z orbit na treningu.

Pijesz kawę? Może musisz zajebać większą dawkę kofeiny przed treningiem.
Albo Stimul z efedryną ewentualnie T5 ale to już są turbo mózgotrzepy.

Kiedyś to byly suple. Jack3D i dedicated dojebane geranium po kokardę. Ale to trzepało.:antonio:

WADA kurwo jebana przestań nam dobre suple prześladować.
Jack3d przerabiałem kilka lat temu, było kozackie.
 
Jack3d przerabiałem kilka lat temu, było kozackie.
Kurła kiedyś to były suple.

Znalazłem to.

Niestety w domu będę dopiero w przyszłym tygodniu to mogę porównać skład ze starym i dam Ci znać. Jak będzie podobne to możesz kupić. Jebniecie strary stimul8 miał jak mój dziadek pasem z woja.
 
Kurła kiedyś to były suple.

Znalazłem to.

Niestety w domu będę dopiero w przyszłym tygodniu to mogę porównać skład ze starym i dam Ci znać. Jak będzie podobne to możesz kupić. Jebniecie strary stimul8 miał jak mój dziadek pasem z woja.
Zamówiłem z ciekawośći boogiemana :tysonhappy:
 
Mnie do ćwiczeń napędza nienawiść do całego świata, ale czasami jestem tak zamulony, że trzeba by było czymś to napędzić a te kawy i kofeiny to se można :awesome:
No to tak jak ja. Jak idę na trening to jak vikingowie po walhalle!

Jak dalej nie kupiłeś karnetu i nie chodzisz na złom to nie kupuj przedtreningówki. Szkoda zdrowia.
 
Mnie do ćwiczeń napędza nienawiść do całego świata, ale czasami jestem tak zamulony, że trzeba by było czymś to napędzić a te kawy i kofeiny to se można :awesome:
To posyp sobie kreskę przed pompkami :jarolaugh:
No to tak jak ja. Jak idę na trening to jak vikingowie po walhalle!

Jak dalej nie kupiłeś karnetu i nie chodzisz na złom to nie kupuj przedtreningówki. Szkoda zdrowia.
Chłopie, ostatnio treningi wchodzą jak złoto, czuje się jakbym był na bombie:antonio:
W chuj siły, pompa dobra aż chce się chodzić. A co będzie jak dorzucę „suple” to aż sam się boje, sztangi będą wykrzywiane :robbie:
 
Tak z tym "fasting" jedni mówią ze powinno sie dawac "glod" organizmowi, a ten mowi "avoid fasting"...

Ja wlasnie tatarka wpierniczylem, ale niestety "booze" kusi, bo niestety musze nad podatkami siasc i tak jakos razniej XD
 
Tak z tym "fasting" jedni mówią ze powinno sie dawac "glod" organizmowi, a ten mowi "avoid fasting"...

Ja wlasnie tatarka wpierniczylem, ale niestety "booze" kusi, bo niestety musze nad podatkami siasc i tak jakos razniej XD
To trzeba rozumieć w ten sposób, że jesz jak już zaczynasz być głodny, a nie jak umierasz z głodu (wtedy następuje katabolizm).

teraz za poradę możesz wyjebać zelaznego :roberteyeblinking:
 
To trzeba rozumieć w ten sposób, że jesz jak już zaczynasz być głodny, a nie jak umierasz z głodu (wtedy następuje katabolizm).

teraz za poradę możesz wyjebać zelaznego :roberteyeblinking:
Spoiler mnie rozbawil hehehehe

Kurde ale on ma tyle poblokowane, gdzie ten gnoj robi? Co za as :)

A co do fasting to ja to odbieram tak, zeby raz dziennie poczuc glod, przeciagnac np obiad o godzine czy dwie (a to jest najtrudniejszy czas, bo potem to jakos sie czlek przyzwyczaja, takie moje doswiadczenie), albo zeby wyciac jeden posilek (np sniadanie). Oczywiscie mowimy o normiku sprzed kompa, bo jak ktos kaloriami zelazo pcha, albo cwiczy codziennie, to nie ma bata, jesc musi.
 
Spoiler mnie rozbawil hehehehe

Kurde ale on ma tyle poblokowane, gdzie ten gnoj robi? Co za as :)

A co do fasting to ja to odbieram tak, zeby raz dziennie poczuc glod, przeciagnac np obiad o godzine czy dwie (a to jest najtrudniejszy czas, bo potem to jakos sie czlek przyzwyczaja, takie moje doswiadczenie), albo zeby wyciac jeden posilek (np sniadanie). Oczywiscie mowimy o normiku sprzed kompa, bo jak ktos kaloriami zelazo pcha, albo cwiczy codziennie, to nie ma bata, jesc musi.
Ja myślę, że dla takich "normików" jak my, to samo wyrzucenie z diety tych rzeczy, o których wspomina, dołożenie witamin i danego rodzaju jedzenia to już będzie spory zysk dla flaków.
Ja ten fisting odpuszczę ale nie osądzam :awesome:
 
Spoiler mnie rozbawil hehehehe

Kurde ale on ma tyle poblokowane, gdzie ten gnoj robi? Co za as :)

A co do fasting to ja to odbieram tak, zeby raz dziennie poczuc glod, przeciagnac np obiad o godzine czy dwie (a to jest najtrudniejszy czas, bo potem to jakos sie czlek przyzwyczaja, takie moje doswiadczenie), albo zeby wyciac jeden posilek (np sniadanie). Oczywiscie mowimy o normiku sprzed kompa, bo jak ktos kaloriami zelazo pcha, albo cwiczy codziennie, to nie ma bata, jesc musi.
W jakimś podcascie ostatnio słyszałem właśnie, że dobrze jest poczuć ten głód, ale od razu trzeba jeść i zbytnio tego nie przeciągać, żeby nie zjebać wrażliwości insulinowej i uniknąć katabolizmu.
Do tego jak jesteś głodny jesz szybko, łykasz dużo powietrza i niedokładnie przeżuwasz więc posiłek się gorzej będzie trawił.

Na szybkie poczucie głodu nawet jak się je dużo wystarczy rano wskoczyć na 30 minut ma rower i wziąć zimny prysznic. Momentalnie masz ssanie na jedzenie.
 
A po czym jebie taka przedtreningówka? Pewnie po wątrobie najbardziej, co jeszcze?
Wątroba. Wzrost ciśnienia - plamy na skórze, duszności. Problemy ze snem. Problemy z jedzeniem. Nawet sraczki można dostać.

Zwał jak po amfie też się zdarza, bo jak zarzucisz za dużo kofeiny to jest efekt odwrotny do pobudzenia. (Zwał nie zgon hehe)

No i receptor się uodparnia na bodźce i później trzeba brać po prostu więcej, żeby poczuć efekt.
 
Do tego jak jesteś głodny jesz szybko, łykasz dużo powietrza i niedokładnie przeżuwasz więc posiłek się gorzej będzie trawił.
Ja tak jem całe życie, ja wpierdole przystawke, zupe drugie danie, a ludzie jeszcze siorbia rosołek, no nie umiem jesc wolno.

Lody też zawsze jadłem jak ziemniaki XD haps i nie ma
wziąć zimny prysznic.
o to to to, jakie to jest pierdolniecie, pięknie ustawia, polecam codziennie. Ja biore normalny prysznic (ok 3-4min), wlaczam timer na 3 minuty (tak mam ustawiony na zegarku, dla jajeczek na miekko ktore uwielbiam), petarda na zimną (ok 12-14 stopni u mnie w kwadracie,) i spiewam se "Path to Valhalla" XD - 3x zwrotka z refrenem i akurat dzwoni :)

:bleed:
 
Back
Top