Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

@Shajs porównałem tego stimul8 vo Ci wysyłałem linka do tego starego. Jebana WADA skład jest zupełnie inny.
Wyrzucili wszystko co kopało.

20230212_110941.jpg
 
napakowani ziomale, pytanie - chcę narzeczonej kupić jakieś białko, bo generalnie różnie miewa z jedzeniem w ciągu dnia, a chcę by czymś podbijała trochę te kalorie (od 5 rano do 22~23 jest na nogach, pracuje dużo, do tego trenuje BJJ kilka razy w tygodniu w miarę możliwości), możecie coś polecić? to jest dobry pomysł w ogóle?

co z supli warto kupić, by wspomóc trochę schodzenie z wagi + regenerację? żarcie staram się jej przygotowywać w miarę możliwości zdrowe, nie żremy fastfoodów etc
 
Ludzie jom i żyjom. Cena była taka, że czekam na parę kg
Sanok wita :beczka:
Nie ma się co szarpać. Jak dupa nie pęka po białku to nie ma większego sensu przepłacać.

Sowiński mówił, że dopóki nie masz gazów, albo Cie nie goni na kibel to organizm trawi te białko bez problemu. Dopiero z wiekiem mogą być spadki trawienia takich białek jak enzymy od laktozy się "wyczerpią".
 
Nie ma się co szarpać. Jak dupa nie pęka po białku to nie ma większego sensu przepłacać.

Sowiński mówił, że dopóki nie masz gazów, albo Cie nie goni na kibel to organizm trawi te białko bez problemu. Dopiero z wiekiem mogą być spadki trawienia takich białek jak enzymy od laktozy się "wyczerpią".
Na szczęście ludy słowianskie są tymi, które chyba najlepiej tolerują laktozę w późniejszym wieku
 
Na szczęście ludy słowianskie są tymi, które chyba najlepiej tolerują laktozę w późniejszym wieku
Napewno nie czarni xD

To też różnie, bo ja na przykład nie mam nietolerancji na laktoze, a jak miałem dużo białka w diecie z twarogów i skyra to miałem wysypkę.

Trza jeść mięso i chuj do dupy lewakom.
 
Kudzu od dwoch tygodni - jakos nie czuje ze nie chce mi sie zajarac, bo chetnie bym przykurzyl :awesome: PLACEBO!
kwasy tluszczowe omega (w duzej dawce) ewidentnie dziala, czuje tez spore podbicie testosteronu, wczesniej sie nie zaglebialem w temat.
 
Panowie specjaliści, to cheat posiłek, czy legitne źródło tego co najlepszejsze?
LQT07m8.png

5z8SM6P.png

tutaj z 2 jajek, bo z jednego to nie ma sensu robic XD

W każdym razie smak dzieciństwa, py-cho-ta!
 
Panowie specjaliści, to cheat posiłek, czy legitne źródło tego co najlepszejsze?
LQT07m8.png

5z8SM6P.png

tutaj z 2 jajek, bo z jednego to nie ma sensu robic XD

W każdym razie smak dzieciństwa, py-cho-ta!
Ten cukier wyjebać i jest legancko.

Jajka dla faceta to podstawa diety wbrew temu co mówią postępowi.
 
Ten cukier wyjebać i jest legancko.

Jajka dla faceta to podstawa diety wbrew temu co mówią postępowi.
Kurcze kogel mogel bez cukru to troche płaski w smaku by byl, tyle to juz chyba nie szkodzi? Nie wiem jak z miodem by wyszlo...
 
Kurcze kogel mogel bez cukru to troche płaski w smaku by byl, tyle to juz chyba nie szkodzi? Nie wiem jak z miodem by wyszlo...
To że miód to jakiś super zdrowy produkt to mit. Cukier jest cukier. Mało tego, to że miód jest bogatym źródłem witamin czy minerałów to też mit. Zawiera, ale śladowe ilości. Najważniejsze że jest smaczny i to jego najwieksza zaleta. Tylko umiar może nas uratować
 
Back
Top