Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

kfd, sfd.. przeciez to jeden chuj :korwinlaugh:
Chyba z nazwy. Allnutrition zawsze miało ZBYT niskie ceny w porównaniu z innymi firmami. za czym idzie chujowa jakość.

Taki Olimp sprzedaje na całą europę to ni chuja nie pozwolą sobie na takie wały. Solidna marka dba o sprzedaż i klienta, bo z tego żyje. Allnutrition sprzedawali na lokalnym rynku, bo u nas niestety dużo ludzi patrzy przez kryterium najniższej ceny i mogli jebać polaczków. No i jebali do czasu. Teraz mają tak chujową opinię, że musieli się ratować podpisaniem tej idiotki dejn i ciągłymi promocjami.

Dla porównania wyglądało to zawsze w tym stylu: powiedzmy za białko 1 kg
1. olimp 100 zł
2. kfd 70 zł
3. allnutrition 40 zł

No przecież teoretycznie ten sam produkt a cena 2.5x niższa? Gorszy surowiec, zapychacze składu, masa słodzików i konserwantów.
 
All nutrition zostało spalone do gołej ziemi przez badamysuplementy. Jak jeszcze produkty sfd ujdą to to allnutriion i te śmieci od deyn to psu bym nie dał.
Zgadzam się, a dodatkowo kiedyś mnie wkurwił jeden sprzedawca jak wyjątkowo masło orzechowe kupowałem z jakiejś firmy w sklepie sfd. Tak się trzymam, że niczego już od tych buraków nie zamówię.
 
Zgadzam się, a dodatkowo kiedyś mnie wkurwił jeden sprzedawca jak wyjątkowo masło orzechowe kupowałem z jakiejś firmy w sklepie sfd. Tak się trzymam, że niczego już od tych buraków nie zamówię.
Mi kiedyś dali plan dietetyczny i treningowy z SFD. Oezu dobrze, że za darmo, bo trening jak dla dziewczyny bez żadnych konkretnych zaleceń tylko 5x 8-12. Dieta jak z sRanoka, makro chujowo policzone, a białka jak dla dziecka.

I oni to sprzedawali od 50 do 100 zł takie śmieci, a pójdziesz do normalnego trenera to za 150 masz dobrze dobrany komplet.
 

Attachments

  • IMG_20230126_121619.jpg
    IMG_20230126_121619.jpg
    280.1 KB · Views: 30
Back
Top