Street Workout

Nie ma potrzeby, jak mi się uda, to zrobię też we wtorek, jak się nie uda, to trza dalej koksić i spróbować później.
W pierwszym linku, który wrzucałem w temacie powinien być art o muscle upach i ćwiczeniach do nich.


Zresztą masz na siłce kumatych chłopakow
 
W pierwszym linku, który wrzucałem w temacie powinien być art o muscle upach i ćwiczeniach do nich.


Zresztą masz na siłce kumatych chłopakow
Popytam trenerów tam czy mają jakieś protipy dla takiego grubasa jak ja. Może coś podpowiedzą.
 
:bleed::bleed::bleed:xxxxxxx:bleed:xxxxxxxxx:bleed:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx:bleed::bleed::bleed::bleed:
:bleed:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx:bleed:xxxxxxxxx:bleed:xxxx:bleed:xxxxxxxxxx:bleed:xxxxxxxxxxxxx:bleed:
:bleed::bleed::bleed:xxxxxx:bleed:xxxxxxxx:bleed::bleed:xxxxxxxxxxxxxxx:bleed::bleed::bleed::bleed:
xxxxxxxxxxxxxx:bleed:xxxxxx:bleed:xxxxxxxx:bleed:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx:bleed:xxxxxxxxxxxxx:bleed:
:bleed::bleed::bleed:xxxxxxx:bleed:xxxxxxxx:bleed::bleed::bleed:xxxxxxxx:bleed:xxxxxxxxxxxxx:bleed:

Siła! :bleed: Dobry był trening.
 
Tak, ale spompowałem się jak swinia i w kolejnym podejściu już nie zrobiłem żadnego. Na swoje usprawiedliwienie dodam tylko, że plecy i przedramię po wtorku trochę zakwaszone. We wtorek spróbuję 3 zrobić:bleed:
 
Tak, ale spompowałem się jak swinia i w kolejnym podejściu już nie zrobiłem żadnego. Na swoje usprawiedliwienie dodam tylko, że plecy i przedramię po wtorku trochę zakwaszone. We wtorek spróbuję 3 zrobić:bleed:
Ładnie. Mi chyba brzuchol będzie przeszkadzał dopuki nie zrzuce.
 
Panowie wierzący-dzisiaj jest World Pull Up Day. Jako, że wiara we mnie osłabła to podciągnę się dzisiaj tylko raz, żeby łokcia nie drażnić, ale za to na moim nowiutkim placu zabaw. Patrzcie i zazdroście:KotKapitalista:

imag
 
Albo żona mi ustawiła blokadę, albo WP mnie nie lubi, bo nie widzę koleżanki :(
 
@Masu

190 cm waga w tym momencie schodzi i jest 99.4, ale nie jest to przy 10% fatu... Żartowałem z tą nadwagą. Ostatnio się po prostu zapuściłem, mało czasu było na treningi (taka wymówka) ale teraz wziąłem sobie karte MS z pracy więc wrócę do starych nawyków. U mnie w mieście placu do SW nie widziałem w sumie.
 
@Masu

190 cm waga w tym momencie schodzi i jest 99.4, ale nie jest to przy 10% fatu... Żartowałem z tą nadwagą. Ostatnio się po prostu zapuściłem, mało czasu było na treningi (taka wymówka) ale teraz wziąłem sobie karte MS z pracy więc wrócę do starych nawyków. U mnie w mieście placu do SW nie widziałem w sumie.
Ja mam 100kg i 173 cm i to nie jest 10% fatu. Nie marudź tylko ćwicz
 
W przyszłym tygodniu mam dostać ten multisport więc zacznę już ćwiczyć. Na razie sobie biegam po lesie i staram się trzymać miskę. Przede wszystkim wywaliłem śmietnik z jadłospisu. Ehhh brakuje mi czasów, że człowiek miał na wszystko więcej czasu i mógł sobie iść na siłownie później pojechać na wieczór pokulać się w Copie.
 
Back
Top