Sport

No i git, niby logiczne ale pamiętam z dawnych lat że kiedyś liczono małe punkty i lepiej było czasami przegrać seta żeby w następnym punktować. Dzięki za rozwianie wątpliwości :-)
 
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów







Podsumowując:



Każde (punktowo) zwycięstwo z Rosja daje nam awans z pierwszego miejsca



Awans wywalczymy również wygrywając ze Sborbą dwa sety przegrywając mecz 3:2, przy takim rozstrzygnięciu wychodzimy z grupy z drugiego miejsca



Porażka z Rosją 3:0 lub 3:1 wyrzuca nas z półfinału, gramy o piąte miejsce
 
Ja jestem zdania, że jak już wygramy dwa sety, to i wygramy trzeciego, bo Ruscy będą załamani po dwóch przegranych, że nie maja awansu, a nasi powinni się nabuzować jak w czwartym secie z Brazylią, bo jak wygrają trzeciego seta to mają awans.



P.S. Liczę, że Spirodonov czy jakoś tak, dostanie z pięć bloków i zamknie morde, a po meczu Kubiak pokaże do niego te gesty, jakie on pokazywał do naszych kibiców.
 
Jest awans !



Lepiej wygrac z Ruskimi zeby trafic na teoretycznie latwiejszego przeciwnika - Niemcy







Spiridonov ma ciezki wieczor dzis :D
 
To ruskie już odpadają? W ogóle pogmatwane to wszystko ale póki nasi wygrywajo to głaszczę wąsa i siedzę cicho. #JanuszeSiatkówki
 
Fajnie że chłopaki dostarczają wielu emocji, fajnie że zapieprzają i wygrywają, ale takiego Januszostwa to nawet na KSW nie ma :-) Tekst że Putin zaatakuje Polskę po porażce widziałem dzisiaj kilkadziesiąt razy, mimo zajętego dnia i unikania TV i internetu. Rozumiem raz, ale powtarzanie tego przy każdej możliwej okazji, każdy żart opowiedziany tysiąc razy przestaje śmieszyć. A nastroje zmieniają się w narodzie co set, jeszcze tydzień temu trenera wyzywali bo nie powołał paru zawodników, dzisiaj go na rękach chcą nosić. A odpukać przegramy półfinał (co w sporcie zawsze możliwe, tym bardziej że ostatnie mecze decydował 5 set), to znowu trenera na taczkach będą chcieli wywozić. Znaczenia terminu sport narodowy Janusze też nigdy nie pojmą :-)
 
A i chyba warto oglosic, ze mamy naprawde klasowego nowego rozgrywajacego i Zagumny moze bez wyrzutuow sumienia konczyc pomalu rerezentacyjna kariere.
 
@Arlovski



Wygwizdali, bo w telewizji mówią, że Putin jest be. Jeszcze rok temu byłyby oklaski. Konwenanse to pierdolili kibice Legii jak jechali do Moskwy z hasłem o oddaniu czarnych skrzynek i kibole Lecha jak dali do pieca z tekstem o litewskim chamie. Będzie szacun dla siatkarskich januszy jak wygwiżdżą jeszcze hymn gebelsów.
 
jak myslicie polsatowskie lajzy puszcza polfinal i final w otwartej telewizji? jest na to szansa?



kurwa Polska moze grac w finale, ms w Polsce a tu trzeba strema odpalac ...
 
A Putin ma akurat głęboko w dupie co na jakiejś siatkarskiej imprezie w Polsce się dzieje. Zresztą, był kiedyś z nim wywiad gdzie określił siatkę jako sport niszowy. Dla niego liczy się tylko hokej, nawet futbolu zbytnio nie ogląda z tego co wiem, pewnie na Mundial mu się to zmieni. Tak samo jak Obama ma w dupie siatkarzy. Do dzisiaj przypomina mi się jak dziennikarze Polsatu News stwierdzili że Polacy wygrywając w Lidze Światowej (bodajże 2012), zaszokowali miliony Amerykanów, dla których to jest sport narodowy. Z jednej strony nasi chcą poprawności politycznej, nie mieszania sportu z polityką, z drugiej sami prowokują takie akcje z Ruskimi, Niemcami itd. Jeszcze z Ruskimi to mogę zrozumieć, bo zawodnicy odjebali, ale Niemców, po jaką cholere?
 
Dobra wiadomość, Polsat jak widać chce choć po trochu "zachować twarz". 10mln oglądalności jak Polacy się tam znajdą ?







45764bf6a1139467350ecccf366a541e,641,0,0,0.jpg
 
jak myslicie polsatowskie lajzy puszcza polfinal i final w otwartej telewizji? jest na to szansa?


jest odzew:-)



http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368,16677302,Mistrzostwa_Swiata_w_Siatkowce_2014__Jesli_Polacy.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport



oby teraz wygrali
 
jak myslicie polsatowskie lajzy puszcza polfinal i final w otwartej telewizji? jest na to szansa?



kurwa Polska moze grac w finale, ms w Polsce a tu trzeba strema odpalac .


Mamy kapitalizm więc mozna było sobie wykupić. Takie czasy ze za bycie Januszem w HD tez trzeba płacić.
 
Back
Top