Sport

Co nie zmienia faktu, że wygrywając 18:11 nie można doprowadzić do 21:21 z takimi rywalami jak szwaby -.-







Zawsze mnie denerwowało, jak nawet będąc w czymś mocnymi faworytami, my się na samą mysl o jakiś słabych rywalach sramy i robimy z nich niewiadomo jakich przeciwników.
 
Z taką grą to my mistrzami świata nie zostaniemy, brak dokładności. Z łatwych piłek dogrywamy mniej dokładnie niż ja na WF...
 
jakbym był dj-em tam to na telebimie bym puścił to :



review_gstaldo_13.jpg
 
Polska siatkarsko duzo lepsza od Niemcow i tylko przez wlasna glupote musieli sie meczyc 4 sety. Niemcy niech sie ciesza ze doszli do polfinalow bo na to nie zaslugiwali.
 
MAMY MINIMUM SREBRO! Nie miałem takich oczekiwań przed tym turniejem. Coś niesamowitego. To jest kurwa sport narodowy!



Wlazły MVP. BEAST!



Jutro Solorz będzie miał z 10 milionów oglądalności.
 
Solaris sam możesz wypierdalać, zdejmij klapki z oczu, bo to że chujowo dogrywamy mówił Drzyzga przez cały mecz i to jest fakt. I faktem jest, że jeżeli tego nie poprawimy to nie wygramy. Jak poprawimy to, to mamy szanse zostać.



Perv, kusi mnie żeby odpowiedzieć Ci w stylu Solarisa, ale raz nie mam na to ochoty, a drugie to zwyczajnie nie przystoi wychowanemu facetowi w miarę cywilizowanej dyskusji, to Cie poproszę abyś raz jeszcze przeczytał moją wypowiedź. Napisałem na wf, także nic nie szlifuję, po prostu jak gram na WF to dokładniej dogrywam, taka hiperbola była zamierzona w tym przypadku, ale jak widać każda okazja jest dobra żeby się dojebać ;)



A co do meczu: Wlazły - jesteś wielki. Siatkarz tych mistrzostw, tylko Ngapeth może mu tę nagrodę wydrzeć.
 
Urrra! Jest dobrze, oglądając dzisiejszy mecz Brazylii można śmiało powiedzieć, że mamy szanse na sukces. Jest srebro, teraz czas ugrać więcej. Jednak sądzę, że najgorsze psychiczne doświadczenie mamy za sobą. Brazylia na rozegraniu stoi mocą Rezende, jeśli ten będzie miał słabszy dzień, to nie będziemy mieć z kim walczyć.



Jestem pełen wiary na jutrzejszy sukces w finale.
 
Jeżeli nasi podejdą na pełnym skupieniu do tego meczu, bez przestojów tak jak w pierwszym spotkaniu z Brazylią, gdzie przespaliśmy trzeciego seta i gdzie w tie-breaku roztrwoniliśmy przewagę 7-2, to jesteśmy w stanie to wygrać. Byle dogranie było takie jak z poprzednich meczów, Wlazły niech utrzyma genialną formę i będzie świetnie.



Dzisiaj też Paweł Zatorski bardzo dobrze w obronie, już się zaczynałem martwic, bo poprzednie mecze różnie mu wychodziły, ale dzisiaj bardzo dobrze.
 
Hubi, Brazylia dzisiaj wygrała pewnie dwa sety, kolejne dwa przespała i w tie-breaku wygrali w miarę pewnie. Niewątpliwie to ich kolejny nierówny mecz, my z Niemcami raczej cały czas byliśmy łeb w łeb, poza utraconą przewagą w drugim secie. Sądzę, że Brazylijczycy nie uciągną tego wózka w finale, gdzie spotka ich zbyt duża presja. Jak to się mówi, w sporcie grają ściany, a nasze siatkarskie są wyjątkowo mocne.
 
Niemcy prowadzą z Francuzami 2:0. Oby się żabojady obudziły, bo dużo bardziej zasłużyli na ten brąz niż przeciętni Niemcy.
 
Nos Sidibe zadecydował bo mogło być jeszcze 2:1, szkoda bo również chciałem aby Trójkolorowi sięgnęli po brąz
 
Szkoda, że Brazylijczycy znowu zostaną mistrzami świata ale inaczej tego nie widzę.
 
Back
Top