Sport

Dobre jaja, jak sie zaczynały te mistrzostwa, a ja zakuwałem do kampanii wrześniowej to kierujac się tymi pesymistycznymi komentarzami w mediach myślałem, ze nie wyjdziemy z grupy. Siatkówka to nie mój sport, ale jest zajebiście!
 
Komor ale gardło zdarł! Kurwa zamiast pokazać tych siatkarzy co zagrali turniej życia to pokazują Bronka który liże po jajkach Solorza... Co za syf.
 
Bronek z piotrem solorzem zaszalal :D :-)



Mika mvp? nie zaruj tak naprawde to moze dwa mecze dobre zagral
 
ByFIm76IcAEH89L.jpg
 
Arlovski ,skad ta fotka?



przypomina mi sie strefa kibica w wawie na euro



zawstydzil pilkarzy :-)
 
Piłkarz siatkowy to poprawna nazwa. A to z Solorzem było jawną z niego kpiną, co dobitniej pokazał Prezydent w tym, że nie wypowiedział jego pełnego nazwiska. Solorz kiedyś miał na imię Piotr, tak twierdzi wikipedia.

Niemniej:
URRRRRRAAAAAA! Jesteśmy mistrzami świata!
 
I konczy reprezentacyjna kariere, jak go Antiga nie przekona do zmiany decyzji to moze byc ciezko w nastepnych turniejach :).
 
Nerwowo nie wyrobiłem i nie oglądałem, jedynie co pól godziny odświerzałem stronę i patrzyłem przez palce na wynik. Wielkie brawa bo niespecjalnie wierzyłem, że dadzą radę nawiązać walkę, nie mówiąc o zwycięstwie i to za 3 po wdupieniu gładko 1seta. Chapeau bas!
 
Dali eleganckie emocje. Nie sądziłem, że drugi raz pokonają Brazylię, a poszło dziś dużo łatwiej. Koncentracja była po naszej stronie i prowadzący grę doświadczony Zagumny zrobił co trzeba. Ciekaw jestem oglądalności w otwartym polsacie, ale jak tak wyglądały strefy kibica i w pubach jakichś to jednak liczby trochę straciły na bank.



Siatkę oglądam tylko przy okazji sensownych imprez, choć kiedyś, gdy oglądałem to często były baty. Pamiętam olimpiadę w Atlancie i chyba każdy mecz przegrany 0:3. Zagumny też wtedy grał, a to 18 lat temu, bracia Stelmachowie, Gruszka, Papke i paru innych, a siedząc po nocach jak teraz na UFC to były emocje, choć wszystko w dupę ;-) Dobrze, że zapaśnicy i Nastula wtedy porządzili czy Partyka poskakał po srebro i pare innych medali jeszcze.
 
Dobra dzięki xD Zobaczyłem fotę i się przestraszyłem, że w pod Pałacem w Warszawie była xD
 
fajnie, że wygrali ale nie ma co się podniecać bo na świecie na siatkówke się praktycznie nie zwraca uwagi.
 
Poza Brazylią...Ale i tak jeśli ktoś coś wie to wie, że Brazylia jest najlepsza...Ale nie dzisiejszego dnia i można to docenić. No, ale fakt, że w Polsce to ma inny wymiar, ale Polacy są żądni sukcesów drużynowych, a za piłką one nie szły w ostatnich dekadach poza olimpiadą w Barcelonie '92.
 
No tak zdobyli złoto, ale kto by tam się siatką interesował, kiedyś wygra jakiś polak pas ufc to podobny spryciarz napisze, że to niszowy sport, inny dostanie literackiego nobla to bd można wtrącić, że teraz mało kto czyta. Jak mnie wkurwia takie podejście.
 
o UFC sie nie da napisać, że to niszowy sport bo jest to rozgrywane w ameryce, a samo to powoduje zainteresowanie i promocje... tak to działa, tak samo można o koszu napisać że w europie jest średnio, ale przez to że jest to NBA to zainteresowanie jest na całym świecie, przez to że jest kasa, są gwiazdy



żaden siatkarz na świecie nie jest taką ikoną jak np Lebron w koszu i nigdy nie będzie bo to niszowy sport, fajnie że wygrywają, ale te januszowskie wybuchy radości troche żenują i są troche przesadzone w skali czym ten akurat sport jest na świecie.
 
Nie wiem jak wy, ale ja naprawdę się bardzo ekscytuję tą wygraną ! Po 40 latach mistrzostwo świata. Siatkarze zrobili to czego piłkarze nigdy nie uczynią. Siatkówka, piłka ręczna i żużel to powinna być nasza DUMA NARODOWA.
 
Back
Top