Sport

co jakis czas podczas relacji tv z meczow siatkowki slychac jakby dziwek alarmu - co to jest ?
 
Dobrze, że wytrzymali i wygrali tego drugiego seta, ale jak z 17:12 zrobił się remis to myślałem, że Brazylia już pociśnie.
 
Fresh, może akurat robią zmianę albo biorą czas, bo innego dźwięku alarmu to sobie nie przypominam.



Brazylia bardzo dobrze na przyjęciu w 1 secie, w drugim trochę słabiej i zaczął nasz blok grać. Wlazłemu wchodzą dzisiaj zagrywki, na ataku niestety cały czas ma szczelny podwójny-potrójny blok. Ale damy radę, liczę na to!
 
Fajnie chłopaki walczą no ale chyba nigdy do siatkówki się nie przekonam. Podobne emocje odczuwam przy towarzyskich meczach piłki kopanej. Wygrają to fajnie a jak Brazylia ich z 3-1 pokona to i tak już jutro o tym nie będę pamiętał. No sport ewidentnie nie dla mnie ale trzymam kciuki.
 
Zajebiście! Mam nadzieję, że przerwa źle na nich nie wpłynie. To złoto należy do nas! WOJNA POLACY!
 
lol.gif
janusze niewinni ,ale klimat to tam jest na tej hali ,





pani prezydent lodzi Zdanowska, niezle szaleje zaraz za komorowskim, tanczy, spiewa, podskakuje
 
Zdanowska przez cale mistrzostwa robi konkursy na wykopie w ktorych mozna wygrac bilety/koszulki :D.



Posty tez ma niezle:

W #lodz pokonaliśmy Mistrzów Olimpijskich i Mistrzów Świata. Jesteśmy Mistrzami całego Kosmosu :) Brawo chłopaki !
 
Mika co za mecz zagral , Guma zajebista zmiana ,caly zespol zajebiscie gral, mvp turnieju Wlazly moim zdaniem
 
Back
Top