Sport

Bxrfb3yCQAEvJQJ.jpg
 
@midern



Oby nie. Jesli ZSRR wygra jutro, to wolalbym nawet gladkie 0-3 by sie nie meczyc 5-setowka i w polfinale ograc leszczy z drugiej grupy i pocisnac sowietow w finale.
 
z Rosją może być ciężej, ale jutro Brazylia walczy o wszystko i może solidnie wymęczyć ruskich na co liczę a zmęczeni ruscy mogą być łatwiejsi do ubicia, no chyba że znowu dostaniemy arabów za sędziów to wtedy może być ciężko, bo ci widać są przeciwko nam i mogą wtedy ruskim pomóc.
 
Niestety, dzisiaj musimy kibicowac Ruskim, bo jeżeli ograją Brazylijczyków, to mamy pewny awans. Inaczej, jeżeli Brazylia wygra np. 3:1 z Rosją, a my przegramy 3:1 z Kacapami, to odpadniemy.

Jednak jak rosja usłyszy piski od 50k ludzi


50k? Tyle się mieści w łódzkiej hali :-)?
 
Liczby mi się popierdzieliły. W ergo wchodzi 20k, w łódzkiej nie wiem, pewnie trochę mniej. 50k to na stadionie piłkarskim. Soreczka. Chyba, że liczymy piszczenie i buczenie przed telewizorami? :D
 
W Ergo więcej jak 15 tys nie wejdzie, bodajże do tej pory tylu ludzi nie było w jednym momencie na hali. Na meczach siatkówki 11 tys to max. Na KSW trochę wiecej ale z 20k to midern nieźle odleciałeś :-)



Na tych mistrzostwach na razie w Krakowie przyszło najwięcej ludzi, 14100, i nie był to mecz, w którym grali Polacy, (Włochy vs USA) Hala ma mega potenciał i tylko żałować, ze Spodek będzie arena finałowych zmagaćgdzie wejdzie max 11tys



W Łodzi na meczach Polaków obecnych w hali było po 12 tys ludzi, wczoraj 12100.







Polska vs Brazylia dopiero nadrobie bo naprawde warto, oglądanie na luzie znając końcowy wyniki również jest zajebiste. Przynanjmniej dłużej pożyje :-) #emocje #nerwy #wzrostciśnienia
 
Mi się wydaje, że podczas ksw 27, w jakiejś przerwie było mówione na hali, że na trybunach siedzi 19 czy 20 l widzów.
 
Czyli pewnie jebło mi się 12 i 20, w końcu dwójka jest tu i tu :D Także przepraszam za wypisywanie głupot.
 
w sumei skoro chujowa brazylia leje tą rosje to czemu my byśmy nie mieli jutro pocisnąć tym bardziej że dzień odpoczynku, a rosja z marszu 2gi mecz.
 
http://live.drakulastream.eu/static/popups/2400761133372280.html



Z drugiej strony wybierz sobie jaki bedzie Ci odpowiadał, mase tego jest



http://www.drakulastream.eu/volleyball-live-streaming-video.html
 
No to zonk troche. Ciekawe czy Ruscy tacy słabi dzisiaj, Brazylia taka zdeterminowana, a może Ruscy się oszczędzali przed jutrzejszym meczem i nakopią nam do dupy.
 
W grupie też sobie odpuścili i przegrali 3:1, proszę was...



Są po prostu słabsi na tych mistrzostwach, brakuje kilku kluczowych graczy, którzy ciągli gre całej Reprezentacji. Brazylia zagrała dzisiaj na swoim poziomie, jak widać na Rosje wystarczyło. Do jutra nie powinno się dużo zmienic, my gramy u siebie, mamy za sobą całą hale, jesteśmy podbudowani wczorajszym zwycięstwem nad silną Brazylia, będzie dobrze. Ugrać dwa sety to nie jest coś niemozliwego, pokusiłbym sie nawet o stwierdzenie, że wygramy jutro za 3pkt ale nie chce zapeszać. Jesli chcemy zdobyć złoto to Rosja w takiej formie nie może stanąć nam na drodze, jak nie teraz to nie wiem czy kiedykolwiek bedziemy tak blisko finału



W półfinale moglibyśmy trafić na Niemców, którzy wygrali dzisiaj 3:0 z Iranem, jutro Trójkolorowi wygrywają z Persami i tak się dzieje. Kiedy mamy wejść do finału jak nie teraz? No sorry...
 
Voranek, a jak będzie 3:2 dla nas i będziemy mieć po 4 pkt. z Brazylią to my na pierwszym miejscu z automatu bo dwie wygrane, czy liczą te małe punkty jak to kiedyś było bo ja zielony jeśli chodzi o siatkę.
 
Voranek pięknie wszystko podsumował, dodam do jego wypowiedzi jeszcze jedną kwestię: Jak się chce być mistrzem świata to trza kurwa wygrywać, a nie oglądać się na innych. Jak jutro Rosja będzie nie do przejścia to znaczy, że medal nam się nie należy.
 
Voranek, a jak będzie 3:2 dla nas i będziemy mieć po 4 pkt. z Brazylią to my na pierwszym miejscu z automatu bo dwie wygrane, czy liczą te małe punkty jak to kiedyś było bo ja zielony jeśli chodzi o siatkę.


1. POL - 4pkt (6-4)



2. BRA - 4pkt (5-3)



Wychodzimy z pierwszego miejsca







Najlepsze jest to, że jutro znowu nie obejrze meczu, jak z Brazylią :-) Dzisiaj mam odsiadkę to Polacy maja wolne, kolejny raz czeka mnie relacja tekstowa na telefonie i wołania kolegów, "Kuba, jak tam? jaki wynik?" hehe
 
A jeżeli będzie 3:1 dla Rusków (ale tak nie będzie, mówię wam), to Polska przechodzi z drugiego miejsca, czy już kończy przygodę?
 
Back
Top