Sport

I Włosi z Portoryko też stracili...


Znana prawda - każda drużyna ma w turnieju jeden słaby mecz. Z dwojga złego, lepiej mieć ten mecz z Kamerunem niż w jakimś półfinale czy coś.
 
Cohones! Ma ktoś streama na mecz Polska - Argentyna? Mam nadzieję że Rocksi nie współpracują z FIVB i spokojnie można wrzucić tu link? ;)
 
http://ftvs.5gbfree.com/fasttv3.php



nie po polsku



http://www.hahabar.com/20140907/v--887536-540b76af379e09.55152996.html



po polsku
 
comment_whRiVB6RDfWuT6iQh6Nu5O1QgyoKwkhi.gif
 
@Solaris



Ale Ty ogladales mecz? Obrona i blok to US i A bylo 2 levele ponad nami. Prawe skrzydlo funkcjonowalo slabo. Wlazly nie mogl sie przebic na czysto. Dobrze, ze Andersonowi zagrywka nie szla.
 
Oglądałem, ale strasznie mnie wkurwia wynoszenie naszych ponad góry, żeby po pierwszym przegranym meczu ich jebać. Nie funkcjonowało to dzisiaj tak jak trzeba.
 
Prawda jest taka, ze dzis Polska miala pierwszy powazny sprawdzian na tych MS. Szczerze czułem, ze wtopia . Jesli z Wlochami Polacy wtopia to zacznie byc nerwowo, bo slabo widze ich z Francja i Iranem. Mecz z Wlochami bedzie kluczowy , jesli przegraja wyczuwam nawet out z mistrzostw.
 
Albo mi sie wydaje albo o wiele lepiej idzie gra z Drzyzga niz Zagumnym. O wiele lepiej wyczuwa tempo nabiegu skrzydlowych.
 
Oby nastepny mecz wyszli z Kubiakiem zamiast Miki i Drzyzga na rozegraniu . Tylko niech ktos mu powie, ze z dobrego przyjecia mozna grac srodek:-)
 
Nie wiem jak to sie stalo, ze ten mecz sie nie skonczyl w trzecim secie, ale liczy sie zwyciestwo. Nie jestem jakims wielkim fane siatkowki, ale takich emocji to mi juz dawno zadna polska ekipa nie dostarczyla. BTW Komentatorzy od pewnego momentu stali sie niezwykle w*urwiajacy. Nie dalo sie ich momentami sluchac....
 
Może ktoś mi wytłumaczyć, na jakiej zasadzie będą odbywały się mecze po tej fazie? Wychodzą po trzy drużyny z dwóch grup i w jaki sposób, się odbędzie to kto awansuje do półfinałów? Czy to jakiś miniturniej na zasadzie każdy z każdym, czy jak?
 
Back
Top